Turnaj v halovém fotbale žen (Uherský Brod) | Vítěz: Slavia Sokol Vysočany (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Annecy | Vítěz: J. Braisazová (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Annecy | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Val d'Isere | Vítěz: A. Veithová (AUT) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia | Vítez: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Stíhačka žen 10 km klasicky, Toblach | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km klasicky, Toblach | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | (zruš.) | | | Běh 10 km, Ramsau | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - závod s hromadným startem mužů, 15 km, Annecy
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Martin Fourcade (FRA) 36:30,3
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +3,9
3. Erik Lesser (GER) +6,2
4. Anton Šipulin (RUS) +25,1
5. Benjamin Weger (SUI) +25,8
6. Arnd Peiffer (GER) +40,5
7. Dominik Windisch (ITA) +52,0
8. Jakov Fak (SLO) +52,5
9. Alexandr Loginov (RUS) +1:01,4
10. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:10,4
11. Tarjei Bø (NOR) +1:13,2
12. Simon Eder (AUT) +1:13,5
13. Anton Babikov (RUS) +1:13,7
14. Fredrik Lindström (SWE) +1:21,1
15. Lukas Hofer (ITA) +1:30,9
16. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:48,3
17. Simon Desthieux (FRA) +1:53,6
18. Benedikt Doll (GER) +1:56,0
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:03,5
20. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:09,4
21. Maxim Cvetkov (RUS) +2:17,6
22. Antonin Guigonnat (FRA) +2:17,7
23. Lowell Bailey (USA) +2:22,4
24. Sean Doherty (USA) +2:52,5
25. Simon Schempp (GER) +3:19,2
26. Scott Gow (CAN) +4:05,4
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +4:14,6
28. Timofej Lapšin (KOR) +4:22,1
29. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +5:13,1
30. Matvej Jelisejev (RUS) +6:31,9
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakov Fak (SLO)
4. Simon Schempp (GER)
5. Anton Šipulin (RUS)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Lukas Hofer (ITA)
8. Lars Helge Birkeland (NOR)
9. Benjamin Weger (SUI)
10. Erik Lesser (GER)
11. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
12. Arnd Peiffer (GER)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Simon Desthieux (FRA)
15. Anton Babikov (RUS)
16. Simon Eder (AUT)
17. Alexandr Loginov (RUS)
18. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
19. Fredrik Lindström (SWE)
20. Benedikt Doll (GER)
21. Maxim Cvetkov (RUS)
22. Matvej Jelisejev (RUS)
23. Timofej Lapšin (KOR)
24. Lowell Bailey (USA)
25. Sean Doherty (USA)
26. Antonin Guigonnat (FRA)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Erlend Bjøntegaard (NOR)
29. Scott Gow (CAN)
30. Jevgenij Garaničev (RUS)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 372
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 358
3. Jakov Fak (SLO) 272
4. Simon Schempp (GER) 259
5. Anton Šipulin (RUS) 226
6. Tarjei Bø (NOR) 191
7. Lukas Hofer (ITA) 185
8. Lars Helge Birkeland (NOR) 180
9. Benjamin Weger (SUI) 179
10. Erik Lesser (GER) 172
35. Michal Krčmář (CZE) 59
46. Ondřej Moravec (CZE) 41
54. Michal Šlesingr (CZE) 23
65. Tomáš Krupčík (CZE) 9
1. Martin Fourcade (FRA) 36:30,3
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +3,9
3. Erik Lesser (GER) +6,2
4. Anton Šipulin (RUS) +25,1
5. Benjamin Weger (SUI) +25,8
6. Arnd Peiffer (GER) +40,5
7. Dominik Windisch (ITA) +52,0
8. Jakov Fak (SLO) +52,5
9. Alexandr Loginov (RUS) +1:01,4
10. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:10,4
11. Tarjei Bø (NOR) +1:13,2
12. Simon Eder (AUT) +1:13,5
13. Anton Babikov (RUS) +1:13,7
14. Fredrik Lindström (SWE) +1:21,1
15. Lukas Hofer (ITA) +1:30,9
16. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:48,3
17. Simon Desthieux (FRA) +1:53,6
18. Benedikt Doll (GER) +1:56,0
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:03,5
20. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:09,4
21. Maxim Cvetkov (RUS) +2:17,6
22. Antonin Guigonnat (FRA) +2:17,7
23. Lowell Bailey (USA) +2:22,4
24. Sean Doherty (USA) +2:52,5
25. Simon Schempp (GER) +3:19,2
26. Scott Gow (CAN) +4:05,4
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +4:14,6
28. Timofej Lapšin (KOR) +4:22,1
29. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +5:13,1
30. Matvej Jelisejev (RUS) +6:31,9
Startovní listina
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakov Fak (SLO)
4. Simon Schempp (GER)
5. Anton Šipulin (RUS)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Lukas Hofer (ITA)
8. Lars Helge Birkeland (NOR)
9. Benjamin Weger (SUI)
10. Erik Lesser (GER)
11. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
12. Arnd Peiffer (GER)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Simon Desthieux (FRA)
15. Anton Babikov (RUS)
16. Simon Eder (AUT)
17. Alexandr Loginov (RUS)
18. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
19. Fredrik Lindström (SWE)
20. Benedikt Doll (GER)
21. Maxim Cvetkov (RUS)
22. Matvej Jelisejev (RUS)
23. Timofej Lapšin (KOR)
24. Lowell Bailey (USA)
25. Sean Doherty (USA)
26. Antonin Guigonnat (FRA)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Erlend Bjøntegaard (NOR)
29. Scott Gow (CAN)
30. Jevgenij Garaničev (RUS)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 372
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 358
3. Jakov Fak (SLO) 272
4. Simon Schempp (GER) 259
5. Anton Šipulin (RUS) 226
6. Tarjei Bø (NOR) 191
7. Lukas Hofer (ITA) 185
8. Lars Helge Birkeland (NOR) 180
9. Benjamin Weger (SUI) 179
10. Erik Lesser (GER) 172
35. Michal Krčmář (CZE) 59
46. Ondřej Moravec (CZE) 41
54. Michal Šlesingr (CZE) 23
65. Tomáš Krupčík (CZE) 9
1. Martin Fourcade (FRA) 372
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 358
3. Jakov Fak (SLO) 272
4. Simon Schempp (GER) 259
5. Anton Šipulin (RUS) 226
6. Tarjei Bø (NOR) 191
7. Lukas Hofer (ITA) 185
8. Lars Helge Birkeland (NOR) 180
9. Benjamin Weger (SUI) 179
10. Erik Lesser (GER) 172
35. Michal Krčmář (CZE) 59
46. Ondřej Moravec (CZE) 41
54. Michal Šlesingr (CZE) 23
65. Tomáš Krupčík (CZE) 9
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakov Fak (SLO)
4. Simon Schempp (GER)
5. Anton Šipulin (RUS)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Lukas Hofer (ITA)
8. Lars Helge Birkeland (NOR)
9. Benjamin Weger (SUI)
10. Erik Lesser (GER)
11. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
12. Arnd Peiffer (GER)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Simon Desthieux (FRA)
15. Anton Babikov (RUS)
16. Simon Eder (AUT)
17. Alexandr Loginov (RUS)
18. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
19. Fredrik Lindström (SWE)
20. Benedikt Doll (GER)
21. Maxim Cvetkov (RUS)
22. Matvej Jelisejev (RUS)
23. Timofej Lapšin (KOR)
24. Lowell Bailey (USA)
25. Sean Doherty (USA)
26. Antonin Guigonnat (FRA)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Erlend Bjøntegaard (NOR)
29. Scott Gow (CAN)
30. Jevgenij Garaničev (RUS)
1. Anton Šipulin (RUS)
2. Erik Lesser (GER) +2,8
3. Martin Fourcade (FRA) +3,1
4. Simon Eder (AUT) +3,8
5. Anton Babikov (RUS) +5,2
6. Tarjei Bø (NOR) +5,4
1. Erik Lesser (GER)
2. Anton Šipulin (RUS) +3,4
3. Benjamin Weger (SUI) +9,4
4. Martin Fourcade (FRA) +11,6
5. Arnd Peiffer (GER) +11,9
6. Simon Eder (AUT) +20,8
1. Erik Lesser (GER)
2. Anton Šipulin (RUS) +1,4
3. Martin Fourcade (FRA) +3,0
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +20,3
5. Simon Eder (AUT) +20,6
6. Alexandr Loginov (RUS) +29,5
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Anton Šipulin (RUS) +8,1
3. Erik Lesser (GER) +8,7
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) +15,7
5. Benjamin Weger (SUI) +27,9
6. Arnd Peiffer (GER) +33,7
1. Martin Fourcade (FRA) 36:30,3
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +3,9
3. Erik Lesser (GER) +6,2
4. Anton Šipulin (RUS) +25,1
5. Benjamin Weger (SUI) +25,8
6. Arnd Peiffer (GER) +40,5
7. Dominik Windisch (ITA) +52,0
8. Jakov Fak (SLO) +52,5
9. Alexandr Loginov (RUS) +1:01,4
10. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:10,4
11. Tarjei Bø (NOR) +1:13,2
12. Simon Eder (AUT) +1:13,5
13. Anton Babikov (RUS) +1:13,7
14. Fredrik Lindström (SWE) +1:21,1
15. Lukas Hofer (ITA) +1:30,9
16. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:48,3
17. Simon Desthieux (FRA) +1:53,6
18. Benedikt Doll (GER) +1:56,0
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:03,5
20. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:09,4
21. Maxim Cvetkov (RUS) +2:17,6
22. Antonin Guigonnat (FRA) +2:17,7
23. Lowell Bailey (USA) +2:22,4
24. Sean Doherty (USA) +2:52,5
25. Simon Schempp (GER) +3:19,2
26. Scott Gow (CAN) +4:05,4
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +4:14,6
28. Timofej Lapšin (KOR) +4:22,1
29. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +5:13,1
30. Matvej Jelisejev (RUS) +6:31,9