Dandy Malé Březno – Ještěři 5:4 (2:1 po s.s.) | Wolves Chomutov – Jirkov 1:2 (kon.)
po s.s. (2:1)
HBC Dandy Malé Březno
5:4 (2:0, 0:4, 2:0 - 0:0)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Neděle 08.10.2017, 13:302. Liga - Čechy Sever

Dandy po krásném vyrovnání v posledních dvou minutách zvítězili v nájezdech po krásném pokusu Patzelta (15:12:58)

50:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Dandy Chomutov.

45:01

Nakonec se Dandy podařilo vyrovnat a následujou nájezdy.

45:00

44:14
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    Zdeněk Gröger střílel od modré a na odražený míček si sběhl JAN TOMAN a v poslední minutě vyrovnává. Asistence. Zdeněk Gröger, Martin Patzelt.

42:28
    ZDENĚK GRÖGER od modré vše co mu stálo v cestě a snižuje stav. Asistence: Vladimír Opelt.

41:30
    Velký tlak Dandy, ale Brhel pořád drží.

40:11
    Dandy si brali time-out.

40:11
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Wágner – 2 min., podražení).

40:00
    Další nebezpečná střela Martina Patzelta, znovu výborný Brhel.

38:07
    Nebezpečná střela Martina Patzelta od modré čáry, ale Brhel vyrazil vyrážečkou.

36:10
    Ještěři přesilovku znovu nezvládli, Dandy už v plném počtu.

34:10
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Netušil – 2 min., vysoká hůl).

33:20
    Po velkém tlaku, Ještěři museli vyhodit až na zakázané uvolnění.

32:38
    Dandy si vytváří tlak, který vyústil v nádherný střelu, kterou ale kryl Brhel.

30:01

Druhá třetina byla daleko zajímavější než ta první a Ústí se podařilo obrátit vývoj ze 2:0 na 2:4

30:00

28:27
    Ještěři právě vstřelili branku!
    Další vyhraný souboj před bránou a další gól tentokrát střelec JIŘÍ VITKO. Asistence: Ivan Kučera, Ludvík Schwarzurg.

27:39
    Martin Patzelt v situaci dva na jednoho zvolil střelu, ale trefil pouze brankáře Brhela

26:27
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Pešek – 2 min., vysoká hůl).

24:58
    IVAN KUČERA se prosazuje takovou nenápadnou střelou, kterou ale Kostovič hodně podcenil. Asistence: Ludvík Schwarzurg, Jiří Vitko.

23:59
    Pěkné vytočení od hráčů Dandy, ale zakončující Jiří Haluška přestřelil bránu.

22:35
    Zakázané uvolnění Ještěrů

21:37
    Dandy se ve slibné příležitosti dopouštějí ofsajdu.

19:32
    Jeden z bránících hráčů udělal fatální, z které těžili Jiří Vítko a LUDVÍK SCHWARZURG, kteří předvedli nádherný ťukec. Asistence: Jiří Vítko.

18:22
    LUKÁŠ WÁGNER se prosazuje díky důrazu v před brankovém prostoru. Asistence. Miroslav Panocha.

16:07
    Dandy jsou v plném počtu, Ještěři nic zvláštního nevymysleli.

15:01

První třetina toho moc zajímavého nenabídla, Dandy vedou o dva góly, díky dvoum nenápadným šancím.

15:00

14:07
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Haluška – 2 min., vysoká hůl).

13:34
    Výborný zákrok Brhela a přesilovka Dandy se blíží ke konci.

11:46
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Formánek – 2 min., držení protihráče).

9:19
    Tentokrát MILAN TOMAN prostřelil Brhela a zvyšuje na dva nula. Asistence: Martin Paztelt, Jan Netušil.

8:26
    JAROSLAV NETUŠIL si sběhl s míčkem mezi kruhy a nedal Brhelovi šanci. Asistence: Jiří Haluška, Martin Patzelt.

5:18
    Jaroslav Netušil ve slibné příležitosti zklamal, a minul bránu Brhela.

4:15
    Jiří Vitko si seběhl mezi kruhy, ale jeho střela byla zblokovaná.

3:00
    Další rozehrávka, tentokrát na straně Ještěrů, končí zakázaným uvolněním.

2:00
    Rozehrávka Dandy končí pouze zakázaným uvolněním.

0:30
    Jako první se do útoku vrhají Dandy, konkrétně Martin Patzelt, ale jeho nahození končí pouze u Jana Brhela.

00:01

HBC Dandy Chomutov
    Dosavadní lídr bude dnes v přímém souboji hájit svou první příčku. Dandy by v případě prohry Ronda stačila i prohra v prodloužení, ale s tou by jistě nebyli natolik spokojeni, jako s výhrou za tři body. Uvidíme jestli se jim uhájit první příčku podaří, bude to jistě zajímavý duel.

Ještěři po prvních čtyřech zápasech okupují třetí místo tabulky se sedmi body. Těch dosáhli když dvakrát zvítězili jednou prohráli a jednou padli v prodloužení. Dnes je čeká duel s lídrem tabulky, na kterého ztrácí dva body. V případě výhry a prohry mosteckého Ronda se vyhoupnou do čela tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 9. Netušil (Haluška, Patzelt), 10. Toman (Paztelt, Netušil), 43. Gröger (Opelt), 45. Toman (Gröger, Patzelt), rozh. náj. Patzelt – 19. Wágner (Panocha), 20. Schwarzurg (Vitko), 25. Kučera (Schwarzurg, Vitko), 29. Vitko (Kučera, Schwarzurg)