Brno – Jihlava 2:2 (kon.) | Slovácko – Zlín 0:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:2 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 19.11.2017, 11:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Juniorská liga – Morava • 14. kolo

82
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Necelých deset minut před koncem je vyrovnáno! Po Vrzalově centru zakončoval Demeter, s jeho ranou si však ještě dokázal Floder reflexivním zákrokem poradit. U dorážky byl ale jako první NIKOLAS DANÍČEK, který neměl problém vstřelit svůj druhý gól zápasu.

27
    Ale pozor, Jihlava po pár minutách střílí kontaktní gól. NIKOLAS DANÍČEK si naběhl na centr z pravé strany a nekompromisním volejem prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

21
    Brno právě vstřelilo branku!
    Domácí odskakují soupeři na rozdíl dvou branek! Na centr z přímého kopu si naskočil LADISLAV KREJČÍ, jenž přesnou hlavičkou přidává druhý gól Zbrojovky.

5
    Zbrojovka jde do vedení! JAKUB PŘICHYSTAL prošel středem pole, navedl si míč na střelu a zakončil přesně k tyči.