SHK Hodonín – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Šumperk – Nový Jičín 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 2:1 (kon.)
David Servis – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Kobra – Most 5:0 (kont.) | Vrchlabí – Letňany 6:3 (kon.)
Trutnov – Sokolov 4:0 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.) | Řisuty – Bílina 7:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
HC Letci Letňany
Středa 13.12.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 25. kola 2. Ligy Skupiny Západ mezi HC Stadion Vrchlabí a HC Letci Letňany. Úvodní buly je stanoveno na 18:00 hodin. HC Stadion v duelu plní roli papírového favorita. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

HC Stadion se nachází po 21 odehraných zápasech na 5. místě z 11 což znamená střed tabulky. V sezoně 12 zápasů vyhrál, 1 remizoval a 8 prohrál se skóre 82:80. Vrchlabí ztrácí na vedoucí čtyřku 4 body, ale má domácí zápas s Bílinou k dobru. Nejlepším střelcem týmu je Daniel Miškovský s 12 zásahy. Bodování týmu vede Patrik Urban, který si zatím připsal (9+17). Na domácím ledě si HC Stadion Vrchlabí zatím z 10 zápasů připsala bilanci 6-0-1-3 a skóre 39:35.

HC Letci se nachází po 22 odehraných zápasech na 7. místě z 11 což znamená boj o play off. V sezoně 8 zápasů vyhráli, 1 remizovali a 13 prohráli se skóre 79:89. Letňany mají náskok 2 bodů na play off, ale Bílina má zápas k dobru. Nejlepším střelcem týmu je Martin Kotyra se 13 zásahy. Bodování týmu vede také Martin Kotyra, který si zatím připsal (13+6). Na venkovních kluzištích si HC Letci Letňany zatím z 11 zápasů připsali bilanci 4-0-1-6 a skóre 39:43.

Poslední vzájemné zápasy

2017 Letňany – Vrchlabí 8:1
    2017 Vrchlabí – Letňany 3:6

Domácí dnes nastoupí v bílých a hosté v modro-červených dresech.

Rozbruslení obou týmů je v plném proudu.

Za necelých patnáct minut bude moci vypuknout dnešní hokejová bitva.

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Abraham, Chleborád, Tržický, Niko, Pojkar, Jirků (A), Matějček – Procházka, Filip (C), Šťastný, Miškovský, Urban, Pšurný, Oppelt, Šimoníček, Bláha (A), Kerekanič, Šlaicher

HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Gebell, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Novák, Saňa (A) – Honetschlager, Švarc, Prchal Voj., Dyrynk, Kadaňe (A), Volek, Kučera, Kotyra (C), Hozák, Havlůj, Lojka, Prchal Vá.

Rozhodčí: Barek J, Bc. – Tasch M, DiS., Řezníček H..

00:01

00:11
    První šance Letců mohla znamenat branku, ale proti střele Lojka se vytáhl Abrahám.

00:39
    Šťastného pokus jen o kousek minul pravou tyčku.

01:09
    Střelu Kotyru vyrazil Abrahám betonem do rohu.

01:46
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letci se ujímají rychle vedení. Kotyra rozebral domácí obranu a předložil před prázdnou klec JIŘÍMU HOZÁKOVI, který měl jednoduchou pozici. Asistence: Martin Kotyra.

02:27
    Ofsajd Letců.

02:45
    Icing Stadionu.

03:00
    Procházkův pokus vyrazil Pítrs vyrážečkou do rohu kluziště.

03:48
    Kadaně se snažil dovést puk do pásma to se mu povedlo, ale přihrávka na Uhlíře přesná nebyla a tak hosté přišli o pásmo.

04:11
    Bláhova střela z otočky mířila mimo.

05:11
    Ofsajd končí útočný pokus domácích.

05:49
    Hosté se držely za brankou Abraháma, před ní přihrávku nikdo v modrém nedostal.

06:16
    Icing Letců.

06:51
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Urban – 2 min., sekání).

06:55
    Domácí ihned vyhazují.

07:11
    Pokus Havlůje si Abrahám na přední tyči pohlídal.

07:42
    Domácí vyhazují.

08:08
    Hostům se zatím přesilová hra vůbec nedaří.

08:33
    Od modré to vyzkoušel Novák, jeho pokus Abrahám vyrazil do rohu.

08:51

09:00
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení chvilku po uplynutí přesilové hry se prosadil MAREK NOVÁK. Asistence: Václav Beran.

10:27
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí snižují. Puk za Pírse dotlačil MICHAL PŠURNÝ. Bez asistence.

11:00
    Domácí po druhém gólu jako opaření, ale brzké snížení jim znovu vlilo krev do žil.

11:45
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hozák – 2 min., držení hole).

12:02
    Domácí ihned využívají přesilovou hru a vyrovnávají. Krásnou střelou o tyč z mezikruží se prosadil MARTIN FILIP. Asistence: Ján Niko.

12:32
    Hosté mohli jít zpět do vedení. Pokus Uhlíře brankou nezkončil.

13:15
    Bláha mohl také poslat domácí do vedení, ale přihrávku od Šimoníčka promáchl.

13:50
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Šimoníček – 2 min., hákování).

14:18
    Domácí zásluhou Filipa vyhazují.

14:33
    Tentokrát odpálil puk Jirků.

15:10
    Kotyra pálil sám na Abraháma ten stál na správném místě a puk do sítě nepustil.

15:50

16:08
    Šťastný krásně přebruslil dva soupeře, ale žádný z jeho spoluhráčů mu nešel naproti.

16:51
    Střela Abrahama od modré až k Pírsovi neprošla.

17:35
    Procházka ani Šťastný nedokázali dopravit puk do sítě.

17:59
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Novák – 2 min., podražení).

18:15
    Dělovka z hole Pojkara těsně minula pravou tyč.

18:52
    Hosté vyhazují.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:40
    Domácí drží Letce v jejich pásmu, ale nejsou schopní vystřelit.

20:00

Máme tu konec první třetiny po které máme stav 2:2. Nejdříve vyšachoval domácí obranu Kotyra, který přihrál Hozákovi. Poté poslal Letce do dvoubrankového vedení Novák. Domácím se podařilo brzy snížit zásluhou Pšurného a poté využil přesilovou hru a srovnal stav utkání Filip. Uvidíme co nám přinesou zbývající dvě třetiny, jestli Vás to zajímá zůstante u onlajnu.

Další třetina začne přibližně v 18:45.

Hráči se vrací zpět na ledovou plochu.

20:01

20:25
    Volek se snažil prohodit Jirků, ale ten se nenechal ošálit.

20:46
    Z levého kruhu se přesně trefil TOMÁŠ ŠŤASTNÝ a posílá tak domácí poprvé dnes do vedení. Asistence: Martin Filip, Lukáš Abraham.

21:41
    Domácí teď svírají Letce, střela Tžického neprošla tak to poté zkusil Oppelt, ale ani jeho pk se nedostal na Pírse.

22:21

22:54
    Bláha adresoval přihrávku Šimoníčkovi proti tomu zasáhl lapačkou Pírs.

23:48
    Procházkova střela sražena do mantinelu.

24:35
    Zákazané uvolnění Letců.

24:55
    Od modré to vyzkoušel Beran Abrahám vyrazil vyrážečkou do rohu.

25:14
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Niko – 2 min., hákování).

25:39
    Bláha ujel v oslabení jeho pokus na "teploměr" Pírs vystihl a stačil včas zasáhnout.

26:25
    Kotyrova útočná letka drží Stadion v jejich pásmu, ale nedaří se jim vystřelit.

26:58

27:14

28:00
    Lojkův pokus Abrahám zlikvidoval a na druhé straně Pírs vychytal Urban.

29:10
    Domácí uzavřely hosty v jejich pásmu a kombinují.

30:03
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnějšího zakončení.

30:44
    Niko poslal k zemi Švarce a hostům se to vůbec nelíbí. Rozhodčí jeho zákrok nepostřehly.

30:44
    Oddechový čas pro hosty.

31:00
    Domácí půjdou do čtyř. Hosté mají výhodu.

31:17
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Oppelt – 2 min., podražení).

31:35
    Filip dostal přihrávku do samostatného úniku, ale neměl dostatečnou rychlost a tak o puk přišel.

32:35
    Hosté jsou zatím v přesilové hře "jalový".

33:17

33:34
    Icing hostů.

33:56
    Icing také na domácí straně.

34:02
    Nahození Voleka od modré nikdo před Abrahámem netečovat tak měl domácí stražce svatyně lehký zákrok.

34:49
    Šťastného beckhend těsně minul pravou tyč.

35:10
    Urban sám proti Pírsovi nezakončil.

35:27
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Saňa – 2 min., nedovolené bránění).

36:00
    Domácí přesilová hra se zatím odvíjí v jejich obranném pásmu.

36:44
    Bláhovo dělo od modré neprošlo na Pírse.

37:27

38:13
    Hosté rozehrávají od vlastní branky.

38:27
    Hosté vyrovnávají ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval TOMÁŠ DYRYNK. Asistence: Lukáš Lojka, Martin Gebell.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:49
    Na Šťastného pokusu si smlsla Pírsova lapačka.

39:57
    Hozák trefil Abraháma do masky.

40:00

Máme tu konec druhé třetiny ve které jsme byly svědky dvou branek nedříve dal poprvé vedení v zápase domácím Šťastný a minutu a půl před koncem třetiny vyrovnal Dyrynk. Uvidíme co nám přinese poslední třetina, jestli se dočkáme rozhodnutí a nebo budeme muset do prodloužení.

Další třetina začne přibližně v 19:30.

Hráči se pomalu vrací na ledovou plochu.

40:01

40:08
    Nahození Abrahama sklepl do klidu Pírs.

40:43
    Střelu od modré Uhlíře srazil Abrahám holí nad branku.

41:46
    Trestné střílení po hákování na Pšurného.

41:46
    Pšurný nic kloudného nevymyslel a trefil pouze připravenou lapačku Pírse.

42:04
    Bláha to zkoušel zápěstím obránci jeho pokus poslali do ochranné sítě.

42:26
    Bláha sám na Pírse minul.

43:10
    Jirků poslal puk pouze za branku Pírse.

44:00
    Hraje se nyní vyrovananý hokej ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

44:14
    Střela Berana našla připravenou lapačku Abraháma.

44:26
    Tentokrát to vyzkoušel Saňa a Abrahám předvedl stejný zákrok jako před malou chvilkou.

44:50

45:19
    Procházka ztečoval puk do pásma, poté si ho dojel a nakonec o něj přišel.

46:00
    Kadaňe a Kotyra nyní motají hlavu domácím a nakonec přišla střela do náruče Abraháma z hole Kadaňeho.

46:51
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Miškovský – 2 min., podražení).