Olympik Mělník B – Kladno 6:5 (kon.)
SK Olympik Mělník B
6:5 (2:2)
FK Kladno
Neděle 12.11.2017, 18:00 • SH Mělník, Gymnázium • 2. Futsal liga západ • 7. kolo

31:50
    Kladno právě vstřelilo branku!
    CAIZL prostřelil Chaloupku na přední tyč a snižuje na rozdíl jediného gólu.

30:21
    V přečíslení tři na dva našel Bejbl STEJSKALA, který přehodil Jenče a snižuje na 6:4

28:12
    Mělník právě vstřelil branku!
    Hattrick pro domácího ZDRŽÁLKA, který po asistenci Gabča hezky obstřelil Tetoura

24:37
    JARÁB vystřelil a střela zapadla do spodního rohu Jenčovi branky.

23:50
    Krásná akce Mělníka, Malák nahrál GABČOVI, který přesně k tyči uklidil míč do branky.

20:59
    Mělník má parádní vstup do druhého poločasu. Vokounovu střelu vyrazil Tetour přímo ke ZDRŽÁLKOVI, který se trefil do odkryté branky.

20:48
    Zdržálek hezky obešel dva hráče hostů a placírkou uklidil míč k tyči.

11:03
    BABOVÁK J. se prosdail, když dorazil zblokovanou střelu za záda Tetoura

10:31
    GABČO prostřelil vše co stálo v cestě a snižuje na 2:1

05:31
    Zdržálek ztratil míč na půli hřiště, Jaráb našel CAIZLA, který se trefil do odkryté branky.

03:21
    Čurda hezky obešel domácího bránícího hráče a našel BEJBLA, který se trefil a posílá Kladno do vedení.

Jiří Šimandl

Branky: 11. Gabčo, 12. J. (Malák), 21. Zdržálek (Gabčo), 21. Zdžálek (Vokoun), 24. Gabčo (Malák), 29. Zdržálek (Gabčo) – 4. Bejbl (Čurda), 6. Caizl (Jaráb), 25. Jaráb (Stejskal), 31. Stejskal (Bejbl), 32. Caizl (Stejskal)

Karty:   5. Malák (MEB), 37. Gabčo (MEB)   40. Stejskal (KLA)

SK Olympik Mělník B: Jenč (Chaloupka) – Prejsa, Gabčo, Babovák J., Babovák M., Slezák, Kettner, Malák, Vokoun, Zdržálek, Trubička
    FK Kladno: Tetour – Čurda, Stejskal, Bejbl, Jaráb, Skalák, Caizl, Vašák

Rozhodčí: Řeháček, Nešněra