Poprad – Detva 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 2:4 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.)
Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | Trenčín – Košice 2:3 (po pr.)
HK Poprad
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
HK Detva
sk Pátek 01.12.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 24. kolo

51:21
    Detva dala gól!
    Detva po dlhšom čase skóruje znovu. LADISLAV ŠČURKO sa dostal k puku pri mantineli, prišiel na ľavý kruh, zamieril a perfektnou strelou švihom prekonal Corbeila pod hornú žrď.
    Asistencia: Michal Murček.

49:47
    Poprad dal gól!
    Poprad okamžite využíva presilovka. Heizer vyhral buly v pásme, prihral na modrú čiaru PETROVI KONIGOVI, ktorý napriahol a tvrdou delovkou prestrelil Hacketta!
    Asistencia: Radomír Heizer.

49:43
    Presilovka pre Poprad. Martin Chovan dostáva dve minúty za držanie.

41:56
    Poprad strieľa štvrtý gól. RICHARD RAPÁČ chcel z ľavého kruhu pôvodne prihrávať pred bránku, no jeho prihrávka sa odrazila od korčule nešťastníka Vyskoča a puk smeroval pomedzi Hackettove betóny!
    Asistencie: Matej Paločko, Lukáš Vartovník.

38:45
    Teraz sa už však hosťom podarilo skórovať. Puk si tesne za ľavým kruhom spracoval MARTIN CHOVAN a jeho delovka príklepom mierila dobre ku ľavej žrdi popri takmer nič nevidiacom Corbeilovi!
    Asistencie: Ladislav Ščurko, Lukáš Novák.

38:29
    Ščurko posunul Novákovi do úplne prázdnej brány. Corbeil bol na druhej strane. No Novák akosi zaváhal a jeho strelu vyrazil hokejkou McDowell.

37:45
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Dve minúty za sekanie si posedí Peter Lichanec.

36:41
    Uvidíme však presilovku hostí. Lukáš Hvila dostáva dve minúty za podrazenie.

34:09
    Poprad napokon využíva presilovku. Heizer posunul medzi kruhy MILOSLAVOVI JÁCHYMOVI, ktorému sa strela veľmi nepodarila, no aj tak Hackettovi prenikla ponad lapačku!
    Asistencie: Radomír Heizer, Peter König.

32:42
    Presilovka pre domáce mužstvo. Jozef Sládok dostáva dve minúty za podrazenie.

31:15
    Následne mal veľkú šancu domáci tím. Lichanec posunul medzi kruhy úplne voľnému Dávidovi Bondrovi, ktorý sa rozhodol pre priamu strelu, no Hackett ho perfektne vychytal lapačkou.

20:41
    Poprad využíva presilovku a zvyšuje svoje vedenie. Mlynarovič posunul na ľavý kruh Svitanovi, ktorý sa rozhliadol a posunul pred bránku voľnému DANIELOVI BREJČÁKOVI, ktorý okamžite vystrelil a našiel medzeru medzi Hackettovými betónmi!
    Asistencie: Patrik Svitana, Samuel Mlynarovič.

19:33
    Presilovku získava Poprad. Frederik Fekiač dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

16:30
    Detva bude hrať prvú presilovku. Lukáš Hvila dostáva dve minúty za vrazenie na mantinel.

12:34
    König napálil puk od modrej čiary. Hackett vyrazil pred seba, kde operoval Lukáš Hvila, ale skackajúci puk sa mu bekhendom nepodarilo upratať do brány!

11:27
    Kamzíci idú do vedenia v stretnutí. Mlynarovič posunul na modrú čiaru Svitanovi, ktorý krížom nabil DÁVIDOVI BUCOVI a jeho delovka mierila ponad Hackettovu vyrážačku!

10:19
    Ďalšie vylúčenie. Za hákovanie si odsedí dvojminútový trest Maroš Surový.

09:38
    V poradí už tretia presilovka pre kamzíkov. Za podrazenie si odsedí dve minúty Matúš Chovan.

04:20
    Ďalšia presilovka pre domáci celok. Michal Murček dostáva dve minúty za hákovanie.

02:03
    Presilovka pre domácich. Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Dominik Jendroľ.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 12. Buc (Svitana, Mlynarovič), 21. Brejčák (Svitana, Mlynarovič), 35. Jáchym (Heizer, König), 42. Rapáč (Paločko ml., Vartovník), 50. König (Heizer) – 39. Martin Chovan (Ščurko, Novák), 52. Ščurko (Murček)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – D. Brejčák (C), McDowell, Jáchym, König, Dinda, Ježek, Česánek – Štrauch, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Buc, Lichanec, Abdul – Paločko ml., Vartovník, Bondra – Hvila, Heizer, Rapáč – Paločko
    HK Detva: Hackett (Nagy) – Kuklev, Martin Chovan, Sládok (C), F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Vyskoč, Jendroľ – Ščurko, Surovka, Novák – Tibenský, Murček, Milý – Žilka, Matúš Chovan, Utkin – Gašpar, Huňady, Surový

Rozhodčí: Fridrich, Štefik – Kacej, Gajan