Buffalo – Philadelphia | 4:2 (kon.) | | | Florida – Minnesota | 4:2 (kon.) | | | Calgary – Montreal | 2:3 (kon.) |
Arizona – Washington | 3:2 (po pr.) | | | Boston – Detroit | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – Winnipeg | 5:2 (kon.) |
Novosibirsk – Ufa | 3:6 (kon.) | | | Barys – Nižněkamsk | 0:4 (kon.) | | | Omsk – Soči | 2:3 (po pr.) |
Toljatti – Minsk | 1:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Petrohrad | 1:5 (kon.) |
HC Slovan – Jekatěrinburg | 4:5 (po pr.) |
Česko – Finsko | 2:4 (kon.) | | | Rusko – Slovensko | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Kobra – Vrchlabí | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Krnov – Studénka | 3:8 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda B | 0:0 (odl.) |
HC Čápi – HC 2009 Nýrsko | 2:5 (kon.) | | | Poběžovice – Tango Klatovy | 2:3 (kon.) | | | Tomahawk – Marsy Klatovy | 3:1 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Kobra Praha
3:4
(1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
44:32
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šteiner Dominik – 2 min., hákování).
|
|
35:43
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Chlapík – 2 min., sekání).
|
|
33:08
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Matějček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
27:39
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Filip – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:00
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Lukáš Abrahám – 2 min., sekání).
|
|
10:53
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Hlinka – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Tuma.
|
|
06:06
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jiří Šimoníček – 2 min., podražení).
|
|
01:53
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Čurda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
9. Tuma (Semrád, Antončík), 35. Semrád (Hlinka, Chlapík), 47. Antončík (Semrád, Drahorád) – 3. Miškovský (Urban, Pojkar), 21. Filip (Abrahám), 24. Miškovský, rozh. náj. Filip
Rozhodčí: Micka – Horažďovský, Žídek
Diváci: 182
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Tomáš Oppelt (VRC)
0:0 Šimon Antončík (KOB)
2. série:
0:0 Tomáš Šťastný (VRC)
0:0 Dominik Novák (KOB)
3. série:
0:0 Patrik Urban (VRC)
0:0 Dominik Šteiner (KOB)
4. série:
0:0 Martin Filip (VRC)
0:0 Adam Chlapík (KOB)
5. série:
0:0 Daniel Miškovský (VRC)
0:0 Jakub Jedlička (KOB)
6. série:
0:0 Martin Semrád (KOB)
0:0 Michal Pšůrný (VRC)
7. série:
0:0 Filip Hlinka (KOB)
0:0 Tomáš Jirků (VRC)
8. série:
0:0 Martin Čurda (KOB)
0:1 Martin Filip (VRC)
HC Kobra Praha:
Bílek (Mouček) – Valík, Semrád, Šteiner Dominik, Drahorád, Verbík, Skočovský – Šteiner David, Čurda, Novák, Jedlička, Matějček Martin, Tuma, Chlapík, Hlinka, Antončík
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrhám M.) – Abrhám L., Pojkar, Jirků, Cheborád, Havránek, Matějček Martin, Niko – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Kerekanič, Filip, Pšurný, Chalupa, Bláha, Šťastný, Moník, Procházka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrhám M.) – Abrhám L., Pojkar, Jirků, Cheborád, Havránek, Matějček Martin, Niko – Oppelt, Miškovský, Šimoníček, Urban, Kerekanič, Filip, Pšurný, Chalupa, Bláha, Šťastný, Moník, Procházka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Micka – Horažďovský, Žídek
Diváci: 182
Barbora Wolfová