Zvezda Zvenigorod – Most 31:28 (kon.)
Zvezda Zvenigorod
31:28 (14:13)
DHK Baník Most
Neděle 12.11.2017, 16:00 • Sport hall Zvezda, Zvenigorod (kapacita: 1000) • European League

56
    Chmelařová sundala na šesti metrech bodyčekem Galayovou a je vyloučena na dvě minuty. (28:23)

54
    Za faul na Tserkovniukovou je navíc potrestána K. Dvořáková a díky tomu, že se jedná o její třetí dvojku, tak pro ní utkání končí. (27:22)

53
    Vyloučení v týmu Zvezda Zvenigorod (Nikitinová I.). (26:21)

50
    Borovská při střele blokovala ruku Vinyukovové, která ztratila stabilitu a v pádu se klepla hlavou o palubovku a opouští hřiště v doprovodu maséra. Borovská má tedy logicky dvě minuty. (23:20)

43
    Dvě minuty pro K. Dvořákovou a sedmička, kterou I. Nikitinová zahodila. (20:18)

38
    Výhoda ale nevydržela Mostu dlouho, Dvořáková stáhla jednu z domácích hráček a je vyloučena. (18:16)

38
    Vyloučení v týmu Zvezda Zvenigorod. (18:16)

29
    Přinejmenším sporné vyloučení a sedmička. Amelchenková trochu na levou křídelníci Chmelařovou sáhla, ale ne tolik. Sudí ji vylučují a nařizují sedmičku. (13:12)

22
    Pokus o zastavení Vinyuokovové Borovskou dopadl přesně tak, jak hosté nechtěli, tedy za 2 minuty. (10:10)

17
    Zakharovová navíc za postrčení Zachové dostane dvě minuty. (7:10)

11
    Po rychlých gólech tu přichází zklidnění. Ale Most bude mít výhodu jedné hráčky v poli, vyloučena je Klimantcevová za svírání. (5:6)

Tomáš Kalas

Zvezda Zvenigorod: Karasevová, Petrenková, Triobchuková – Amelchenková, Anoshkinová, Bogdashevová, Galayová, Illarionovová, Klimantcevová, Nikitinová I., Nikitinová N., Shulegová, Tikhanovová, Tserkovniuková, Vinyuokovová, Zakharovová
    trenér: Alexey Gumyanov

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – Borovská, Chmelařová, Dvořáková K., Dvořáková V., Eksteinová, Jeřábková, Jungová, Kovářová, Maňáková, Šípová, Szarková, Zachová
    trenér: Peter Dávid

Rozhodčí: Lindenbaum, Laron (oba ISR)