Ázerbájdžán – Německo 0:7 (kon.) | Kosovo – Izrael 0:4 (kon.) | Slovinsko – Černá Hora 2:0 (kon.)
Francie – Bulharsko 3:0 (kon.) | Španělsko – Island 1:0 (kon.) | Belgie – Kypr 3:2 (kon.)

Francie právě vstřelila branku!
    LYS MOUSSET si uvnitř šestnáctky pohrál s hostující obranou a průstřelem Krasteva přibyl třetí hřebíček do bulharské rakve.

85
    Střídání v týmu Bulharsko: z utkání odstoupil Vutov, nahradil ho Rusev.
    81. Olivier NTCHAM - 2:0

81
    Deset minut před koncem je, zdá se, definitivně rozhodnuto. Bulharské naděje střelou z přímého kopu pohřbil střídající OLIVIER NTCHAM. Gólman Krastev se ke své pravé tyči natahoval zbytečně.

79
    Střídání v týmu Bulharsko: své minuty si odbyl Krajev, místo něj si zahraje Karabeljov.

75
    Avizovaná výměna v týmu Francie: potlesk vyprovází z hrací plochy Terriera, jediného úspěšného střelce vystřídá Ntcham.

64
    Další výměna v týmu Francie: Bamba přenechal své místo Aouarovi.

63
    Vystřídala také Francie: Dembélé pustil do hry Mousseta.

62
    Střídání v týmu Bulharsko: dohrál Ivajlov, jeho místo zaujal Milev.

62
    A právě exekuce francouzského rohu vzbudila pořádný rozruch! Dembélého pokus totiž na brankové čáře stojící obránce s notnou dávkou štěstí tečoval do tyče.
    58. Martin TERRIER - 1:0

58
    Až nyní může z domácích spadnout ta těžká deka zodpovědnosti za gólový úspěch. Diallo chirurgicky přesným pasem našel MARTINA TERRIERA, ten si tělem posunul míč do pravé části vápna a křižnou střelou otevřel gólový účet zápasu.
    55. Velká bomba Hernándeze

55
    Páni, to byla dělovka! Hernándezovu dalekonosnou pumelici vyrazil Krastev s vypětím všech sil. Francie rozehraje rohový kop.

53
    Terrier vybojoval na svou osobu faul. Proti tomu však protestoval Despodov (Bulharsko) a rozhodčí mu byl nucen ukázat žlutě zbarvený kartonek.
    33. Terrierova jedovatá rána

33
    Na Krasteva si vystřelil také Terrier a byla to opravdu velká bomba, s jejímž zneškodněním měl bulharský gólman hromadu práce!

25
    Výtečný zákrok! Krastev (Bulharsko) jako nějaká kočkovitá šelma skočil ke své pravé tyči, aby vytěsnil na roh Tousartovu přízemní pumelici.

23
    Francie, která má více ze hry, znovu zahrozila! K rozpoutání gólové radosti scházely jen decimetry, Lopez ze střední vzdálenosti těsně minul pravý horní růžek Krastevovy svatyně.

17
    Krastev vytáhl druhý úspěšný zákrok, tentokrát proti nepříjemné skákavé ráně Terriera. Francie bude pokračovat v útoku prostřednictvím rohového kopu. Jak to dopadne tentokrát?

13
    Za nešetrný skluz na Tousarta byl karetně potrestán Ivajlov (Bulharsko). Jedná se o první kartu v utkání.
    11. Ndombeleho nebezpečně zakončení

11
    První vážná situace se zrodila po deseti minutách hry. Bambův centr od rohového praporku našel Dialla, který trefil obětavého obránce. K odraženému míči se dostal Ndombele a pohotovou dorážkou donutil hostujícího gólmana k důležitému zákroku na zemi.

Lukáš Jasoněk

Branky: 58. Terrier, 81. Ntcham, 90. Mousset

Karty:   13. Ivajlov (BUL), 53. Despodov (BUL)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 7:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:10.
    Francie: Bernardoni – Amian Adou, Diakhaby, Diallo (C), Hernández – Lopez, Tousard, Ndombele – Bamba (64. Aouar), Dembélé (63. Mousset), Terrier (75. Ntcham)
    Náhradníci: Kamara – Boscagli, Grandsir, Mousset, Aouar, Rosier, Ntcham

Bulharsko: Krastev – Atanasov, Kerčev, Velkov (C), Ljaskov – Krajev (79. Karabeljov), Yusein, Ivajlov (62. Milev), Vutov (85. Rusev) – Despodov, Aleksandar Georgiev
    Náhradníci: Naumov – Dobrev, Karabeljov, Antonio Georgiev, Milev, Tašev, Rusev

Rozhodčí: Árnason – Gudmundsson, Sigurdarson (všichni Island)