Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmová stíhačka žen, Calgary | (*21:21) | | | Ženy 500 metrů, Calgary | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, Calgary | Vítěz: C. Pechsteinová (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: C. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - hromadný start žen, Calgary
Vítěz: C. Pechsteinová (GER)
Claudia Pechsteinová vítězí v dnešním hromadném závodě! Dojela nejrychleji do cíle a bere 60 bodů!
|
||
A tato trojka dál drží ostré tempo a ráda by si dojela až do cílového okruhu a rozdala si to o vítězství. Zbývají dva okruhy!
|
Konečné pořadí
1. Claudia Pechsteinová (GER) 65 bodů
2. Elena Möller Rigasová (DEN) 41
3. Nana Takagiová (JPN) 20
4. Saskia Alusaluová (EST) 10
5. Francesca Lollobrigidová (ITA) 3
6. Mia Manganellová (USA) 3
7. Heather Bergsmová (USA) 3
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS) 1
9. Keri Morrisonová (CAN) 1
10. Ajano Satová (JPN)
11. Po-rum Kim (KOR)
12. Irene Schoutenová (NED)
13. Francesca Bettroneová (ITA)
14. Tan Kuo (CHN)
15. Victoria Filjuškinová (RUS)
16. Ivanie Blondinová (CAN)
Startovní listina
Ajano Satová (JPN)
Ivanie Blondinová (CAN)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Tan Kuo (CHN)
Keri Morrisonová (CAN)
Francesca Bettroneová (ITA)
Victoria Filjuškinová (RUS)
Irene Schoutenová (NED)
Heather Bergsmová (USA)
Nana Takagiová (JPN)
Claudia Pechsteinová (GER)
Elena Möller Rigasová (DEN)
Mia Manganellová (USA)
Po-rum Kim (KOR)
Jelizaveta Kazelinová (RUS)
Saskia Alusaluová (EST)
1. Claudia Pechsteinová (GER) 65 bodů
2. Elena Möller Rigasová (DEN) 41
3. Nana Takagiová (JPN) 20
4. Saskia Alusaluová (EST) 10
5. Francesca Lollobrigidová (ITA) 3
6. Mia Manganellová (USA) 3
7. Heather Bergsmová (USA) 3
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS) 1
9. Keri Morrisonová (CAN) 1
10. Ajano Satová (JPN)
11. Po-rum Kim (KOR)
12. Irene Schoutenová (NED)
13. Francesca Bettroneová (ITA)
14. Tan Kuo (CHN)
15. Victoria Filjuškinová (RUS)
16. Ivanie Blondinová (CAN)
Startovní listina
Ajano Satová (JPN)
Ivanie Blondinová (CAN)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Tan Kuo (CHN)
Keri Morrisonová (CAN)
Francesca Bettroneová (ITA)
Victoria Filjuškinová (RUS)
Irene Schoutenová (NED)
Heather Bergsmová (USA)
Nana Takagiová (JPN)
Claudia Pechsteinová (GER)
Elena Möller Rigasová (DEN)
Mia Manganellová (USA)
Po-rum Kim (KOR)
Jelizaveta Kazelinová (RUS)
Saskia Alusaluová (EST)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka