Vítkovice – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Jihlava – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Plzeň – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Mountfield HK – Třinec | 2:3 (po pr.) |
Benátky n/J – Prostějov | 4:6 (kon.) | | | Vsetín – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Kadaň – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Havířov | 2:3 (po pr.) | | | Ústí n/L – Přerov | 3:1 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 3:2 (3:2 po s.n.) |
NY Islanders – Detroit | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Anaheim | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – Minnesota | 4:6 (kon.) |
Buffalo – Boston | 0:3 (kon.) | | | Nashville – Winnipeg | 4:6 (kon.) | | | Dallas – Washington | 3:4 (po pr.) |
Arizona – Florida | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Montreal | 5:7 (kon.) | | | Vegas – Tampa | 4:3 (kon.) |
Vladivostok – Riga | 1:3 (kon.) | | | Kunlun – N.Novgorod | 0:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk | 6:1 (kon.) |
Nižněkamsk – Kazaň | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Barys | 5:3 (kon.) | | | Soči – Ufa | 2:1 (kon.) |
HC Slovan – Toljatti | 2:4 (kon.) |
Vrchlabí – Jablonec n/N | 10:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 4:1 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) |
Šumperk – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) | | | David Servis – Nymburk | 1:3 (kon.) | | | Pelhřimov – Kolín | 1:3 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 3:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 4:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Tábor | 2:1 (kon.) |
Trutnov – Kobra | 4:1 (kon.) | | | Řisuty – Sokolov | 2:3 (kon.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 3:6 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:3 (kon.) |
Kladno – Slavia | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 6:3 (kon.) |
Letňany – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 2:6 (kon.) | | | Třinec – Warriors Brno | 2:3 (kon.) |
Poprad – Žilina | 2:0 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Nitra – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) |
Detva – Košice | 3:5 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 4:2 (kon.) |
Trnava – Michalovce | 1:7 (kon.) | | | Skalica – Spišská N. Ves | 2:1 (kon.) | | | Dubnica – Pov. Bystrica | 4:3 (po pr.) |
Topoľčany – Osmos Bratislava | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 4:10 (kon.) |
Opočno – Náchod | 1:4 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Jaroměř | 1:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – HC Jičín | 7:4 (kon.) |
Hronov – Nová Paka | 8:4 (kon.) | | | Choceň – Hlinsko | 3:6 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 4:3 (kon.) |
Polička – BK Havlíčkův Brod B | 2:5 (kon.) | | | Světlá nS – Litomyšl | 2:1 (po pr.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 1:7 (kon.) |
Litoměřice B – | 4:5 (1:2 po s.n.) |
konec
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
HC Tábor
51:08
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Jakub Matušík – 2 min., hákování).
|
|
49:41
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Martin Havran – 2 min., hákování).
|
|
39:59
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Tomáš Klestil – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
29:12
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Daniel Kabelka – 2 min., hákování).
|
|
28:18
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Roman Mikeš – 2 min., podražení).
|
|
22:37
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Martin Havran – 2 min., sekání).
|
|
19:43
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Jakub Matušík – 2 min., podražení).
|
|
17:03
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Martin Sobotka – 2 min., sekání).
|
|
02:44
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Jakub Matušík – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
52. Matějka (Rytnauer, Čermák), 60. Horký (Rytnauer, Kliment) – 17. Urbanec
Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Roman Komínek, Henrich Kráľ
Diváci:
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Brož (Čáp) – Čermák,Kabelka, Wasserbauer, Sobotka, Pelikán, Kliment, Spurný, Pucher ml. – Pucher st."C", Mikeš "A", Horký,Rytnauer "A", Matějka,Krutiš, Lupač, Hačecký, J. Bulín, Juráň, P. Bulín.
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Klestil (Novák) – Kachyňa, Havran, K. Černý "A", Košař, Raiterman, Duben, Tesař – Blažek,Matušík "C", Heřman, Seidl"A",Březina, Gyori, Škrdleta, Pechánek, Urbanec, T. Černý, Kadilák.
Trenér:Tomáš Matušík
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Klestil (Novák) – Kachyňa, Havran, K. Černý "A", Košař, Raiterman, Duben, Tesař – Blažek,Matušík "C", Heřman, Seidl"A",Březina, Gyori, Škrdleta, Pechánek, Urbanec, T. Černý, Kadilák.
Trenér:Tomáš Matušík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Roman Komínek, Henrich Kráľ
Diváci:
Jan Tesař