Lyon – Méty 2:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Lille – Marseille 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 29.10.2017, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alexander Söderlund.

83
    Sanogo hlavičkoval do protihráče, od kterého se míč odrazil asi metr vedle vzdálenější tyče hostující brány.

79
    Žlutou kartu dostává Ola Toivonen (Toulouse FC).

78
    Hamouma dnes podruhé ve velké šanci, z levé strany zkoušel zamířit ke vzdálenější tyči, ovšem Lafont jeho úmysl vystihl, natáhl se a míč vyrazil.

76
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Yaya Sanogo.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hernani, přichází Kévin Monnet-Paquet.

74
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (AS Saint-Étienne).

73
    Toivonen hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, ale Ruffier dobře zasáhl. Nutno říct, že i kdyby to byl gól, pro ofsajd by neplatil.

66
    Žlutou kartu dostává Digbo Maiga (AS Saint-Étienne).

61
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Ola Toivonen.

45+1
    Žlutou kartu dostává Christopher Jullien (Toulouse FC).

44
    Diop si vyskočil na letící míč, dokázal překonat hostujícího brankáře, ovšem toho na brankové čáře zastoupil Bamba, který míč zastavil a odkopl do bezpečí.
    36.

36
    Pěknou ránu před hranicí pokutového území vyslal k bližší tyči Jean, Ruffier se ale natáhl a balón bravurně vyrazil.

35
    Byl To Jean, jehož udeřil M´Bengue do obličeje, hostující hráč po zásluze vidí žlutou kartu.

32
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jacques François Moubandje, přichází Steeve Yago. Tak přeci jen to domácí fotbalista nevydržel a kvůli zranění musí střídat ještě před koncem první půle.
    12.

12
    Obrovská šance hostí zůstává nevyužita. Hamouma se zjevil za soupeřovou obranou, obešel brankáře a poté měl před sebou už jen odkrytou bránu, v pádu však mířil pouze do boční sítě. Je pravda, že střeleckou pozici neměl zrovna ideální, ale takové šance by se i tak měly rozhodně proměňovat.

Petr Frömel

Branky:

Karty:   45+1. Jullien (TOU), 79. Toivonen (TOU) – 35. M'Bengue (SET), 66. Maiga (SET), 74. Théophile-Catherine (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 16:19.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop, Jullien, Moubandje (32. Yago) – Imbula (61. Toivonen), Blin – Somália, Jean (76. Sanogo), Gradel – Delort.
    Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Cahuzac, Sangaré, Sanogo, Toivonen.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue – Dabo (88. Söderlund), Pajot, Maiga – Hamouma, Bamba, Hernani (76. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – F. Pogba, Janko, Selnaes, Dioussé, Monnet-Paquet, Söderlund.

Rozhodčí: J. Brisard – P. Jeanne, B. Pages