Novosibirsk – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Omsk – Jokerit 1:3 (kon.) | Barys – Viťaz 3:2 (po pr.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 2:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pátek 03.11.2017, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

37:30
    Astana jde znovu do čtyř. Za hození hole je vyloučen švédský brankář Henrik Karlsson.

33:08
    Vyloučení v týmu Barys Astana (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Linden Vey.

23:22
    Arťom Vorošilo trefil hokejkou do obličeje Romana Savčenka a vyfasoval trest 2+2 minuty za vysokou hůl.

17:13
    Nigel Dawes urputně bojoval o puk v útočné třetině a přitom za brankou podrazil Švece-Rogovoje. Viťaz si zahraje druhou přesilovku v zápase.

08:56
    Viťaz má šanci dostat se zápasu v dvouminutové přesilovce 5 na 3! Na trestnou lavici v jeden moment odchází Sagadajev a Akolzin!

04:31
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Dmitrij Sjomin – 2 min., sekání).

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 7. R. Starčenko (Gurkov), 28. Dallman (Vey, St. Pierre), 63. St. Pierre (Dawes) – 11. A. Semjonov (Rendulić, Rissanen), 50. Rissanen (Rendulić)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman (A), Dietz, Southorn, M. Semjonov (A), Polochov, Lipin, Orechov, Savčenko – St. Pierre, Vey, Dawes (C) – Gurkov, R. Starčenko, Žajlauov – Puškarjov, Ševčenko, Markelov – Lichotnikov, Sagadajev, Akolzin.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, Mozík, Burström, A. Semjonov, Pautov, Katičev, Voronkov, P. Lukin – Makejev, Rissanen, Rendulić – Pankov, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Švec-Rogovoj, Horák (A), Vyglazov – Kulagin, Petrakov, Vorošilo.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Novikov, Sadovnikov

Diváci: 5 601