Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo. Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo. Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: J. Damjan (SLO) (kon.) |
Stíhačka žen 10 km volně, Ruka | Vítěz: Ch. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: M. Laheurte (FRA) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
konec
SP - slalom žen, 2. kolo. Killington
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:40,91
2. Petra Vlhová (SVK) +1,64
3. Bernadette Schildová (AUT) +2,67
4. Denise Feierabendová (SUI) +2,70
5. Frida Hansdotterová (SWE) +2,78
6. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +3,3
7. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,30
8. Chiara Costazzová (ITA) +3,60
9. Marina Wallnerová (GER) +3,63
10. Michelle Gisinová (SUI) +3,64
10. Emelie Wikströmová (SWE) +3,64
12. Irene Curtoniová (ITA) +3,69
13. Nina Haver-Løsethová (NOR) +3,95
14. Laurence St. Germainová (CAN) +4,19
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +4,40
Startovní listina
1. Estelle Alphandová (SWE)
2. Katharina Liensbergerová (AUT)
3. Laurence St. Germainová (CAN)
4. Nastasia Noensová (FRA)
5. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
6. Michaela Kirchgasserová (AUT)
7. Ana Buciková (SLO)
8. Marina Wallnerová (GER)
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
10. Maruša Ferková (SLO)
11. Stephanie Brunnerová (AUT)
12. Lena Dürrová (GER)
13. Resi Stieglerová (USA)
14. Christina Geigerová (GER)
15. Katharina Truppeová (AUT)
16. Chiara Costazzová (ITA)
17. Maren Skjøldová (NOR)
18. Katharina Gallhuberová (AUT)
19. Irene Curtoniová (ITA)
20. Nina Haver-Løsethová (NOR)
21. Manuela Mölggová (ITA)
22. Denise Feierabendová (SUI)
23. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
24. Michelle Gisinová (SUI)
25. Emelie Wikströmová (SWE)
26. Petra Vlhová (SVK)
27. Frida Hansdotterová (SWE)
28. Bernadette Schildová (AUT)
29. Wendy Holdenerová (SUI)
30. Mikaela Shiffrinová (USA)
Pořadí po 1. kole
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 49,57
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,89
3. Bernadette Schildová (AUT) +1,29
4. Frida Hansdotterová (SWE) +1,40
5. Petra Vlhová (SVK) +1,45
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1,97
7. Michelle Gisinová (SUI) +2,23
8. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +2,27
9. Denise Feierabendová (SUI) +2,28
10. Manuela Mölggová (ITA) +2,38
11. Nina Haver-Løsethová (NOR) +2,42
12. Irene Curtoniová (ITA) +2,63
13. Katharina Gallhuberová (AUT) 2,84
14. Maren Skjøldová (NOR) +2,86
15. Chiara Costazzová (ITA) +2,90
16. Katharina Truppeová (AUT) +2,92
17. Christina Geigerová (GER) +2,93
18. Resi Stieglerová (USA) +2,97
19. Lena Dürrová (GER) +3,02
20. Stephanie Brunnerová (AUT) +3,04
21. Maruša Ferková (SLO) +3,13
22. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,14
23. Marina Wallnerová (GER) +3,15
24. Ana Buciková (SLO) +3,19
25. Michaela Kirchgasserová (AUT) +3,28
26. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,39
27. Nastasia Noensová (FRA) +3,44
28. Laurence St. Germainová (CAN) +3,46
29. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,50
30. Estelle Alphandová (SWE) +3,51
34. Martina Dubovská (CZE) +4,22
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:40,91
2. Petra Vlhová (SVK) +1,64
3. Bernadette Schildová (AUT) +2,67
4. Denise Feierabendová (SUI) +2,70
5. Frida Hansdotterová (SWE) +2,78
6. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +3,3
7. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,30
8. Chiara Costazzová (ITA) +3,60
9. Marina Wallnerová (GER) +3,63
10. Michelle Gisinová (SUI) +3,64
10. Emelie Wikströmová (SWE) +3,64
12. Irene Curtoniová (ITA) +3,69
13. Nina Haver-Løsethová (NOR) +3,95
14. Laurence St. Germainová (CAN) +4,19
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +4,40
Startovní listina
1. Estelle Alphandová (SWE)
2. Katharina Liensbergerová (AUT)
3. Laurence St. Germainová (CAN)
4. Nastasia Noensová (FRA)
5. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
6. Michaela Kirchgasserová (AUT)
7. Ana Buciková (SLO)
8. Marina Wallnerová (GER)
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
10. Maruša Ferková (SLO)
11. Stephanie Brunnerová (AUT)
12. Lena Dürrová (GER)
13. Resi Stieglerová (USA)
14. Christina Geigerová (GER)
15. Katharina Truppeová (AUT)
16. Chiara Costazzová (ITA)
17. Maren Skjøldová (NOR)
18. Katharina Gallhuberová (AUT)
19. Irene Curtoniová (ITA)
20. Nina Haver-Løsethová (NOR)
21. Manuela Mölggová (ITA)
22. Denise Feierabendová (SUI)
23. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
24. Michelle Gisinová (SUI)
25. Emelie Wikströmová (SWE)
26. Petra Vlhová (SVK)
27. Frida Hansdotterová (SWE)
28. Bernadette Schildová (AUT)
29. Wendy Holdenerová (SUI)
30. Mikaela Shiffrinová (USA)
Pořadí po 1. kole
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 49,57
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,89
3. Bernadette Schildová (AUT) +1,29
4. Frida Hansdotterová (SWE) +1,40
5. Petra Vlhová (SVK) +1,45
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1,97
7. Michelle Gisinová (SUI) +2,23
8. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +2,27
9. Denise Feierabendová (SUI) +2,28
10. Manuela Mölggová (ITA) +2,38
11. Nina Haver-Løsethová (NOR) +2,42
12. Irene Curtoniová (ITA) +2,63
13. Katharina Gallhuberová (AUT) 2,84
14. Maren Skjøldová (NOR) +2,86
15. Chiara Costazzová (ITA) +2,90
16. Katharina Truppeová (AUT) +2,92
17. Christina Geigerová (GER) +2,93
18. Resi Stieglerová (USA) +2,97
19. Lena Dürrová (GER) +3,02
20. Stephanie Brunnerová (AUT) +3,04
21. Maruša Ferková (SLO) +3,13
22. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,14
23. Marina Wallnerová (GER) +3,15
24. Ana Buciková (SLO) +3,19
25. Michaela Kirchgasserová (AUT) +3,28
26. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,39
27. Nastasia Noensová (FRA) +3,44
28. Laurence St. Germainová (CAN) +3,46
29. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,50
30. Estelle Alphandová (SWE) +3,51
34. Martina Dubovská (CZE) +4,22
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:40,91
2. Petra Vlhová (SVK) +1,64
3. Bernadette Schildová (AUT) +2,67
4. Denise Feierabendová (SUI) +2,70
5. Frida Hansdotterová (SWE) +2,78
6. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +3,3
7. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,30
8. Chiara Costazzová (ITA) +3,60
9. Marina Wallnerová (GER) +3,63
10. Michelle Gisinová (SUI) +3,64
10. Emelie Wikströmová (SWE) +3,64
12. Irene Curtoniová (ITA) +3,69
13. Nina Haver-Løsethová (NOR) +3,95
14. Laurence St. Germainová (CAN) +4,19
15. Katharina Liensbergerová (AUT) +4,40
1. Denise Feierabendová (SUI) 1:43,61
2. Katharina Gallhuberová (AUT) +0,60
3. Chiara Costazzová (ITA) +0,90
4. Marina Wallnerová (GER) +0,93
5. Irene Curtoniová (ITA) +0,99
6. Nina Haver-Løsethová (NOR) +1,25
1. Marina Wallnerová (GER) 1:44,54
2. Laurence St. Germainová (CAN) +0,56
3. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,77
4. Lena Dürrová (GER) +0,88
5. Ana Buciková (SLO) +0,90
1. Estelle Alphandová (SWE)
2. Katharina Liensbergerová (AUT)
3. Laurence St. Germainová (CAN)
4. Nastasia Noensová (FRA)
5. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
6. Michaela Kirchgasserová (AUT)
7. Ana Buciková (SLO)
8. Marina Wallnerová (GER)
9. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
10. Maruša Ferková (SLO)
11. Stephanie Brunnerová (AUT)
12. Lena Dürrová (GER)
13. Resi Stieglerová (USA)
14. Christina Geigerová (GER)
15. Katharina Truppeová (AUT)
16. Chiara Costazzová (ITA)
17. Maren Skjøldová (NOR)
18. Katharina Gallhuberová (AUT)
19. Irene Curtoniová (ITA)
20. Nina Haver-Løsethová (NOR)
21. Manuela Mölggová (ITA)
22. Denise Feierabendová (SUI)
23. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
24. Michelle Gisinová (SUI)
25. Emelie Wikströmová (SWE)
26. Petra Vlhová (SVK)
27. Frida Hansdotterová (SWE)
28. Bernadette Schildová (AUT)
29. Wendy Holdenerová (SUI)
30. Mikaela Shiffrinová (USA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 205 b.
2. Viktoria Rebensburgová (GER) 200 b.
3. Petra Vlhová (SVK) 141 b.
4. Stephanie Brunnerová (AUT) 132 b.
5. Manuela Mölggová (ITA) 129 b.
...
56. Martina Dubovská (CZE) 2 b.
Průběžné pořadí SP ve slalomu po 1 závodu
1. Petra Vlhová (SVK) 100 bodů
2. Mikaela Shiffrinová (USA) 80 b.
3. Wendy Holdenerová (SUI) 60 b.
4. Frida Hansdotterová (SWE) 50 b.
5. Mélanie Meillardová (SUI) 45 b.
...
29. Martina Dubovská (CZE) 2 b.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 49,57
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,89
3. Bernadette Schildová (AUT) +1,29
4. Frida Hansdotterová (SWE) +1,40
5. Petra Vlhová (SVK) +1,45
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1,97
7. Michelle Gisinová (SUI) +2,23
8. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +2,27
9. Denise Feierabendová (SUI) +2,28
10. Manuela Mölggová (ITA) +2,38
11. Nina Haver-Løsethová (NOR) +2,42
12. Irene Curtoniová (ITA) +2,63
13. Katharina Gallhuberová (AUT) 2,84
14. Maren Skjøldová (NOR) +2,86
15. Chiara Costazzová (ITA) +2,90
16. Katharina Truppeová (AUT) +2,92
17. Christina Geigerová (GER) +2,93
18. Resi Stieglerová (USA) +2,97
19. Lena Dürrová (GER) +3,02
20. Stephanie Brunnerová (AUT) +3,04
21. Maruša Ferková (SLO) +3,13
22. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +3,14
23. Marina Wallnerová (GER) +3,15
24. Ana Buciková (SLO) +3,19
25. Michaela Kirchgasserová (AUT) +3,28
26. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,39
27. Nastasia Noensová (FRA) +3,44
28. Laurence St. Germainová (CAN) +3,46
29. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,50
30. Estelle Alphandová (SWE) +3,51
34. Martina Dubovská (CZE) +4,22