po s.n. (0:2)
Švýcarsko
4:5 (2:0, 1:4, 1:0 - 0:0)
Česko
Pátek 03.11.2017, 20:00 • Saalbau und Sporthalle Grossmatt, Kirchberg • Euro Floorball Tour (muži)

To je ode mě vše a hezký zbytek pátečního večera! Na shledanou. (22:12:49)

Je konec. Český celek vítězí nad domácím týmem po nájezdech a zásluhou Jana Natova a Lukáše Hájka a také našeho brankáře Součka bere dva body!

Nejlepší hráči utkání
    Daniel Šebek 2+1 (CZE)
    Jan Zaugg 1+0 (SUI)

Dnešní utkání sledovalo 1083 diváků.

60:00 Lukáš HÁJEK - 4:5

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko.

Samostatné nájezdy začínají.

Máme za sebou 60 minut utkání, které nerozhodli o dnešním vítězi. Ve třetí třetině se podařilo domácímu celku vstřelit jednu branku a to v přesilové hře. Švýcaři tak srovnali a určili stav utkání na 4:4. Velká škoda pro český tým, že Adam Delong dostal pětiminutový trest, při kterém naše reprezentace inkasovala.

60:00

59:40
    Ondruškovi střela nesedla a tak z této dobré možnosti nic nebylo!

59:30
    Čeští hráči budou mít k dispozici volný úder na hranici velkého brankoviště!

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 10. Hofbauer (Hartmann), 11. Buchli (Mittelholzer), 32. Mendelin (Engel), 53. Zaugg (Graf) – 24. Ondrušek (Krbec), 27. Šebek (Beneš), 31. Hájek (Šebek), 34. Šebek (Beneš), rozh. náj. Hájek