Chomutov – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 0:2 (kon.) | | | Vítkovice – Litvínov | 7:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 5:0 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Tampa – Pittsburgh | 5:4 (kon.) | | | Florida – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Dallas | 4:1 (kon.) |
Chicago – Minnesota | 2:5 (kon.) | | | Vancouver – Winnipeg | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Detroit | 2:4 (kon.) |
San Jose – Buffalo | 3:2 (kon.) |
Čerepovec – Riga | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Kazaň | 6:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Spartak Moskva | 1:0 (kon.) |
Minsk – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Soči | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Petrohrad – Ufa | 4:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:1 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 7:5 (kon.) |
Salzburg – Warriors Brno | 8:0 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 4:1 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 5:3 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 3:2 (po pr.) | | | Zvolen – Nitra | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Nové Zámky – Detva | 3:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Nové Zámky B | 2:5 (kon.) | | | Trnava – Dubnica | 2:3 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 5:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Osmos Bratislava | 3:5 (kon.) | | | Prešov – Skalica | 5:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Studénka | 1:7 (kon.) |
Švédsko – Česko | 3:4 (kon.) | | | Japonsko – Slovensko | 4:2 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Dynamo Moskva
4:3
(1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
HK Soči
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
18. Dm. Kazionov (Karsums, J. Zajcev), 25. Salminen (Rylov, Boyd), 60. Varnakov (I. Nikulin), rozh. náj. Igumnov – 32. Cvetkov (Chochlov), 33. Laričev (Točickij), 36. A. Ivanov (Jokipakka, Wellman)
Rozhodčí: Odins, Ravodin – Zacharov, Sjusujev
Diváci: 4 436
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Sergej Šmeljov (SOC)
0:1 Daniil Tarasov (DMS)
2. série:
0:1 Svjatoslav Grebenščikov (SOC)
0:1 Vladimir Brjukvin (DMS)
3. série:
0:1 Jevgenij Lapenkov (SOC)
1:1 Sakari Salminen (DMS)
4. série:
1:1 Eric O'Dell (SOC)
1:1 Michail Varnakov (DMS)
5. série:
1:1 Alexej Cvetkov (SOC)
2:1 Ivan Igumnov (DMS)
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, Korjagin, Rylov, Kutějkin (A), J. Zajcev – Karsums, Dm. Kazionov, Tarasov – Salminen, Boyd, Varnakov – Brjukvin, Igumnov, Alexejev – N. Komarov, J. Jakovlev, Arťuchin – Markovin.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Šikin (24. Barulin) – Jokipakka, Polášek, Chomickij (A), Alexandrov (A), Chochlov, I. Vorobjov, Čmychov – Wellman, Collins, Šmeljov – A. Ivanov, Cvetkov (C), Lapenkov – Padakin, O'Dell, S. Kuzněcov – Laričev, Točickij, Grebenščikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Šikin (24. Barulin) – Jokipakka, Polášek, Chomickij (A), Alexandrov (A), Chochlov, I. Vorobjov, Čmychov – Wellman, Collins, Šmeljov – A. Ivanov, Cvetkov (C), Lapenkov – Padakin, O'Dell, S. Kuzněcov – Laričev, Točickij, Grebenščikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odins, Ravodin – Zacharov, Sjusujev
Diváci: 4 436
Adam Polášek (SOC) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:24
Autorem vítězné branky je IVAN IGUMNOV.