Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmová stíhačka žen, Calgary | (*21:21) | | | Ženy 500 metrů, Calgary | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, Calgary | Vítěz: C. Pechsteinová (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: C. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - běh 10 km klasicky, Lillehammer
Vítěz: E. Andersen (NOR)
Patrik Sandev
Startovní listina:
1. Espen Andersen (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:18
3. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:27
4. Wilhelm Denifl (AUT) +0:35
5. Go Jamamoto (JPN) +0:36
6. Maxime Laheurte (FRA) +0:46
7. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:48
8. Akito Watabe (JPN) +0:48
9. Jörgen Graabak (NOR) +0:54
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:58
11. Jan Schmid (NOR) +0:59
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:59
13. Martin Fritz (AUT) +1:02
14. Johannes Rydzek (GER) +1:03
15. Erněst Jachin (RUS) +1:04
16. Mario Seidl (AUT) +1:04
17. Szczepan Kupczak (POL) +1:05
18. Francois Braud (FRA) +1:10
19. Terence Weber (GER) +1:10
20. Eero Hirvonen (FIN) +1:14
21. Tajhej Kato (JPN) +1:14
22. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:14
23. Björn Kircheisen (GER) +1:17
24. Philipp Orter (AUT) +1:29
25. Antoine Gerard (FRA) +1:32
26. Eric Frenzel (GER) +1:33
27. Ilkka Herola (FIN) +1:34
28. Tomáš Portyk (CZE) +1:34
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:38
30. Manuel Faisst (GER) +1:38
...
39. Lukáš Daněk (CZE) +2:12
40. Miroslav Dvořák (CZE) +2:13
47. Ondřej Pažout (CZE) +2:40
Výsledková listina:
1. Espen Andersen (NOR) 26:25,1
2. Jan Schmid (NOR) +3,4
3. Jörgen Graabak (NOR) +4,2
4. Johannes Rydzek (GER) +4,3
5. Alessandro Pittin (ITA) +7,1
6. Akito Watabe (JPN) +7,7
7. Go Jamamoto (JPN) +14,4
8. Francois Braud (FRA) +14,6
9. Ilkka Herola (FIN) +15,0
10. Wilhelm Denifl (AUT) +20,7
11. Espen Bjørnstad (NOR) +22,8
12. Antoine Gerard (FRA) +23,0
13. Eero Hirvonen (FIN) +30,4
14. Björn Kircheisen (GER) +31,9
15. Eric Frenzel (GER) +32,1
...
24. Miroslav Dvořák (CZE) +1:28,9
28. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,6
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:53,1
Lukáš Daněk (CZE) DNS
1. Espen Andersen (NOR)
2. Espen Bjørnstad (NOR) +0:18
3. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:27
4. Wilhelm Denifl (AUT) +0:35
5. Go Jamamoto (JPN) +0:36
6. Maxime Laheurte (FRA) +0:46
7. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:48
8. Akito Watabe (JPN) +0:48
9. Jörgen Graabak (NOR) +0:54
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:58
11. Jan Schmid (NOR) +0:59
12. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:59
13. Martin Fritz (AUT) +1:02
14. Johannes Rydzek (GER) +1:03
15. Erněst Jachin (RUS) +1:04
16. Mario Seidl (AUT) +1:04
17. Szczepan Kupczak (POL) +1:05
18. Francois Braud (FRA) +1:10
19. Terence Weber (GER) +1:10
20. Eero Hirvonen (FIN) +1:14
21. Tajhej Kato (JPN) +1:14
22. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:14
23. Björn Kircheisen (GER) +1:17
24. Philipp Orter (AUT) +1:29
25. Antoine Gerard (FRA) +1:32
26. Eric Frenzel (GER) +1:33
27. Ilkka Herola (FIN) +1:34
28. Tomáš Portyk (CZE) +1:34
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:38
30. Manuel Faisst (GER) +1:38
...
39. Lukáš Daněk (CZE) +2:12
40. Miroslav Dvořák (CZE) +2:13
47. Ondřej Pažout (CZE) +2:40
Výsledková listina:
1. Espen Andersen (NOR) 26:25,1
2. Jan Schmid (NOR) +3,4
3. Jörgen Graabak (NOR) +4,2
4. Johannes Rydzek (GER) +4,3
5. Alessandro Pittin (ITA) +7,1
6. Akito Watabe (JPN) +7,7
7. Go Jamamoto (JPN) +14,4
8. Francois Braud (FRA) +14,6
9. Ilkka Herola (FIN) +15,0
10. Wilhelm Denifl (AUT) +20,7
11. Espen Bjørnstad (NOR) +22,8
12. Antoine Gerard (FRA) +23,0
13. Eero Hirvonen (FIN) +30,4
14. Björn Kircheisen (GER) +31,9
15. Eric Frenzel (GER) +32,1
...
24. Miroslav Dvořák (CZE) +1:28,9
28. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,6
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:53,1
Lukáš Daněk (CZE) DNS
1. Espen Andersen (NOR) 26:25,1
2. Jan Schmid (NOR) +3,4
3. Jörgen Graabak (NOR) +4,2
4. Johannes Rydzek (GER) +4,3
5. Alessandro Pittin (ITA) +7,1
6. Akito Watabe (JPN) +7,7
7. Go Jamamoto (JPN) +14,4
8. Francois Braud (FRA) +14,6
9. Ilkka Herola (FIN) +15,0
10. Wilhelm Denifl (AUT) +20,7
11. Espen Bjørnstad (NOR) +22,8
12. Antoine Gerard (FRA) +23,0
13. Eero Hirvonen (FIN) +30,4
14. Björn Kircheisen (GER) +31,9
15. Eric Frenzel (GER) +32,1
...
24. Miroslav Dvořák (CZE) +1:28,9
28. Tomáš Portyk (CZE) +1:44,6
43. Ondřej Pažout (CZE) +3:53,1
Lukáš Daněk (CZE) DNS