Liberec – Frölunda 2:3 (kon.) | JYP – Tappara 3:1 (kon.) | Malmö Redhawks – Třinec 1:2 (kon.)
Kometa Brno – Zug 4:3 (kon.) | Salzburg – Växjö 2:1 (kon.) | Mannheim – Brynäs 2:3 (kon.)
Zürich – Nottingham 3:1 (kon.) | Bern – Mnichov 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Frölunda HC
Úterý 31.10.2017, 17:00 • Home Credit Aréna • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

59:25
    Liberečtí jsou v útočném pásmu a zkouší hru v šesti!
    53:11 DAHLIN - 2:3

53:11
    Frölunda právě vstřelila branku!
    Frölunda si bere zpět své vedení! RASMUS DAHLIN se podél levého mantinelu protáhl až před Willa, kterého překonal bekhendovou střelou a vsítil třetí branku Indiánů. Asistence: Matthew Donovan.

51:37
    Michal Bulíř (LIB) inkasoval do sudího dvě minuty za podražení a posílá svůj tým do oslabení.

48:19
    Dnešní utkání sleduje 3 712 diváků.
    43:14 KRENŽELOK - 2:2

43:14
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Martin Bakoš poslal puk před bránu na Petra Jelínka, který ještě Mattssona nepřekonal, jenže kotouč se odrazil přímo na hůl LUKÁŠE KRENŽELOKA, který jej dorazil do napůl odkryté brány Frölundy a vyrovnal na 2:2. Asistence: Petr Jelínek, Martin Bakoš.

42:24
    Liberec si zahraje přesilovku. Ryan Lasch (FRO) se provinil hákováním.

37:27
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vlach – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Nyberg – 2 min., hrubost).

35:52
    Rasmus Dahlin se proháčkoval až do zakončení, tváří v tvář Willovi ale netrefil bránu.

32:00
    Ladislav Šmíd dostal trochu více prostoru, sjel si mezi kruhy a vypálil ze zápěstí. Jeho střela jen těsně minula Mattssonovu svatyni.

28:57
    Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Norstebo – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
    28:28 LUNDQIST - 1:2

28:28
    Frölunda otáčí vývoj zápasu! Adam Almqusit přihrál od modré Victoru Olofssonovi, který poslal kotouč směrem na bránu. Tam do jeho střely vložil hůl JOEL LUNDQVIST, jenž nasměroval puk do sítě. Asistence: Olofsson, Almquist.

27:06
    Lukáš Krenželok (LIB) se provinil vysokou holí a je vyloučen na dvě minuty.
    24:15 STÅLBERG - 1:1

24:15
    A je vyrovnáno! Po nepřesné přihrávce jednoho z libereckých obránců se kotouče chopil SEBASTIAN STÅLBERG, který si sjel před bránu a bekhendem prostřelil Romana Willa.

23:45
    Ladislav Šmíd zajel do útočné třetiny a přihrál Lukáši Jaškovi, který si sjel do pravého kruhu a vypálil. Johan Mattsson jeho střelu vyrazil.

21:22
    Dominik Lakatoš to zkusil zpoza obránce a málem uspěl! Kotouč totiž zůstal ležet za Johanem Mattssonem. Jako první si toho ovšem všiml obránce Frölundy, jenž puk odpálil pryč.

18:47
    Lukáš Krenželok přenechal ve střední třetině puk Lukáši Jaškovi, který jej zavezl do pásma a svižnou ranou prověřil Johana Mattssona. Švédský brankář jeho jedovatou střelu jen tak tak stačil vyrazit ramenem.

13:23
    Přesilovku si vyzkouší i Severočeši. Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Mattew Donovan (FRO).
    09:53 BAKOŠ - 1:0

09:53
    Domácí se dostávají do vedení. Obrana Indiánů se nedohodla při rozehrávce, čehož využil MARTIN BAKOŠ, který se chopil puku a Mattssona překonal střelou do pravého horního rohu!

09:26
    Po chybě v rozehrávce Liberce se ke kotouči dostal Christoffer Ehn, který se ocitl sám před Willem. Libereckého gólmana ale z bezprostřední blízkosti nepřekonal.

07:45
    Matthew Donovan dostal přihrávku na pravý kruh a vypálil z první. Roman Will jeho střelu vyrazil levým betonem a poradil si i s následujícími dorážkami.

06:25
    Uvidíme první přesilovku. Za nedovolené bránění si trest odsedí Lukáš Derner (LIB).

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 10. Bakoš, 44. Krenželok (Jelínek, Bakoš) – 25. Stålberg, 29. Lundqist (Olofsson, Almqusit), 54. Dahlin (Donovan)

Bílí Tygři Liberec: Will (Stezka) – Havlín, Ševc (C), Plutnar, Šmíd (A), Jánošík, Derner, Pyrochta – Jašek, Jelínek (A), Krenželok – Bakoš, Bulíř, Lakatoš – Stránský, Hrabík, Ordoš – Bartovič, Vantuch, Vlach – Jeník
    Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Dahlin, Almquist, Nyberg, Donovan, Norstebo, Sigalet, Gunnarsson, Emanuelsson – Lasch, Lundqvist, Grundström – Friberg, Andersson, Olofsson – Stålberg, Hjalmarsson, Fjällström – Westrholm, Ehn, Widerström

Rozhodčí: Stano, Kubuš – Lhotský, Ondráček

Diváci: 3 712