SHK Mustangové – Studénka Sledge 5:1 (kon.) | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge 0:5 (kon.) | SOHO Olomouc – Zlín sledge 1:10 (kon.)
Karlovy Vary – Č.Budějovice 5:0 (kont.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:10 (0:5, 1:1, 0:4)
SHK LAPP Zlín
Neděle 10.12.2017, 11:00 • PSG aréna, Zlín • Česká para hokejová liga • 10. kolo

38:58
    Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Turic – 2 min, vysoká hůl).

25:19
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Jedlička – 2 min, držení protihráče).

10:20
    Ne moc férově si nyní v rohu počínal David Palát, který za úder loktem vyfasoval dvě minuty.

04:41
    Srážku dvou osmiček ve střední třetině vyhodnocuje rozhodčí jako faul, Korman se provinil téčkem proti Julinovi. Přesilovka pro Zlín.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 24. Večerek – 1. D. Hábl (Z. Hábl), 7. Z. Hábl (Ligda), 8. Julina (Z. Hábl), 10. Palát (Hábl, Julina), 13. D. Hábl (Z. Hábl), 28. Ligda (Joppa), 31. Ligda (Joppa), 42. Z. Hábl (Ligda), 43. Julina (Joppa), 44. Joppa (Z. Hábl)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Gergely, Korman, Novák, Jedlička, Mikuš, Večerek, Kardoš, Pabst, Stašák, Ferenčík
    SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Z. Hábl, Turic, Palát, Ligda, D. Hábl, Joppa

Rozhodčí: Wesley, Blažek