ZVVZ USK Praha
72:66 (19:16, 34:34, 55:45)
CCC Polkowice
Středa 25.10.2017, 19:00 • Královka Arena, Praha • Euroliga - ženy • Skupina A

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:23:25)

Statistiky

Nejvíce bodů: Hanušová 20 – Dikaioulakouová 16
    Nejvíce doskoků: Zahuiová 11 – Fagbenleová 14
    Nejvíce asistencí: Xargayová 10 – Clarková 7

Utkání je u konce a domácí tým se dopracoval k druhé výhře v sezóně. Druhý poločas byl pro USK ZVVZ Praha povedenějším, hráčky si vypracovaly slušný náskok. Závěrečná minuta se jim sice nevyvedla a dovolily snížení, po závěrečném klaksonu však zůstal pro domácí šestibodový náskok.

Konec zápasu. (72:66)

39:59
    Holmesová dává koš ze střední vzdálenosti, už je to ale pouze korekce výsledku. (72:66)

39:53
    Xargayová proměnila oba trestné hody, je rozhodnuto. (72:64)

39:53
    Ještě jeden faul hostujících hráček, už to ale pro USK ZVVZ vypadá dobře. (70:64)

39:39
    Uklidňující šestka, přesto se dá čekat, že poslední vteřiny budou ještě dlouhé. (70:64)

39:35
    Následuje oddechový čas pro Pražanky, smyslem je hráčky uklidnit do závěru utkání. (69:64)

39:35
    No a pozor! Hanušová prakticky ihned ztratila míč a Sandrićová proměnila trojku. Před chvílí to bylo o dvanáct, nyní je to o pět! (69:64)

39:30
    Trestné hody proměnila i Sandrićová. (69:61)

39:30
    Další faul na straně USK ZVVZ, provinila se Zahuiová. (69:59)

39:19
    Clarková proměnila dva trestné hody. (69:59)

38:47
    Gajdaová prakticky předala míč domácím hráčkám, USK ZVVZ jde do postupného útoku. (69:57)

37:57
    Brejk i na druhé straně, Dikaioulakouová si zpracovala dlouhou přihrávku a o desku dostala míč do koše. (69:57)

37:01
    Rychlý kontr USK ZVVZ, Xargayová vysunula Zahuiovou, pro tu už to pak byl jednoduchý úkol. (69:55)

36:49
    Dvě nepřesné střely, po jedné na každé straně. (67:55)

36:22
    Vynikající blok Rezanové na Holmesovou, míč patří domácím hráčkám! (67:55)

35:58
    Rezanová sice nejprve pod košem neuspěla, ale zvládla si doskočit a druhý pokus už byl dobrý. (67:55)