Besiktas – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Real Madrid 3:1 (kon.) | Dortmund – APOEL 1:1 (kon.)
Porto – RB Lipsko 3:1 (kon.) | Šachtar – Feyenoord 3:1 (kon.) | Neapol – Manchester City 2:4 (kon.)
Liverpool – Maribor 3:0 (kon.) | Sevilla – Spartak 2:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:0)
FK Spartak Moskva
Středa 01.11.2017, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Liga mistrů • Skupina E

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:44:41)

Toto utkání sledovalo 38 002 diváků.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:11.

Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí o jednu branku a připisují si do tabulky v základní skupině Ligy mistrů tři veledůležité body. Hosté sahali po srovnání stavu skóre, ale to se jim, ač se snažili do posledních chvil, nepodařilo.

90+6

90+5
    Hosté stříleli z levé strany, konkrétně Luiz Adriano, jeho střela ale zamířila pouze vysoko nad domácí branku. Hostům se tak stále nedaří souvislejší tlak, ve kterém by se mohli dočkat vyrovnání.

90+4
    Domácí drží balón co nejdále od své branky a svůj dvoubrankový náskok tak začínají bránit.

90+3
    Hosté se stále snaží obléhat domácí branku, zatím se jim ale v koncovce nedaří a začíná jim velmi rychle utíkat čas. Už se hraje třetí nastavená minuta.

90+1
    Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (Sevilla FC).

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut.

88
    Už se blížíme do koncovky tohoto utkání a hosté stále prohrávají o jednu branku. Podaří se jim srovnat?

87
    Domácí zahrávali rohový kop, ale tato standardní situace se jim nepovedla. Poté se k míči dostali znovu hosté a už se blíží před domácí branku.

86
    Džikija řekl něco sudímu a dostává za to žlutou kartu.

85
    Guido Pizarro si nabíhal do pokutového území, ale přišel záhy o balón a na opačnou stranu sprintují znovu hosté, kteří se pokusí srovnat nepříznivý stav.

84
    Domácí svou akci příliš přetáhli a míč tak skončil v zámezí. Je tu tedy autové vhazování pro hosty, kteří ho zahráli velice rychle. A spěchají před branku Sevilly.

83
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Gabriel Mercado, přichází Sébastien Corchia.

82
    Na druhé straně se dobře uvolnil Wissam Ben Yedder, ale poté co se dostal ke střele, ta skončila pouze na obraně hostujícího celku.

81
    Hosté se nadechli k dalšímu útoku, vycítili šanci na srovnání stavu skóre a nyní je jich plné hřiště.

80
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Andrej Ješčenko, přichází Marko Petković.