Pardubice – Sparta 4:3 (po pr.) | Otrokovice – Bohemians 6:4 (kon.) | Chodov – Česká Lípa 10:3 (kon.)
Liberec – Ostrava 6:7 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 22.10.2017, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Štěpánek, Sovják, Janeček – Jurčík, Zapletal, Koníček – Pešat, Kittel, Kvapil – Vykopal, Petřík, Čevela.

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Čihák, Krbec – Šebek, Dobisík, Šimek – Miščík, Kieler, Prášek – Mandík, Šárka, Kindl – Höffer, Palatínus, Růžek.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.

00:01

00:36
    Do první vážnější šance se dostali hráči Bohemky, jenže Michajlovič zkušeně chytá.

1:30
    Domácí Otrokovice jsou na míčku a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci.

2:20
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! Marek Švajný parádně našel LUKÁŠE PEŠATA, který si připisuje další kanadský bod. oba hráči sloužili minulou sezónu v dresu Vítkovic a teď to šlo vidět.

3:01
    Kotoučkem dobrým zákrokem maskou vyráží střelu Jurčíka z pravého křídla.

4:32
    Bohemians Praha právě vstřelila branku! Daniel Cabejšek přihrál MATYÁŠOVI KREBNEROVI, který se prosazuje střelou tahem, stav utkání je opět srovnaný.

6:11
    Kittel zkusil vystřelit přes houšť těl, jenže nebyl úspěšný.

6:48
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! PETR KITTEL reaguje na nepovedenou střelu z minula parádní střelou k pravé tyči a domácí si vzali vedení zpět do své moci.

7:59
    Šárka zkusil své střelecké štěstí, jenže jeho střela po zemi končí mimo bránu Michajloviče.

8:14
    Panteři dobře brání a navíc si teď dobře přihrávají kolem brány Kotoučka.

9:33
    Zapletal se se svými bývalými hráči vůbec nemaže a dává jim jeden hit za druhým.

10:40
    Höffer se neohroženě hnal směrem brána, ke štěstí Panterů nezakončil.

11:02
    Michajlovič se postaral o další úspěšný zákrok.

12:46
    Bohemians zatlačili svého soupeře za obrannou polovinu, jenže zatím bez vyrovnávající branky.

14:03
    Zapletal je evidentně namotivovaný a zkouší to dost často

14:45
    Mandík se pokusil o střelu od mantinelu, nicméně Švajný předvedl velice dobrý blok.

16:05
    Pešat toužil přidat svoji druhou branku v utkání, jenže tentokrát ho dokázal vychytat Kotouček.

17:53

18:54
    Domácí se krásně dostávali do kombinace, ale byl z toho pouze další blok Bohemky.

19:22
    Do velké šance se dostali hostující hráči, jenže domácí gólman předvedl další suverénní zákrok.

19:43
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (David Šimek – 2 minuty, Bránění ve hře).

20:00

První třetina končí vedením domácích Otrokovic nad Bohemians 2:1. Za domácí se prosadili Pešat s Kittelem, za hosty snížil Matyáš Krebner. Domácí mužstvo začne druhou třetinu přesilovkou tak uvidíme, co si pro nás připraví.

20:01

20:36
    Po dobré akci druhé domácí lajny si připisuje další zákrok Kotouček.

21:25
    Opět aktivní Zapletal vystřelil po přihrávce Pešata, nicméně Kotouček opět pozorný.

21:43
    Hosté v plném počtu. Otrokovice si sice vytvořili pár šancí, jenže brankář Bohemians byl fantastický.

22:59
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! Lukáš Pešat přesně přihrál na MARKA ZAPLETALA, který potvrzuje parádní výkon z první třetiny a začátku druhé.

24:05
    Další dobrý zákrok Kotoučka po střele Sovjáka.

26:03
    Odraz míčku teď ohrozil zapisovatelský stolek

26:54
    Sovjáka teď pustili hosté až příliš do šance a své schopnosti musel opět prokázat až gólman.

28:46
    Bohemka zkoušela rychlé rozehrání, Mandík ale Michajloviče nepřekvapil.

29:08
    Bohemians Praha právě vstřelila branku! ALEŠ HOFFER naprosto zkušeně vystřelil a nedal MIchajlovičovi žádnou šanci chytit tento prudký míček. Asistenci si připisuje Tomáš Kindl.

30:14
    Čihák se pokusil o střelu ze standardní situace, nicméně jeho střela tahem končí těsně vedle domácí svatyně.

30:44
    Zapletalova další nebezpečná střela končí těsně vedle Kotoučkovy brány.

31:19
    Velká šance domácího celku! Kittel běžel sám na brankáře, jenže ten předvedl bravurní zákrok.

32:13
    Bohemians Praha právě vstřelila branku! A je vyrovnáno! Dobisík přesně přihrál na MATYÁŠE KREBNERA, který se dnes trefuje po druhé.

33:40
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Pešat – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

35:04
    Z bezprostřední blízkosti břevno a pražané tak odmítají první vedení v zápase.

35:50
    Domácí v plném počtu.Pešat vyběhl z trestné, rovnou získal míček, přeložil komu jinému, než Zapletalovi, ten ovšem ani nadvakrát obrovskou šanci neproměnil.

37:02
    Neúnavný Pešat stále u balonku, z jeho nahrávek ale tentokrát spoluhráči nic nevytěžili, následně Šimek vedle.

38:27
    Michajlovič předvedl skvělý zákrok proti střele z dálky.

39:07
    Pavel Jurčík stále ne a ne najít svou skvělou formu z loňské sezony.

40:00

V druhé třetině jsme viděli opět tři branky, tentokrát ale dvě padly na straně Bohemky, která vyrovnala skóre po druhé třetině na 3:3. Mladý Matyáš Krebner vstřelil již dvě branky a je to zatím nejproduktivnější hráč těchto dvou třetin.

40:01

40:13
    Bohemians Praha právě vstřelila branku! JAKUB ŠÁRKA posílá poprvé v dnešním utkání hosty do vedení po krásné střele. Domácí brankář panterů Michal Michajlovič byl bez šance.

42:07
    Petřík zůstal otřesen ležet na hrací ploše.

42:33
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! Tomáš Sovják přihrál na pravé křídlo na MARKA ZAPLETALA, který potvrzuje svoje parádní utkání. Skóre je opět vyrovnané.

43:16
    Kostkova jedovatá střela těsně nad.

44:19
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (František Vykopal – 2 minuty, Hrubost).

45:06
    Nutno přiznat, že Zapletal teď ošklivě sejmul Zezulku a posedí si.

45:37
    Höffer z blízka míjí.

46:13
    Stále ve třech zažívají Panteři peklo.

46:29
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! Rázem jsou ale ve čtyřech a TOMÁŠ SOVJÁK střílí branku, asistoval mu snajpr Lukáš Pešat.

47:00
    Hala bouří a žene své oblíbence za důležitým vítězstvím.

48:38
    Michajlovič už šel do zákroku, balonek ale již zastavil Michal Nagy.

49:39
    Dnešní utkání sleduje 318 diváků.

50:32
    Jurčík opět zvolil individuální zakončení, Kotouček ale znovu úspěšnější.

51:39
    Švajný uklouzl a mohl být hodně rád, že to není 5:5

52:03
    Po žabičce Sovjáka to zkusil Pešat, gólman vyráží maskou.

52:58
    Domácí mají častěji míček, což se jim pochopitelně hodí.

53:32
    Velmi agilní byl teď při svém střídání Švajný, nic z toho ale nakonec nevytěžil.

55:00
    Otrokovice k zeleným velmi rychle přistupují, což soupeři nesedí.

56:40
    Jde do tuhého, utkání se přiostřuje.

57:08
    Skvělý blok Ťopka proti Kindlovi, který by dost možná vyrovnal.

57:49
    Klokani v šesti.

58:22
    Krbec zbytečně ostře do Nagyho.

59:02
    Panthers Otrokovice právě vstřelily branku! Petřík přihrál na PAVLA JURČÍKA, který s velkou dávkou štěstí dává branku do prázdné kasy a panteři si připisují další tři body do tabulky.

Sledovali jsme velice zajímavé utkání mezi Otrokovicemi a Bohemians, které končí výhrou domácích 6:4. Za domácí odehráli výborné utkání Zapletal a Pešat a samozřejmě brankář Michajlovič, za hosty exceloval Krebner. Otrokovice se posouvá na šesté místo, Bohemka zůstává na čtvrtém místě.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:04:48)

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 3. Pešat (Švajný), 7. Kittel (Petřík), 23. Zapletal (Pešat), 43. Zapletal (Sovják), 47. Sovják (Pešat), 60. Jurčík (Petřík) – 5. Krebner (Cabejšek), 30. Höffer (Kindl), 33. Krebner (Dobisík), 41. Šárka

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Štěpánek, Sovják, Janeček – Jurčík, Zapletal, Koníček – Pešat, Kittel, Kvapil – Vykopal, Petřík, Čevela.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč