Besiktas – Porto 1:1 (kon.) | Spartak – Maribor 1:1 (kon.) | Dortmund – Tottenham 1:2 (kon.)
APOEL – Real Madrid 0:6 (kon.) | Monaco – RB Lipsko 1:4 (kon.) | Neapol – Šachtar 3:0 (kon.)
Manchester City – Feyenoord 1:0 (kon.) | Sevilla – Liverpool 3:3 (kon.)
Borussia Dortmund
1:2 (1:0)
Tottenham Hotspur
Úterý 21.11.2017, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Liga mistrů • Skupina H
    Myšlenky hráčů a fanoušků Dortmundu se teď musí přesunout k víkendovému derby se Schalke.

Fotbalisté Borussie Dortmund dnes jen potvrdili, že se jim v posledních týdnech vůbec nedaří. První poločas byl ze strany Borussie ještě vcelku dobrý a po gólu Pierreho-Emericka Aubameyanga šli domácí do šaten dokonce s jednogólovým vedením. Po změně stran už byl ale Tottenham lepší. Hned ve 49. minutě srovnal pohotovou střelou přes obránce Harry Kane a čtvrthodiny před koncem rozhodl po skvělé práci Deleho Alliho střelou do šibenice Son Heung-min. Kohouti si vítězstvím již zajistili postup z prvního místa tabulky skupiny H. (22:47:35)

90+7

90+6
    Danny Rose při svém průniku narazil do Jeremyho Toljana. Obránce Dortmundu vyfasoval žlutou kartu.

90+4
    Serge Aurier to udělal dobře. Získal roh a Spurs tak mohou šetřit čas.

90+3
    Až teď jsme se dozvěděli, že rozhodčí přidá ještě pět minut. Za námi jsou necelé tři.

90+2
    Roman Bürki bohužel opouští trávník způsobem, který nechceme vídat. Závěr utkání dochytá Roman Weidenfeller.

90+1
    Na trávníku jsou už nosítka. Roman Bürki bude muset střídat. Doufejme, že se nejedná o nic vážného.
    89. Llorente svou šanci neproměnil. Místo toho zranil domácího gólmana Bürkiho.

89
    Fernando Llorente se řítil sám na domácí bránu, ale dal si míč daleko od nohy a Roman Bürki mu ho uzmul! Domácí brankář ještě schytal od kopačky útočníka Spurs nepříjemný úder a bude muset podstoupit ošetření.

88
    Mario Götze zahrával rohový kop, jeho centr si stáhl ze vzduchu Lloris.

88
    Roman Bürki teď vyběhl daleko ze své brány a odkopl míč dopředu před nabíhajícím Sonem.

87
    Domácí se nastěhovali na svou útočnou polovinu a nadechují se k závěrečnému náporu.

86
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Fernando Llorente.

85
    Toljanův centr z pravé strany propadl až k Raphaëlu Guerreirovi, kterému však střela vůbec nesedla. Balón skončil daleko vedle tyče.

85
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Moussa Sissoko.

84
    Domácí nakonec zahrávali dva rohy v krátkém sledu. Vyrovnání z nich nevytěžili.

83
    Tohle nebylo špatné. Pierre-Emerick Aubameyang směřoval před bránu přízemní centr a míč těsně před Guerreirem odklidil na roh Eric Dier.