Mladá Boleslav – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Interobal Plzeň B – Wizards Praha 3:3 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Olympik Mělník B 8:10 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
1:3 (0:0)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Neděle 05.11.2017, 18:30 • Městská sportovní hala Bělá pod Bezdězem • 2. Futsal liga západ • 6. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Bělé pod Bezdězem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:30 hod.

Stadion: MSH Bělá pod Bezdězem;
    kapacita: 280 diváků.

Příjemný nedělní podvečer z Bělé pod Bezdězem, kde zanedlouho budeme svědky utkání 6. kola 2. ligy skupiny Západ. Celek FC Malibu Mladá Boleslav hostí tým FK GMM Jablonec nad Nisou.

Dosavadní výsledky obou celků v letošním ročníku:

FC Malibu Mladá Boleslav – SK Interobal Plzeň B 4:1 (1:1)
    HERD Hradiště – FC Malibu Mladá Boleslav 2:14 (0:6)
    FC Malibu Mladá Boleslav – FK Kladno 2:5 (0:1)
    FC Malibu Mladá Boleslav – FC Rapid Ústí nad Labem 0:0
    SK Olympik Mělník B – FC Malibu Mladá Boleslav 1:6 (0:3)

FK GMM Jablonec nad Nisou – FC Baník Chomutov 8:4 (3:1)
    FT Zlej sen Liberec – FK GMM Jablonec nad Nisou 5:9 (4:3)
    FK GMM Jablonec nad Nisou – Jerigo 1994 Plzeň 9:3 (3:1)
    SK Interobal Plzeň B – FK GMM Jablonec nad Nisou 8:6 (4:2)
    FK GMM Jablonec nad Nisou – HERD Hradiště 0:5 kontumačně – původní výsledek 22:2 (11:2)

FC Malibu Mladá Boleslav: Pytloun (Roudnický) – Fidrich, Maňas, Pitloun, Šimáček, Polanka, Lukáč, Maryška, Javůrek, R. Kohnhäuser, Razák. Trenér: Jaroslav Bílek.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal – M. Bláha, Holický, P. Mečíř, Beníšek, O. Mečíř, J. Mečíř, M. Mazánek, T. Mazánek, Masařík. Trenéři: Lukáš Dubový, Michal Paldus.

Rozhodčí: Kolbaba, Trlida; delegát: Houška.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    Pavel Kolbaba.
    Druhý rozhodčí: Zdeněk Trlida.

Delegát: Zbyněk Houška.

Z technických důvodů přineseme ze zápasu pouze změny stavu.

1

20

V úvodním dějství se diváci branky nedočkali, nechme se překvapit, zda gól uvidíme alespoň v poločase druhém.

21

28
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem vlastní branky je LUKÁŠ VYKOUKAL.

33
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR MEČÍŘ. Asistence: Milan Bláha.

37
    Autorem branky je TOMÁŠ BENÍŠEK. Asistence: Petr Mečíř.

40
    Autorem branky je ONDŘEJ MEČÍŘ. Asistence: Tomáš Beníšek.

Ve druhém poločase zhlédlo obecenstvo čtyři góly v podání hráčů Jablonce nad Nisou, přičemž jeden zásah skončil ve vlastní síti. Mladá Boleslav si po šťastné brance těsné vedení nepohlídala a musí se smířit s porážkou 1:3.

Z Bělé pod Bezdězem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (01:42:22)

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 28. Vykoukal (vla.) – 33. P. Mečíř (Bláha), 37. Beníšek (P. Mečíř), 40. O. Mečíř (Beníšek)

Rozhodčí: Kolbaba, Trlida; delegát: Houška