Poprad – Orange 20 5:2 (kon.)
HK Poprad
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
HK Orange 20
sk Čtvrtek 19.10.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo

59:20
    Príležitosť na skórovanie mal ešte Martančík, keďže Durný sa trošku precenil. Puk mu vypadol spred bránky, Martančík mohol skórovať do prázdnej, no nestalo sa tak.

57:00
    Pre zmenu presilovka pre slovenskú dvadsiatku. James McDowell dostáva dve minúty za sekanie.

54:51
    Ďalšia presilovka pre Poprad. Znovu je vylúčený Filip Vašaš, ktorý si tentokrát odsedí dve minúty za vrazenie na mantinel.
    54:25 HEIZER - 5:2

54:25
    Poprad dal gól!
    Domáci využívajú aj druhú presilovku tesne pred jej koncom. Vartovník vybojoval puk medzi kruhmi, posunul ho Majdanovi, ten trošku ešte do strany RADOMÍROVI HEIZEROVI a jeho delovka z prvej bola naozaj výborná.
    Asistencie: Juraj Majda, Lukáš Vartovník.
    53:33 KÖNIG - 4:2

53:33
    Teraz to domácim kamzíkom vyšlo a zvyšujú svoje vedenie. Mlynarovič nabil na modrú čiaru PETROVI KONIGOVI, ktorý sa poriadne oprel do strely a strelou k žrdi nedal Durnému žiadnu šancu na zákrok.
    Asistencie: Samuel Mlynarovič, Patrik Svitana.

52:25
    Dvojité vylúčenie na strane slovenských mladíkov. Dávid Hílek dostáva dve minúty za držanie a Filip Vašaš rovnako dlhý trest, ale za podrazenie.

44:34
    Presilová hra pre slovenských juniorov. Juraj Majdan si odsedí dve minúty za držanie.
    41:54 PALOČKO - 3:2

41:54
    Domáci sa dostávajú do vedenia. MATÚŠ PALOČKO s pukom prekorčuľoval po ľavom kruhu a spred bránky šikovne prekvapil Durného!
    Asistoval mu Peter Lichanec a James McDowell.
    39:18 VARTOVNÍK - 2:2

39:18
    Domáci vyrovnávajú stav stretnutia! Krempaský si na pravom kruhu dostatočne nedal pozor na LUKÁŠA VARTOVNÍKA, ktorý prenikol pred bránku a bekhendovým blafákom prekonal Durného.
    Asistencie: Peter Lichanec, Štefan Fabian.

35:06
    Presilovka pre slovenských mladíkov. Peter Lichanec dostáva dve minúty za podrazenie.

29:47
    Matúš Paločko posunul puk medzi kruhy Matejovi Paločkovi. Jeho strela spomedzi kruhov skončila na betóne gólmana Durného.

26:55
    Presilovka pre domáce mužstvo. Dominik Kuna dostáva dve minúty za nedovolené bránenie
    26:40 TAMÁŠI - 1:2

26:40
    HK Orange 20 dalo gól!
    Slovenskí mladíci otáčajú stav stretnutia! Smolka skvelo z rohu klziska našiel pred bránkou nakorčuľovaného ALEXA TAMÁŠIHO, ktorý z prvej prekonal Ivanova!
    Asistencie: Erik Smolka, Martin Krempaský.

25:52
    Presilovka pre tím HK Orange 20. Daniel Brejčák si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.
    22:33 MARCÍNEK - 1:1

22:33
    Potvrdilo sa pravidlo: Nedáš, dostaneš! Hneď po Bondrovej akcii vykorčuľovali dopredu hostia, po ľavom krídle prišiel k bránke PATRIK MARCÍNEK a šikovnou strelou prekvapil gólmana Ivanova!
    Asistencie: Peter Kundrík, Roman Durný.

22:19
    Dávid Bondra šikovne vystihol Hederovu prihrávku po modrej čiare a išiel sám na bránku. Jeho pokus gólman Durný perfektne vychytal

21:14
    Mladíci získavajú dvojnásobnú výhodu. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za sekanie.

19:40
    Presilovka pre dvadsiatku. Miloslav Jáchym dostáva dve minúty za podrazenie.

17:22
    Popradčania budú opäť hrať presilovku. Martin Krempaský si odsedí dve minúty za držanie.

13:03
    Presilovka pre slovenských mladíkov. Juraj Majdan dostáva dve minúty za hákovanie.
    11:09 BONDRA - 1:0

11:09
    Kamzíci idú do vedenia! Svitana od mantinelu prihral na modrú čiaru Jáchymovi, ktorý vystrelil príklepom. Puk od Durného vyletel do vzduchu, DÁVID BONDRA si počkal a potom ho volejom zasiahol do bránky!
    Asistencie: Miloslav Jáchym, Patrik Svitana.

10:24
    Rastislav Václav mal teraz dobrú príležitosť. Dostal sa medzi kruhy a odtiaľ vypálil. Najprv do protihráča, puk sa mu odrazil a následne ešte raz prudko vystrelil. Ivanov musel poriadne natiahnuť svoj betón.

08:20
    Tak domáci si to veľmi neužili. Radomír Heizer je ihneď vylúčený za nedovolené bránenie.

08:16
    Poprad si zahrá presilovú hru. Martin Krempaský dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 12. Bondra (Jáchym, Svitana), 40. Vartovník (Lichanec, Fabian), 42. Paločko (Lichanec, McDowell), 54. König (Mlynarovič, Svitana), 55. Heizer (Majdan, Vartovník) – 23. Marcínek (Kundrík, Durný), 27. Tamáši (Smolka, Krempaský)

HK Poprad: Ivanov (Gavalier) – Fabian (C), Davydov, Brejčák (A), König, McDowell, Jáchym, Zadražil, Dinda – Lichanec, Heizer, Ježek – Majdan, Mlynarovič, Svitana (A) – Bondra, Paločko ml., Paločko – Martančík, Vartovník, Olejník
    HK Orange 20: Durný (Hlavaj) – Hedera, Hílek, Fereta, Zeleňák, Švarc, Krempaský, Matejovič, Kuna – Jaško (C), Kundrík, Marcínek – Vybíral, Čacho (A), Vašaš (A) – Smolka, Tamáši, Václav – Musliu, Šmida, Mesaroš

Rozhodčí: Kalina, Snášel – Gajan, Jobbágy