Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmová stíhačka žen, Calgary | (*21:21) | | | Ženy 500 metrů, Calgary | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, Calgary | Vítěz: C. Pechsteinová (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: C. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS138, Lillehammer
Vítěz: E. Andersen (NOR)
Adam Pavlíček
Výsledková listina
1. Espen Andersen (NOR) – 147,4
2. Espen Bjørnstad (NOR) – 143
3. Johnas Harald Riiber (NOR) – 140,7
4. Wilhelm Denifl (AUT) – 138,6
5. Go Jamamoto (JPN)- 138,4
6. Maxime Laheurte (FRA) – 135,8
7. Sindre Ure Søtvik (NOR) – 135,4
8. Akito Watabe (JPN) – 135,3
9. Jörgen Graabak (NOR) – 134
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) – 132,9
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) – 132,6
11. Jan Schmid (NOR) – 132,6
13. Martin Fritz (AUT) – 132
14. Johannes Rydzek (GER) – 131,6
15. Erněst Jachin (RUS) – 131,4
16. Mario Seidl (AUT) – 131,3
17. Sczepan Kupczak (POL) – 131,1
18. Terence Weber (GER) – 130
18. Braud Francois (FRA) – 130
20. Eero Hirvonen (FIN) – 129
20. Taihei Kato (JPN) – 129
22. Laurent Muhlethaler (FRA) – 128,8
23. Björn Kircheisen (GER) – 128,1
24. Phillipp Orter (AUT) – 125,2
25. Antoine Gerard (FRA) – 124,3
26. Eric Frenzel (GER) – 124,1
27. Ilkka Herola (FIN) – 123,9
28. Tomáš Portyk (CZE) – 123,8
29. Takehiro Watanabe (JPN) – 123
30. Manuel Faisst (GER) 122,9
-------
39. Lukáš Daněk (CZE) – 114,3
40. Miroslav Dvořák (CZE) – 114,2
47. Ondřej Pažout (CZE) – 107,3
Startovní listina
1. Harald Johnas Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR)
3. Sindre Ure Søtvik (NOR)
4. Truls Sønsthagen Johansen (NOR)
5. Ben Berend (USA)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Martin Hahn (GER)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Ivanov Vitalij (RUS)
11. Leon Šarc (SLO)
12. Wille Karhumaa (FIN)
13. Vjačeslav Barkov (RUS)
14. Lukas Klapfer (AUT)
15. Adam Cieslar (POL)
16. Tomaz Druml (AUT)
17. Pawel Twardosz (POL)
18. Kail Piho (EST)
19. Lukáš Daněk (CZE)
20. Jasper Good (USA)
21. Park Je-Un (KOR)
22. Laurent Muhlethaler (FRA)
23. Aguri Šimizu (JPN)
24. Tomáš Portyk (CZE)
25. Lukas Runggaldier (ITA)
26. Tobias Simon (GER)
27. Karl-August Tiirmaa (EST)
28. Samir Mastijev (RUS)
29. Armin Bauer (ITA)
30. Han Hendrik Piho (EST)
31. Jarl Magnus Riiber (NOR)
32. Miroslav Dvořák (CZE)
33. Jason Lamy Chappuis (FRA)
34. Pawel Slowiok (POL)
35. Raffaele Buzzi (ITA)
36. David Pommer (AUT)
37. Alessandro Pittin (ITA)
38. Marjan Jelenko (SLO)
39. Go Jamamoto (JPN)
40. Vid Vrhovnik (SLO)
41. Mikko Kokslien (NOR)
42. Franz-Josef Rehrl (AUT)
43. Philipp Orter (AUT)
44. Leevi Mutru (FIN)
45. Manuel Faisst (GER)
46. Vincenz Geiger (GER)
47. Szczepan Kupczak (POL)
48. Taihei Kato (JPN)
49. Tim Hug (SUI)
50. Terence Weber (GER)
51. Bryan Fletcher (USA)
52. Fabian Riessle (GER)
53. Takehiro Watanabe (JPN)
54. Jošito Watabe (JPN)
55. Magnus Hovdal Moan (NOR)
56. Arttu Mäkiaho (FIN)
57. Martin Fritz (AUT)
58. Ilkka Herola (FIN)
59. Francois Braud (FRA)
60. Björn Kircheisen (GER)
61. Wilhelm Denifl (AUT)
62. Jörgen Graabak (NOR)
63. Antoine Gerard (FRA)
64. Eric Frenzel (GER)
65. Mario Seidl (AUT)
66. Maxime Laheurte (FRA)
67. Jan Schmid (NOR)
68. Eero Hirvonen (FIN)
69. Johannes Rydzek (GER)
70. Espen Andersen (NOR)
71. Akito Watabe (JPN)
1. Espen Andersen (NOR) – 147,4
2. Espen Bjørnstad (NOR) – 143
3. Johnas Harald Riiber (NOR) – 140,7
4. Wilhelm Denifl (AUT) – 138,6
5. Go Jamamoto (JPN)- 138,4
6. Maxime Laheurte (FRA) – 135,8
7. Sindre Ure Søtvik (NOR) – 135,4
8. Akito Watabe (JPN) – 135,3
9. Jörgen Graabak (NOR) – 134
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) – 132,9
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) – 132,6
11. Jan Schmid (NOR) – 132,6
13. Martin Fritz (AUT) – 132
14. Johannes Rydzek (GER) – 131,6
15. Erněst Jachin (RUS) – 131,4
16. Mario Seidl (AUT) – 131,3
17. Sczepan Kupczak (POL) – 131,1
18. Terence Weber (GER) – 130
18. Braud Francois (FRA) – 130
20. Eero Hirvonen (FIN) – 129
20. Taihei Kato (JPN) – 129
22. Laurent Muhlethaler (FRA) – 128,8
23. Björn Kircheisen (GER) – 128,1
24. Phillipp Orter (AUT) – 125,2
25. Antoine Gerard (FRA) – 124,3
26. Eric Frenzel (GER) – 124,1
27. Ilkka Herola (FIN) – 123,9
28. Tomáš Portyk (CZE) – 123,8
29. Takehiro Watanabe (JPN) – 123
30. Manuel Faisst (GER) 122,9
-------
39. Lukáš Daněk (CZE) – 114,3
40. Miroslav Dvořák (CZE) – 114,2
47. Ondřej Pažout (CZE) – 107,3
Startovní listina
1. Harald Johnas Riiber (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR)
3. Sindre Ure Søtvik (NOR)
4. Truls Sønsthagen Johansen (NOR)
5. Ben Berend (USA)
6. Taylor Fletcher (USA)
7. Martin Hahn (GER)
8. Ondřej Pažout (CZE)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Ivanov Vitalij (RUS)
11. Leon Šarc (SLO)
12. Wille Karhumaa (FIN)
13. Vjačeslav Barkov (RUS)
14. Lukas Klapfer (AUT)
15. Adam Cieslar (POL)
16. Tomaz Druml (AUT)
17. Pawel Twardosz (POL)
18. Kail Piho (EST)
19. Lukáš Daněk (CZE)
20. Jasper Good (USA)
21. Park Je-Un (KOR)
22. Laurent Muhlethaler (FRA)
23. Aguri Šimizu (JPN)
24. Tomáš Portyk (CZE)
25. Lukas Runggaldier (ITA)
26. Tobias Simon (GER)
27. Karl-August Tiirmaa (EST)
28. Samir Mastijev (RUS)
29. Armin Bauer (ITA)
30. Han Hendrik Piho (EST)
31. Jarl Magnus Riiber (NOR)
32. Miroslav Dvořák (CZE)
33. Jason Lamy Chappuis (FRA)
34. Pawel Slowiok (POL)
35. Raffaele Buzzi (ITA)
36. David Pommer (AUT)
37. Alessandro Pittin (ITA)
38. Marjan Jelenko (SLO)
39. Go Jamamoto (JPN)
40. Vid Vrhovnik (SLO)
41. Mikko Kokslien (NOR)
42. Franz-Josef Rehrl (AUT)
43. Philipp Orter (AUT)
44. Leevi Mutru (FIN)
45. Manuel Faisst (GER)
46. Vincenz Geiger (GER)
47. Szczepan Kupczak (POL)
48. Taihei Kato (JPN)
49. Tim Hug (SUI)
50. Terence Weber (GER)
51. Bryan Fletcher (USA)
52. Fabian Riessle (GER)
53. Takehiro Watanabe (JPN)
54. Jošito Watabe (JPN)
55. Magnus Hovdal Moan (NOR)
56. Arttu Mäkiaho (FIN)
57. Martin Fritz (AUT)
58. Ilkka Herola (FIN)
59. Francois Braud (FRA)
60. Björn Kircheisen (GER)
61. Wilhelm Denifl (AUT)
62. Jörgen Graabak (NOR)
63. Antoine Gerard (FRA)
64. Eric Frenzel (GER)
65. Mario Seidl (AUT)
66. Maxime Laheurte (FRA)
67. Jan Schmid (NOR)
68. Eero Hirvonen (FIN)
69. Johannes Rydzek (GER)
70. Espen Andersen (NOR)
71. Akito Watabe (JPN)
1. Espen Andersen (NOR) – 147,4
2. Espen Bjoernstad (NOR) – 143
3. Johnas Harald Riiber (NOR) – 140,7
4. Wilhelm Denifl (AUT) – 138,6
5. Go Yamamoto (JPN)- 138,4
6. Maxime Laheurte (FRA) – 135,8
7. Sindre Ure Soetvik (NOR) – 135,4
8. Akito Watabe (JPN) – 135,3
9. Joergen Graabak (NOR) – 134
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) – 132,9
11. Franz-Josef Rehrl (AUT) – 132,6
11. Jan Schmid (NOR) – 132,6
13. Martin Fritz (AUT) – 132
14. Johannes Rydzek (GER) – 131,6
15. Ernest Yahin (RUS) – 131,4
16. Mario Seidl (AUT) – 131,3
17. Sczepan Kupczak (POL) – 131,1
18. Terence Weber (GER) – 130
18. Braud Francois (FRA) – 130
20. Eero Hirvonen (FIN) – 129
20. Taihei Kaho (JPN) – 129
22. Lauerent Muhlethaler – 128,8
23. Bjoern Kircheisen (GER) – 128,1
24. Phillipp Orter (AUT) – 125,2
25. Antoine Gerard (FRA) – 124,3
26. Eric Frenzel (GER) – 124,1
27. Ilkka Herola (FIN) – 123,9
28. Tomáš Porty (CZE) – 123,8
29. Takehiro Watanabe (JPN) – 123
30. Manuel Faisst (GER) 122,9
-------
39. Lukáš Daněk (CZE) – 114,3
40. Miroslav Dvořák (CZE) – 114,2
47. Ondřej Pažout (CZE) – 107,3 (11:07:06)