Vítkovice – Mladá Boleslav 6:5 (2:1 po s.n.) | Střešovice – Bulldogs 9:6 (kon.) | Florbal Ústí – Znojmo 4:3 (po pr.)
Florbal Ústí
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 21.10.2017, 20:00Livesport Superliga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Zápas za malý moment začne.

00:01

00:30
    Hostující celek se musí bránit aktivní domácí hře. Nyní se Ústí dostalo do útoku, a tak se Znojmo musí bránit.

00:51
    Do první výraznější střelecké pozice se dostal hostujíc Sláma, jeho pokus ovšem minu branku.

02:15
    Domácí celek také dokázal vypálit, pokus Kopeckého ale končí mimo branku. Nebyl to vůbec špatný pokus. Stále platí bezbrankový stav.

03:10
    David Stummer, domácí obránce, se propracoval do střelecké pozice, ale hostující maskovaný muž zasahovat nemusel.

03:41
    Z obou stran sledujeme aktivní hru, na výraznější střeleckou příležitost stále čekáme.

04:10
    Petr Číhal vypálil z dobré pozice, jeho technicky velmi dobře provedená střela ale končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

05:00
    Pět minut hry je pryč, Petr Pojar výborně vypálil, jeho rána ale končí mimo bránu.

06:04
    Kopecký dostal těžkou přihrávku, zpracovat ji nedokázal, a tak je po šanci. Ke střele se tým neprobojoval.

07:08
    Tomáš Fibiger musel nyní zasahovat po střele hostujícího hráče. Z dobré pozice to zkoušel Vojtěch Procházka, ale neuspěl.

08:00
    Hostující celek nyní diktuje tempo hry, Sláma se probojoval do zakončení, ale ani jedna ze dvou střel nebyla přesná.

08:27
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, k velké radosti diváků se prosazuje aktivně hrající JAKUB KONÍK. Asistence: David Stummer.

09:20
    Hráč, který přihrával na první branku zápasu se nyní probojoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.

10:15
    Znojmo se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí defenzivní řady zatím podávají velmi dobrý výkon.

12:50
    Tomáš Fibiger musel být pozorný, po pěkné akci hostů se málem do zakončení dostal Martin Šindelář. Ten ale míček netrefil podle představ. domácí gólman zasahovat nemusel.

13:25
    Hraje se spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na útočné polovině.

14:13
    Jakub Kolstrunk nedokázal zpracovat přihrávku od spoluhráče, míček mu uskočil od hole, a tak hrají hosté.

14:35
    Proti předchozím zápasům domácí celek výrazně zlepšil defenzivní hru, Znojmo neví, jaký styl hry praktikovat.

16:00
    Stále platí jednobrankové domácí vedení, do velké šance se dostal hostující celek, ale znojemský útočník nedokázal přesněji zakončit, skvěle zasáhl domácí gólman.

16:27
    Pavel Palát chtěl využít nepříliš povedené akce soupeře, ale minul bránu o pořádný kus.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, více ze hry má nyní hosté, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice.

18:41
    Domácí obrana likviduje jednu akci soupeře za druhou, ústecké zadní řady pracují zodpovědně.

19:00
    V poklidném tempu se dohrává první třetina.

20:00

Domácí celek vede po první třetině o jednu branku. Ústí se může spolehnout na svého brankáře a také obranné řady, které proti předchozím zápasům hrají výrazně lépe.

20:01

20:27
    Josef Novák dobře napadal, ale nedokázal míček vybojovat.

21:17
    Jakub Martínek rozehrává další akci svého týmu, Znojmo se ale nemůže probojovat do zakončení, domácí celek hraje aktivně.

22:22
    Josef Novák hlídkoval před brankou, ale nedokázal prostřelit brankáře Jana Hándla.

22:43
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Hostující celek z kraje druhé třetiny vyrovnává, pohotovou střelou se prosazuje JIŘÍ SALAVA. Asistence: Vojtěch Procházka.
    22:43 Jiří SALAVA - 1:1

23:58
    Znojmo je po vstřelené brance aktivnější, domácí hráči se musí bránit tlaku soupeře.

25:26
    Jakub Procházka se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale na dlouhý míček nedosáhl.

26:00
    Vojtěch Procházka vypálil, jeho pokus byl zablokovaný, u balonku tak zůstávají hosté.

26:20
    Tomáš Kuchanič nahazoval míček na bránu z velké dálky, jeho pokus málem tečoval jeden z domácích hráčů do své brány.

27:00
    Ústí nad Labem se pokouší něco vymyslet, ale hostující obrana podává velmi dobrý výkon.

27:36
    Jiří Salava to vzal na sebe, jeho pokus tak tak dokázal domácí gólman vytěsnit mimo branku.

28:00
    Domácí celek rozehrává od své branky, více ze hry mají momentálně hosté ze Znojma.

28:14
    Petr Číhal výborně vypálil, jeho ránu těsně nad zemí dokázal domácí brankář zastavit.

29:10
    Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

29:26
    Krátce před polovinou druhé třetiny se prosazují hosté a dostávají se dovedení. Vojtěch Procházka dobře vpyálil, jeho pokus jedenz obránců zablokoval, a pak zakončoval do protipohybu brankáře JIŘÍ SALAVA. Asistence: Vojtěch Procházka.
    29:26 Jiří SALAVA - 1:2

30:22
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře, domácí zadní řady mají plno práce a musí se nyní bránit.

31:01
    Marek Netopilík dlouhou dobu váhal se zakončením, nakonec minul.

31:08
    Krásně to sehrálo Ústí a je vyrovnáno. Mikuláš Krbec skvěle našel prostor, kde byl JOSEF NOVÁK. Jeho rána z první zapadla přesně do branky. Asistence: Mikuláš Krbec.
    31:08 Josef NOVÁK - 2:2

31:49
    Znojmo se pokouší rychle získat vedení zpět na svou stranu, domácí celek se musí bránit.

32:20
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jiří Salava – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Adam Stibor – 2 minuty, Hrubost).

32:52
    Ani jeden celek se při současném vyloučení nemůže probojovat do výraznější šance.

33:03
    Milan Fridrich rozehrál na Daniela Krejčíře, jehož rána tahem končí vysoko nad.

33:30
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Zdeněk Rada – 2 minuty, Špatně provedené rozehrání).

34:00
    Vladimír Štorek dobře vypálil, jeho pokus ale hostující brankář dokázal vyrazit.

34:20
    Pokračuje ústecký přesilovka pět na čtyři.

35:00
    Petr Číhal při vlastním oslabení podnikl brejk, se kterým si domácí obrana dokázal poradit. Znojmo je nyní lepší.

35:30

35:52
    Sledujeme velký boj o každý míček. Více ze hry mají hostující hráči.

36:20
    Tomáš Fibiger kryje nahození na svou branku, domácí celek v poklidu rozehrává.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, sledujeme rychlou pasáž hry.

37:19
    Ústí vede! Adam Stibor výborně viděl na ose hřiště připraveného spoluhráče, tím byl JAKUB KOLSTRUNK. Jeho rána bez přípravy zapadla mezi nohy brankáři. Asistence: Adam Stibor.
    37:19 Jakub KOLSTRUNK - 3:2

38:07
    Ústí rozehrává od své branky, nikam se nežene, hlavně nechce chybovat.

38:30
    V poklidném tempu se třetina dohrává.

39:00
    Probíhá poslední minuta ha míček kontrolují hosté.

39:30
    Domácí rozehrávají od své branky, nikam se neženou.

40:00

Druhá třetina nabídla rychlý florbal, veselejší mohou být domácí, kteří vedou o jeden gól. Znojmo má ještě dvacet minut na zdramatizování zápasu.

40:01

40:01
    Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:53
    Jiří Salava se propracoval do rychlé střelecké pozice, jeho pokus postrádal přesnost.

41:30
    V poklidném tempu se nyní hraje.

42:03
    David Stummer se pokoušel protlačit míček před branku, ale nepodařilo se to.

43:00
    Ústí nad Labem diktuje tempo hry, hraje aktivně, ale musí myslet také na obranu.

43:47
    Znojmo se po delší době dostalo před domácí branku, ale Vojtěch Procházka nezakončil přesně.

44:12
    Radim Kužel vybojoval rozehrávku pro svůj tým.

44:34
    David Stummer se propracoval do dobré šance, ale střelecký pokus minul branku.

45:51
    Domácí se pokouší navýšit své vedení, Znojmo se dobře brání.

46:15
    Ústí hraje takticky velmi dobře, rozehrává od své branky, nikam se nežene.

47:53
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Petr Číhal – 2 minuty, Bránění ve hře).

48:19
    Viktor Kopecký vypálil z dobré pozice, jeho přesilovková rána končí nad bránou.

49:10
    Votěch Semerád výborně vypálil, jeho pokus hostující brankář kryje. Přesilovku hraje domácí celek dobře.

49:53

50:00
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky třetí třetiny.

50:33
    Rychlou akcí se Ústí probojovalo do zakončení, ale brankář Znojma byl pozorný.

51:00
    Domácí florbalisté se probojovali do útočného pásma, ale nedokázali nic kloudného vymyslet.

51:26
    Milan Fridrich výborně vypálil z otočky, jeho ránu skvěle kryje domácí gólman.

52:17
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Jakub Koník – 2 minuty, Bránění ve hře).

52:31
    Hostující celek kombinuje před brankou Ústí, to se následně dostalo k míčku a dokázalo vyhodit.

53:00
    Severočeský klub hraje oslabení velmi takticky, drží hru daleko od své brány.

53:36
    Hostující celek využil přesilovku a vyrovnává. Dobře vypálil VOJTĚCH PROCHÁZKA, jehož pokus propadl domácímu brankáři. Asistence: Milan Fridrich.
    53:36 Vojtěch PROCHÁZKA - 3:3

54:30
    Domácí se pokouší rychle získat vedení zpět na svou stranu. Znojmo se nyní musí bránit aktivní hře Ústí.

55:00
    Pět minut nás dělí od konce třetí třetiny, hra se přelévá ze strany na stranu.

55:36
    Ústí má míček pod kontrolou, chce tento zápas vyhrát, k tomu ale potřebuje maličkost – dát gól.

56:07
    Ústí rozehrává v útočné polovině, domácí nyní pálí z každé pozice, prodloužení nechtějí.

56:30
    Jan Novák neuspěl z dobré pozice, míček minul vzdálenější tyč.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.

57:23
    Adam Stibor by blízko, jeho rána ale minula bránu.

57:57
    Domácí celek vybojoval rozehrávku na útočné polovině.

58:29
    Sledujeme rychlý florbal, hra se přelévá ze strany na stranu.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

59:24
    Ani jeden celek se nikam nežene, více ze hry mají domácí.

60:00

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

60:01

60:20
    Jakub Koník se popracoval do zakončení, jeho pokus kryje hostující brankář.

61:20
    Hosté se prokombinovali do zakončení, ale Tomáš Fibiger kryje pokus.

62:05
    Domácí celek vybojoval rozehrávku na útočné polovině, nejprve ale oddechový čas Ústí.

62:44
    Domácí Jakub Kolstrunk vypálil, jeho pokus ale nebyl přesný.

63:20
    Jan Novák čekal před brankou dostal přihrávku, ale míček nedokázal poslat do brány.

63:23
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jakub Procházka – 2 minuty, Špatné střídání).

64:01
    Adam Stibor výborně zakončil, ale míček brankář vyrazil nad brrnaku.

64:53
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Po výborné přihrávce Mikuláše Krbce dává vítěznou branku DAVID STUMMER. Asistence: Mikuláš Krbec.
    64:53 David STUMMER - 4:3

Ústí nad Labem vyhrává svůj první zápas v nejvyšší soutěži. V domácím prostředí dokázalo v prodloužení porazit Znojmo 4:3.

Hned čtyři hráči měli v zápase dva kanadské body
    Jiří Salava (ZNO) 2+0
    Vojtěch Procházka (ZNO) 1+1
    David Stummer (UNL) 1+1
    Mikuláš Krbec (UNL) 1+1 (22:15:36)

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Koník (Stummer), 32. Josef Novák (Krbec), 38. Kolstrunk (Stibor), 65. Stummer (Krbec) – 23. Salava (Procházka), 30. Salava (Procházka), 54. Procházka (Fridrich)

Florbal Ústí: Hlava (Fibiger, Netopilík) – Stummer, Esterka, Semerád, J. Horák, Kühnel, Stibor – Täuber, Kužel, Pojar – Kolstrunk, Josef Novák, Kopecký – Vl. Štorek, Pavelka, Pazderka – Fuchsig, Koník, Krbec.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Procházka – Salava, Rada, Palát – Horák, Číhal, Procházka – Sláma, Novák, Fridrich – Kučera, Pánek, Virgl – Martínek, Šindelář, Kuchanič – Daberger, Krejčíř.