Lyon – Méty 2:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Lille – Marseille 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 29.10.2017, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alexander Söderlund.

76
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Yaya Sanogo.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hernani, přichází Kévin Monnet-Paquet.

61
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Ola Toivonen.

32
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jacques François Moubandje, přichází Steeve Yago. Tak přeci jen to domácí fotbalista nevydržel a kvůli zranění musí střídat ještě před koncem první půle.

Petr Frömel

Branky:

Karty:   45+1. Jullien (TOU), 79. Toivonen (TOU) – 35. M'Bengue (SET), 66. Maiga (SET), 74. Théophile-Catherine (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 16:19.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop, Jullien, Moubandje (32. Yago) – Imbula (61. Toivonen), Blin – Somália, Jean (76. Sanogo), Gradel – Delort.
    Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Cahuzac, Sangaré, Sanogo, Toivonen.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo (88. Söderlund), Pajot, Maiga – Hamouma, Bamba, Hernani (76. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – F. Pogba, Janko, Selnaes, Dioussé, Monnet-Paquet, Söderlund.

Rozhodčí: J. Brisard – P. Jeanne, B. Pages