Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmová stíhačka žen, Calgary | (*21:21) | | | Ženy 500 metrů, Calgary | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, Calgary | Vítěz: C. Pechsteinová (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: C. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - ženy 1500 metrů, Calgary
Vítěz: M. Takagiová (JPN)
Jan Vojkůvka
Průběžné pořadí disciplíny
1. Miho Takagiová (JPN) 200
2. Lotte van Beeková (NED) 140
3. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) 125
4. Antoinette de Jongová (NED) 86
5. Jorien ter Morsová (NED) 80
6. Ajaka Kikučiová (JPN) 75
20. Nikola Zdráhalová (CZE) 19
28. Martina Sáblíková (CZE) 10
1. Miho Takagiová (JPN) 200
2. Lotte van Beeková (NED) 140
3. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) 125
4. Antoinette de Jongová (NED) 86
5. Jorien ter Morsová (NED) 80
6. Ajaka Kikučiová (JPN) 75
20. Nikola Zdráhalová (CZE) 19
28. Martina Sáblíková (CZE) 10
1. Miho Takagiová (JPN) 200
2. Lotte van Beeková (NED) 140
3. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) 125
4. Antoinette de Jongová (NED) 86
5. Jorien ter Morsová (NED) 80
6. Ajaka Kikučiová (JPN) 75
20. Nikola Zdráhalová (CZE) 19
28. Martina Sáblíková (CZE) 10
1/10
Kali Christová (CAN)
Ťia-čchen Chao (CHN)
2/10
Natalia Czerwonková (POL)
Anna Jurakovová (RUS)
3/10
Marrit Leenstraová (NED)
Nikola Zdráhalová (CZE)
4/10
Isabelle Weidemannová (CAN)
Brianne Tuttová (CAN)
5/10
Jekatěrina Šichovová (RUS)
Roxane Dufterová (GER)
6/10
Isa Njatunová (NOR)
Natalia Voroninová (RUS)
7/10
Julija Skokovová (RUS)
Ireen Wüstová (NED)
8/10
Ajaka Kikučiová (JPN)
Katarzyna Bachledová-Curusová (POL)
9/10
Heather Bergsmaová (USA)
Antoinette de Jongová (NED)
10/10
Miho Takagiová (JPN)
Lotte van Beeková (NED)
1. Miho Takagiová (JPN) 1:51,79
2. Marrit Leenstrová (NED) +0,27
3. Jekatěrina Šichovová (RUS) +1,73
4. Ireen Wüstová (NED) +2,10
5. Brianne Tuttová (CAN) +2,20
6. Julija Skokovová (RUS) +2,87
7. Antoinette de Jongová (NED) +3,08
8. Ajaka Kikučiová (JPN) +3,16
9. Nikola Zdráhalová (CZE) +3,17
10. Roxanne Dufterová (GER) +3,39
1. Miho Takagiová (JPN) 300
2. Lotte van Beeková (NED) 154
3. Antoinette de Jongová (NED) 126
4. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) 125
5. Ireen Wüstová (NED) 120
6. Ajaka Kikučiová (JPN) 111
16. Nikola Zdráhalová (CZE) 61
28. Martina Sáblíková (CZE) 10