Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Michalovce – Trnava 10:2 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 1:7 (kon.)
Pov. Bystrica – Dubnica 2:9 (kon.) | Osmos Bratislava – Topoľčany 3:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
10:2 (2:1, 4:0, 4:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 22.11.2017, 17:30 • STD Aréna Vranov n. Topľou • 1. liga (SR) • 22. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

V stredu opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose formou zmien stavu zavítame do Michaloviec, kde domáce mužstvo HK Dukla Ingema Michalovce privíta mužstvo HK Gladiators Trnava. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 17:30!

V tomto zápase budeme svedkami súboja mužstiev z opačných častí tabuľky. Domáci hokejisti majú po 22 zápasoch na svojom konte 49 bodov a nachádzajú sa tak na druhom mieste, pričom na prvú Skalicu strácajú 3 body. Trnava je na tom horšie, pretože má na svojom konte iba 14 bodov a patrí im tak 9. mieste. Posledná forma hostí tiež nie je optimálna, v poslednom zápase s Orange 20 dostali debakel 9:1.

Favoritom tohto zápasu sú domáci. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Dzúr – Valečko, Hančák, Kolba, Dolgoš, Cvengroš, Rusina – Solomonchak, Linet, Hamráček – Halász, Piatak, Mašlonka – Poliaček, Balko, Kabáč – Brezniak, Toma, Fajčák

HK Gladiators Trnava: Gibl – Burzík, Mihalko, Burian, Poldruhák, Brzák, Kormúth – Szalay, Valent, Róth – Mrava, Hrbáčik, Kamenický – Ftáčnik, Andrisík, Ševčík – Lukačovič, Baránek, Mikeš

Rozhodca: Peter Korba – Ondrej Homola, Jaroslav Riš

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

02:27
    Dukla Michalovce dala gól!

V 3. minúte zápasu domáci vyhrávajú 1:0! Gól strelil POLIAČEK. Asistencie: Rusina, Balko.

07:07
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kormúth – 2 min., podrazenie).

08:35
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Piatak – 2 min., napadnutie).

09:07
    Hostia v plnom počte.

10:35
    Domáci v plnom počte.

12:00
    Trnava dala gól!

V 12. minúte hostia vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil BURZÍK. Asistencia: Róth.

12:46
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Poldruhák – 2 min., krosček).

14:18

V 15. minúte zápasu dávajú domáci gól na 2:1 po využití presilovky.Gól strelil MAŠLONKA. Asistencia: Piatak.

16:25
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., nedovolené bránenie).

18:36
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Fajčák – 2 min., podrazenie).

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Po prvej tretine je stav zápasu 2:1!

20:01
    Začala sa druhá tretina.

24:36

V 25. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 3:1! Gól strelil HALÁS. Asistencie: Mašlonka, Cvengroš.

28:33
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Poldruhák – 2 min., hákovanie).

29:28
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

30:03

Domáci využívajú presilovku o dvoch hráčov a tak vyhrávajú 4:1! Gól strelil RUSINA. Asistencia: Piatak.

32:54

V 33. minúte zápasu dávajú domáci gól na 5:1! Gól strelil HALÁS. Asistencie: Mašlonka, Piatak.

34:08

V 35. minúte dávajú domáci gól na 6:1! Gól strelil POLIAČEK. Asistencie: Balko, Kabáč.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 6:1!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

44:30

V 45. minúte zápasu idú domáci do vedenia 7:1! Gól strelil MAŠLONKA. Asistencie: Halás, Piatak.

45:29

V 46. minúte zápasu dávajú domáci gól na 8:1! Gól strelil LINET. Asistencie: Kolba, Piatak.

47:54

V 48. minúte zápasu dávajú domáci gól na 8:1! Gól strelil BREZNIAK. Asistencie: Valečko, Hančák.

52:02

V 53. minúte zápasu dávajú domáci gól na 10:1! Gól strelil HAMRÁČEK. Asistencia: Solomonchak.

54:59
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., hákovanie).

56:00

V 56. minúte zápasu využívajú hostia presilovku a tak znižujú na 10:2! Gól strelil BURIAN. Asistencie: Szalay, Andrisík.

Zápas sa končí výsledkom 10:2! (19:43:43)

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 3. Poliaček (Rusina, Balko), 15. Mašlonka (Piatak), 25. Halás (Mašlonka, Cvengroš), 31. Rusina (Piatak), 33. Halás (Mašlonka, Piatak), 35. Poliaček (Balko, Kabáč), 45. Mašlonka (Halás, Piatak), 46. Linet (Kolba, Piatak), 48. Brezniak (Valečko, Hančák), 53. Hamráček (Solomonchak) – 12. Burzík (Róth), 56. Burian (Szalay, Andrisík)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Dzúr – Valečko, Hančák, Kolba, Dolgoš, Cvengroš, Rusina – Solomonchak, Linet, Hamráček – Halász, Piatak, Mašlonka – Poliaček, Balko, Kabáč – Brezniak, Toma, Fajčák

Rozhodčí: Peter Korba – Ondrej Homola, Jaroslav Riš