Lipt. Mikuláš – Trenčín 0:2 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 1:7 (kon.) | Poprad – Žilina 3:2 (kon.)
Detva – Košice 2:3 (kon.) | Zvolen – Nové Zámky 4:1 (kon.)
HK Poprad
3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 08.10.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

58:17
    Gólman Tomek už ostáva na striedačke, vhadzuje sa v obrannom pásme Popradu.

58:17
    Oddychov čas pre Žilinu!

56:02
    Abdul sa snažil natlačiť popri Meliškovi po pravom krídle, no nakoniec ho svojimi kľučkami neprekabátil.

54:50
    Ďalšie žilinské ťaženie v útočnom pásme. Z ľavého kruhu švihom strieľal Antoine Poulin, jeho strelu však Corbeil excelentne zachytil lapačkou.

53:11
    Tak toto bolo naozaj nepríjemné. Martindaleova strela od modrej bola tečovaná pred bránkoviskom Švihálekom. Corbeil nevedel, kde skončil puk, ale napokon po chvíľke neistoty ho našiel vo svojej výstroji.

39:55
    Poprad dal gól!
    Prostredná časť hry domácim vychádza excelentne! Mlynarovič našiel na pravom krídle rozbehnutého ANDREASA ŠTRAUCHA, ktorý pokračoval sám na bránku, bol už faulovaný, no dokázal aj tak zakončiť a dokonca gólovo!
    Asistencie: Samuel Mlynarovič, Iľja Davydov.

35:24
    Presilovku majú k dispozícii hostia. Ľubomír Dinda dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

31:10
    Domácim sa darí v rozpätí pár minút vyrovnať! Svitana posunul puk na ľavý kruh SAMUELOVI MLYNAROVIČOVI, ktorý si ho pripravil a šikovnou strelou švihom prekonal Tomeka strelou popri vyrážačke!
    Asistencie: Patrik Svitana, Daniel Brejčák.

30:54
    Presilovka znovu pre domáce mužstvo. Ryan Martindale dostáva dve minúty za podrazenie.

28:44
    PATRIK SVITANA perfektne vymiešal gólmana Tomeka a svoj nájazd zakončil bekhendom! Znížené 1:2.

28:44
    Za hodenie hokejky brankárom Tomekom hlavný rozhodca nariadil trestné strieľanie. Pôjde Patrik Svitana!

28:39
    Andreas Štrauch sa ocitol s pukom na hokejke pred súperovou bránkou, no z tesnej blízkosti trafil iba do Tomeka!

26:45
    Presilovka pre Poprad. Na trestnú lavicu odchádza Michal Roman. Posedí si dve minúty za nedovolené bránenie.

22:31
    Žilina dala gól!
    Vlci zvyšujú svoje vedenie! Puk si na modrej čiare spracoval Poulin a poslal ho švihom na bránku. Pred Corbeilom bol dobre zaparkovaný MARCEL HOLOVIČ, ktorý zaclonil a následne aj šikovne tečoval puk do bránky.
    Asistencie: Antoine Poulin, Martin Turian.

17:09
    Prvé vylúčenie v zápase. Presilovku budú hrať domáci. Patrik Rogoň dostáva dve minúty za podrazenie.

14:35
    Príležitosť pre domácich. Fabian sa natlačil z rohu klziska pred bránku, skúšal to bekhendom a Tomek vyrazil. Z dorážky to skúšal ešte Rapáč, ale taktiež sa nepresadil!

12:24
    Hostia idú prekvapivo do vedenia. Poprad začal získavať zápas pod svoju kontrolu, no Žilinčania tomu zabránili. Získali pásmo, RYAN MARTINDALE prekorčuľoval popri mantineli, dostal sa na modrú čiaru a šikovnou strelou prekonal Corbeila!
    Asistencia: Lukáš Handlovský.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 29. Svitana (TS), 32. Mlynarovič (Svitana, Brejčák), 40. Štrauch (Mlynarovič, Davydov) – 13. Martindale (Handlovský), 23. Holovič (Poulin, Turian)

HK Poprad: Corbeil (Ivanov) – Fabian (C), Jáchym, D. Brejčák (A), König, McDowell, Davydov, Zadražil, Dinda – Ježek, Heizer, R. Rapáč – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Bondra, Lichanec, Abdul – Bogoslovskij, Paločko ml., Paločko
    MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – P. Mikuš (A), Roman, Poulin, Mendrej, Meliško, Chaloupka, Turian, Babka – Handlovský (A), Klimenta, Kučkin – Švihálek, Martindale, J. Jurík – Konečný (C), Holovič, Stupka – Ondruš, Húževka, Rogoň

Rozhodčí: Müllner, D. Konc – Stanzel, Kollár

Diváci: 1 169