Vsetín – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Třebíč | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 4:5 (kon.) |
Slavia – Litoměřice | 3:0 (kon.) |
Philadelphia – Vancouver | 2:5 (kon.) | | | St. Louis – Edmonton | 8:3 (kon.) | | | Dallas – Montreal | 3:1 (kon.) |
Chabarovsk – Jaroslavl | 3:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Barys | 6:4 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 0:5 (kon.) |
Nižněkamsk – Magnitogorsk | 5:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Soči | 6:3 (kon.) | | | Jokerit – Omsk | 3:0 (kon.) |
Most – Dvůr Králové n. L. | 3:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 6:1 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 1:2 (kon.) |
Nový Jičín – SHK Hodonín | 2:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 5:0 (kon.) | | | Pelhřimov – Mor. Budějovice | 5:8 (kon.) |
Tábor – David Servis | 4:1 (kon.) | | | Vrchlabí – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Kobra – Řisuty | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Sokolov – Letňany | 1:3 (kon.) |
Spišská N. Ves – Skalica | 6:3 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 10:2 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 1:7 (kon.) |
Pov. Bystrica – Dubnica | 2:9 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Topoľčany | 3:1 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Náchod | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 7:5 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Moravská Třebová | 1:15 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 6:5 (po pr.) | | | Hlinsko – Světlá nS | 8:3 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 5:0 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl | 7:5 (kon.) |
LF Plzeň – ZČU | 3:4 (po pr.) |
Engineers Prague – Diplomats Pressburg | 10:1 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Pavel Kortus ml.
Branky a nahrávky:
10. Galamboš (Pajič), 26. M. Bárta (Nedorost), 43. Vlček
Rozhodčí: Wagner, Vokřál – Hejl, Kreuzer
Diváci: 6421 (vyprodáno)
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Kváča (Gába) – Kutlák (C), Kučný, Fillman, F. Novák (A), Pavlin, Vráblík – M. Bárta, Vampola, Nedorost (A) – L. Květoň, Rob, Jonák – Prokeš, Vlček, Heřman – Toman, Pajič, Galamboš.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich, Kehar, Štindl, P. Hořava (A), Repe – J. Strnad, R. Přikryl, Lorraine – J. Kloz, Machač (C), D. Tůma – Redlich, Svedlund, Kubík – Zikmund, T. Kaut, Bláha.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich, Kehar, Štindl, P. Hořava (A), Repe – J. Strnad, R. Přikryl, Lorraine – J. Kloz, Machač (C), D. Tůma – Redlich, Svedlund, Kubík – Zikmund, T. Kaut, Bláha.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Wagner, Vokřál – Hejl, Kreuzer
Diváci: 6421 (vyprodáno)
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Heřman – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Strnad – 2 min., hrubost).