Los zák. skupin MS ve fotbale | (kon.) |
Sprint žen, 7,5 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (kon.) |
SuperG mužů, Beaver Creek | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: C. Hütterová (AUT) (kon.) |
Ženy 3000 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) |
konec
SP - SuperG mužů, Beaver Creek
Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
Jan Vojkůvka
Pořadí v cíli
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,71
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,23
3. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
4. Adrien Théaux (FRA) +0,44
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,53
6. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,60
6. Matthias Mayer (AUT) +0,60
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,67
9. Andreas Sander (GER) +0,79
10. Thomas Dressen (GER) +0,83
10. Dominik Paris (ITA) +0,83
12. Thomas Tumler (SUI) +0,94
13. Christof Innerhofer (ITA) +0,99
14. Josef Ferstl (GER) +1,17
15. Martin Čater (SLO) +1,29
16. Peter Fill (ITA) +1,34
17. Gilles Roulin (SUI) +1,39
18. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,53
19. Max Franz (AUT) +1,58
20. Dustin Cook (CAN) +1,59
Startovní listina
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Dustin Cook (CAN)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Mauro Caviezel (SUI)
7. Hannes Reichelt (AUT)
8. Josef Ferstl (GER)
9. Max Franz (AUT)
10. Andreas Sander (GER)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Adrien Théaux (FRA)
13. Aksel Lund Svindal (NOR)
14. Alexis Pinturault (FRA)
15. Kjetil Jansrud (NOR)
16. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
17. Peter Fill (ITA)
18. Travis Ganong (USA)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Boštjan Kline (SLO)
21. Urs Kryenbühl (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Thomas Dressen (GER)
24. Ralph Weber (SUI)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andrew Weibrecht (USA)
27. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
28. Romed Baumann (AUT)
29. Christian Walder (AUT)
30. Thomas Tumler (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Ted Ligety (USA)
34. Nils Allegre (FRA)
35. Niklas Köck (AUT)
36. Bjørnar Neteland (NOR)
37. Jack Gower (GBR)
38. Joan Verdu (AND)
39. Patrick Schweiger (AUT)
40. Jared Goldberg (USA)
41. Gian Luca Barandun (SUI)
42. Johannes Kröll (AUT)
43. Stian Saugestad (NOR)
44. Matteo Marsaglia (ITA)
45. Ryan Cochran-Siegle (USA)
46. Marc Gisin (SUI)
47. Guglielmo Bosca (ITA)
48. Broderick Thompson (CAN)
49. Emanuele Buzzi (ITA)
50. Stefan Rogentin (SUI)
51. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
52. Matthieu Bailet (FRA)
53. Felix Monsen (SWE)
54. Brodie Seger (CAN)
55. Tilen Debelak (SLO)
56. Maxence Muzaton (FRA)
57. Henrik von Appen (CHI)
58. Patrick Küng (SUI)
59. Brice Roger (FRA)
60. Nils Mani (SUI)
61. Sam Morse (USA)
62. Daniel Danklmaier (AUT)
63. James Crawford (CAN)
64. Christoffer Faarup (DEN)
65. Ryo Sugaj (JPN)
66. Dominik Schwaiger (GER)
67. Nicolas Raffort (FRA)
68. Andreas Romar (FIN)
69. Luca De Aliprandini (ITA)
70. Mathieu Faivre (FRA)
71. Bryce Bennett (USA)
72. Rasmus Windingstad (NOR)
73. Wiley Maple (USA)
74. Andreas Žampa (SVK)
75. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
Průběžné pořadí Super G
1. Kjetil Jansrud (NOR) 100
2. Max Franz (AUT) 80
3. Hannes Reichelt (AUT) 60
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 50
5. Aksel Lund Svindal (NOR) 45
6. Christof Innerhofer (ITA) 40
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Kjetil Jansrud (NOR) 145
2. Beat Feuz (SUI) 122
3. Aksel Lund Svindal (NOR) 105
4. Max Franz (AUT) 104
5. Felix Neureuther (GER) 100
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 90
7. Peter Fill (ITA) 82
8. Matthias Mayer (AUT) 80
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,71
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,23
3. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
4. Adrien Théaux (FRA) +0,44
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,53
6. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,60
6. Matthias Mayer (AUT) +0,60
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,67
9. Andreas Sander (GER) +0,79
10. Thomas Dressen (GER) +0,83
10. Dominik Paris (ITA) +0,83
12. Thomas Tumler (SUI) +0,94
13. Christof Innerhofer (ITA) +0,99
14. Josef Ferstl (GER) +1,17
15. Martin Čater (SLO) +1,29
16. Peter Fill (ITA) +1,34
17. Gilles Roulin (SUI) +1,39
18. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,53
19. Max Franz (AUT) +1,58
20. Dustin Cook (CAN) +1,59
Startovní listina
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Dustin Cook (CAN)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Mauro Caviezel (SUI)
7. Hannes Reichelt (AUT)
8. Josef Ferstl (GER)
9. Max Franz (AUT)
10. Andreas Sander (GER)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Adrien Théaux (FRA)
13. Aksel Lund Svindal (NOR)
14. Alexis Pinturault (FRA)
15. Kjetil Jansrud (NOR)
16. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
17. Peter Fill (ITA)
18. Travis Ganong (USA)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Boštjan Kline (SLO)
21. Urs Kryenbühl (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Thomas Dressen (GER)
24. Ralph Weber (SUI)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andrew Weibrecht (USA)
27. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
28. Romed Baumann (AUT)
29. Christian Walder (AUT)
30. Thomas Tumler (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Ted Ligety (USA)
34. Nils Allegre (FRA)
35. Niklas Köck (AUT)
36. Bjørnar Neteland (NOR)
37. Jack Gower (GBR)
38. Joan Verdu (AND)
39. Patrick Schweiger (AUT)
40. Jared Goldberg (USA)
41. Gian Luca Barandun (SUI)
42. Johannes Kröll (AUT)
43. Stian Saugestad (NOR)
44. Matteo Marsaglia (ITA)
45. Ryan Cochran-Siegle (USA)
46. Marc Gisin (SUI)
47. Guglielmo Bosca (ITA)
48. Broderick Thompson (CAN)
49. Emanuele Buzzi (ITA)
50. Stefan Rogentin (SUI)
51. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
52. Matthieu Bailet (FRA)
53. Felix Monsen (SWE)
54. Brodie Seger (CAN)
55. Tilen Debelak (SLO)
56. Maxence Muzaton (FRA)
57. Henrik von Appen (CHI)
58. Patrick Küng (SUI)
59. Brice Roger (FRA)
60. Nils Mani (SUI)
61. Sam Morse (USA)
62. Daniel Danklmaier (AUT)
63. James Crawford (CAN)
64. Christoffer Faarup (DEN)
65. Ryo Sugaj (JPN)
66. Dominik Schwaiger (GER)
67. Nicolas Raffort (FRA)
68. Andreas Romar (FIN)
69. Luca De Aliprandini (ITA)
70. Mathieu Faivre (FRA)
71. Bryce Bennett (USA)
72. Rasmus Windingstad (NOR)
73. Wiley Maple (USA)
74. Andreas Žampa (SVK)
75. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
Průběžné pořadí Super G
1. Kjetil Jansrud (NOR) 100
2. Max Franz (AUT) 80
3. Hannes Reichelt (AUT) 60
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 50
5. Aksel Lund Svindal (NOR) 45
6. Christof Innerhofer (ITA) 40
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Kjetil Jansrud (NOR) 145
2. Beat Feuz (SUI) 122
3. Aksel Lund Svindal (NOR) 105
4. Max Franz (AUT) 104
5. Felix Neureuther (GER) 100
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 90
7. Peter Fill (ITA) 82
8. Matthias Mayer (AUT) 80
1. Kjetil Jansrud (NOR) 145
2. Beat Feuz (SUI) 122
3. Aksel Lund Svindal (NOR) 105
4. Max Franz (AUT) 104
5. Felix Neureuther (GER) 100
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 90
7. Peter Fill (ITA) 82
8. Matthias Mayer (AUT) 80
1. Kjetil Jansrud (NOR) 100
2. Max Franz (AUT) 80
3. Hannes Reichelt (AUT) 60
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 50
5. Aksel Lund Svindal (NOR) 45
6. Christof Innerhofer (ITA) 40
1. Matthias Mayer (AUT)
2. Dustin Cook (CAN)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Christof Innerhofer (ITA)
5. Dominik Paris (ITA)
6. Mauro Caviezel (SUI)
7. Hannes Reichelt (AUT)
8. Josef Ferstl (GER)
9. Max Franz (AUT)
10. Andreas Sander (GER)
11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
12. Adrien Théaux (FRA)
13. Aksel Lund Svindal (NOR)
14. Alexis Pinturault (FRA)
15. Kjetil Jansrud (NOR)
16. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
17. Peter Fill (ITA)
18. Travis Ganong (USA)
19. Beat Feuz (SUI)
20. Boštjan Kline (SLO)
21. Urs Kryenbühl (SUI)
22. Martin Čater (SLO)
23. Thomas Dressen (GER)
24. Ralph Weber (SUI)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andrew Weibrecht (USA)
27. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
28. Romed Baumann (AUT)
29. Christian Walder (AUT)
30. Thomas Tumler (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Ted Ligety (USA)
34. Nils Allegre (FRA)
35. Niklas Köck (AUT)
36. Bjørnar Neteland (NOR)
37. Jack Gower (GBR)
38. Joan Verdu (AND)
39. Patrick Schweiger (AUT)
40. Jared Goldberg (USA)
41. Gian Luca Barandun (SUI)
42. Johannes Kröll (AUT)
43. Stian Saugestad (NOR)
44. Matteo Marsaglia (ITA)
45. Ryan Cochran-Siegle (USA)
46. Marc Gisin (SUI)
47. Guglielmo Bosca (ITA)
48. Broderick Thompson (CAN)
49. Emanuele Buzzi (ITA)
50. Stefan Rogentin (SUI)
51. Natko Zrnčić-Dim (CRO)
52. Matthieu Bailet (FRA)
53. Felix Monsen (SWE)
54. Brodie Seger (CAN)
55. Tilen Debelak (SLO)
56. Maxence Muzaton (FRA)
57. Henrik von Appen (CHI)
58. Patrick Küng (SUI)
59. Brice Roger (FRA)
60. Nils Mani (SUI)
61. Sam Morse (USA)
62. Daniel Danklmaier (AUT)
63. James Crawford (CAN)
64. Christoffer Faarup (DEN)
65. Ryo Sugaj (JPN)
66. Dominik Schwaiger (GER)
67. Nicolas Raffort (FRA)
68. Andreas Romar (FIN)
69. Luca De Aliprandini (ITA)
70. Mathieu Faivre (FRA)
71. Bryce Bennett (USA)
72. Rasmus Windingstad (NOR)
73. Wiley Maple (USA)
74. Andreas Žampa (SVK)
75. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,71
2. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
3. Matthias Mayer (AUT) +0,60
4. Andreas Sander (GER) +0,79
5. Dominik Paris (ITA) +0,83
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,70
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,23
3. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
4. Adrien Théaux (FRA) +0,44
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,53
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,71
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,23
3. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
4. Adrien Théaux (FRA) +0,44
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,53
6. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,60
6. Matthias Mayer (AUT) +0,60
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,67
9. Andreas Sander (GER) +0,79
10. Thomas Dressen (GER) +0,83
10. Dominik Paris (ITA) +0,83
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:09,71
2. Kjetil Jansrud (NOR) +0,23
3. Hannes Reichelt (AUT) +0,33
4. Adrien Théaux (FRA) +0,44
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,53
6. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,60
6. Matthias Mayer (AUT) +0,60
8. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,67
9. Andreas Sander (GER) +0,79
10. Thomas Dressen (GER) +0,83
10. Dominik Paris (ITA) +0,83
12. Thomas Tumler (SUI) +0,94
13. Christof Innerhofer (ITA) +0,99
14. Josef Ferstl (GER) +1,17
15. Martin Čater (SLO) +1,29
16. Peter Fill (ITA) +1,34
17. Gilles Roulin (SUI) +1,39
18. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,53
19. Max Franz (AUT) +1,58
20. Dustin Cook (CAN) +1,59