Fulham – Ipswich Town 4:1 (kon.)
Fulham FC
4:1 (0:1)
Ipswich Town FC
Úterý 02.01.2018, 20:45 • Craven Cottage, London • Anglická Championship • 25. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:48:36)

Je za námi utkání, které nabídlo jednoznačnou podívanou. Fulham byl ve všech ohledech lepším týmem a zasloužil si vyhrát, ovšem po poločase vedl Ipswich 1:0. Mimochodem byla to jediná střela hostů, která mířila na domácí branku... po přestávce byl ale v 54. minutě vyloučen hostující Spence, což byl rozhodující okamžik utkání. Pak totiž přišla smrtící domácí sedmiminutovka, kdy v rozmezí 69. až 76. minuty nasázel Fulham soupeři čtyři góly!
    Utkání mělo velký náboj, o čemž svědčí velké množství udělených karet.

90+6

90+6
    Karetnímu mariáši není konec, další žlutá karta míří do hostujícího týmu, konkrétně k Luke Chambersovi.

90+5
    A žlutou kartu dostává také faulovaný Neeskens Kebano (Fulham) za neadekvátní reakci na faul Waghorna.

90+5
    Martyn Waghorn (Ipswich) dostává žlutou kartu za faul na Neeskense Kebana.

90+3
    Fulham z této standardky již ale nic nevyužil, mezitím je faulován Freddie Sears (Ipswich), míč tak získávají hosté.

90+1
    Žlutou kartu dostává Joe Garner (Ipswich Town FC).

90+1
    Je to tak, sudí nastavil celkem pět minut, mezitím Fulham rozehrál rohový kop, po faulu Joe Garnera ale domácí získávají další standardku, tentokrát volný přímý kop z pravé strany.

90
    Rohový kop vybojovali domácí, to vše v poslední minutě řádné hrací doby. Vzhledem k množství přerušení se ale bude něco nastavovat.
    Aboubakar Kamara (Fulham) slaví jeden ze svých dvou dnešních gólů

87
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Rafa Soares.

87
    Po nedovoleném zákroku Denise Odoiy (Fulham) získávají míč hosté.

85
    Jonas Knudsen (Ipswich) pálí z pravé strany ke vzdálenější tyči, branku ale netrefuje.

83
    Po ošetření domácího Stefana Johansena, během něhož hosté naposledy střídali, se opět hraje.

82
    Střídání v týmu Ipswich Town FC: ze hřiště odchází Callum Connolly, přichází Luke Hyam.

81
    Domácí Stefan Johansen musí být ošetřován, nyní se tak chvíli nebude hrát.

80
    Posledních deset minut dnešního mače před námi, faul Neeskense Kebana (Fulham), hosté se dostávají k míči.

78
    Po střele Toma Cairneyho (Fulham) nakopávají hosté míč co nejdál od vlastní šestnáctky.