Děčín – Ještěři 3:2 (kon.)
HBC Bazzy Děčín
3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
Neděle 22.10.2017, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se a u dalšího přenosu se těším na viděnou! (16:44:20)

Po obratu ve druhé třetině z dnešního zápasu odchází šťastnější tým domácích. Hosté ztratily svůj náskok a do tabulky si plný počet bodů připisuje HBC Bazzy Děčín.

44:58
    Poslední útočná bule bez větší šance.

44:51
    Štarman přikrývá míček, ukončuje další tlak hostů.

44:20
    Štarman pod obrovským tlakem kryje svou svatyni!

42:14
    Vyloučení v týmu HBC Bazzy Děčín (Hladiš J. – 2 min., nedovolené bránění).

41:46
    Vyloučení v týmu HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem (Vitko J. – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

41:24
    Vyloučení v týmu HBC Bazzy Děčín (Rubeš D. – 2 min., podražení).

40:56
    Trest odpyká Řežábek, protože vyloučený hráč není uveden v zápise.

39:47
    Vacek po úžasném sólu míří mimo.

39:15
    Uhlíř střelou od modré míjí branku.

37:39
    Wágner svou střelu pouze trefuje Štarmanův beton.

36:40
    Haas rozehrává.

35:30
    Štarman kryje šanci hostů svým zákrokem.

33:46
    Jakub Hladiš střelou od červené udržuje pásmo.

Tadeáš Bartoš

Branky a nahrávky: 19. Uhlíř V. (Vacek J., Ryvola L.), 20. Fidler J. (Rubeš F.), 21. Michajličenko P. – 7. Burian M. (Formánek J., Čejka O.), 14. Formánek J. (Čejka O.)

HBC Bazzy Děčín: Štarman – Huk "C", Hladiš, Vacek, Fidlet, Radosta, Uhlíř, Michajličenko, Ryvola, Rubeš D., Rubeš F., Tafi, Šimicová
    HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem: Landt (Matějka) – Kučera "C", Burian, Panocha, Vitko "A", Brůha, Langr, Klíma, Haas, Wágner, Tomáš, Formánek, Čejka O., Čejka P. "A", Řežábek

Rozhodčí: Fedák – Borč