Helas Brno – Svarog Teplice 3:6 (kon.) | Olympik Mělník – Slavia 5:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Chrudim 0:5 (kon.)
Gamaspol Jeseník – Interobal Plzeň 1:7 (kon.) | Třinec – Česká Lípa 2:5 (kon.) | Litoměřice – Sparta 3:3 (kon.)
SKP Ocel Třinec
2:5 (1:1)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 05.01.2018, 20:00 • Sportovní hala STARS Třinec • 1. Futsal liga • 15. kolo

Konec zápasu. (21:40:30)

38:57
    Zápas už se dohrává, brankář Sikora je zpět v bráně a na hřišti jsou hráči, kteří toho dnes moc neodehráli.

37:48
    Démoni právě vstřelili branku!
    Po ztrátě Blahuta se zmocnil míče MIROSLAV ROTT a střelou z vlastní poloviny trefil prázdnou třineckou bránu.

37:30
    Třinečtí pokračují ve hře bez gólmana.

36:35
    Třinečtí zahodili v powerplay další gólovku a z výkopu se trefil gólman MILEN KIROV.

35:29
    V obrovské šanci se ocitl Polášek, ale ze záklonu netrefil bránu!

35:08
    Oddechový čas pro Třinec.

32:16
    Domácí v jedné akce dvakrát faulovali, navíc žlutou kartu inkasoval Jan Opluštil.

31:08
    Po faulu na Mikysku inkasoval žlutou kartu Ondřej Havrda.

30:35
    Po dlouhém výhozu gólmana byl sám před Sikorou Tvrzník, ale třineckého gólmana neprostřelil!

29:40
    Przyczko napálil místo bal=nu kapitána Bejdu a inkasoval žlutou kartu.

29:36
    Po přihrávce Blahuta pálil z kroku Przyczko, ale hosté jeho pokus srazili vedle brány.

28:39
    Na hřišti zůstal ležet Rott, zatímco oba týmy hrály a hrály a hostující trenér žádal přerušení.

26:03
    Třinec právě vstřelil branku!
    Slezané snižují! Střela Poláška z pravé strany se odrazila od tyče přímo k LUKÁŠI BARONOVI, který už věděl, co s míčem udělat a vrátil ho do brány! Asistence: Radek Polášek – 2:3.

25:18
    Za protesty vůči výrokům rozhodčího obdržel žlutou kartu domácí Radek Polášek.

25:09
    S domácím celkem to vypadá daleko hůř. Hosté využili chvilku nepozornosti a po přihrávce Havrdy zakončil akci střelou do prázdné brány TOMÁŠ FICHTNER. Asistence: Ondřej Havrda – 1:3.

21:43
    Dalekonosnou střelu Blahuta vytěsnil vedle brány Kirov.

20:12
    Třinečtí v úvodu zaspali a po přihrávce Fichtnera rychlou střelou z první umístil míč k levé tyči MIROSLAV ROTT! Asistence: Tomáš Fichtner – 1:2.

20:01

První poločas byl ospalý z obou stran. Třinečtí se už v osmé minutě dostali do vedení, ale hosté v závěru první půle zaslouženě vyrovnali.

20:00

18:49
    Česká Lípa si vybrala oddechový čas.

18:06
    Hosté v závěru prvního poločasu srovnávají na 1:1. Po přihrávce Havrdy na pravou stranu si TOMÁŠ FICHTNER přichystal míč na střelou a jednoduchým kopem po zemi vyrovnal účet zápasu! Asistence: Ondřej Havrda.

17:08
    Domácí utekli dva na jednoho, Polášek ještě hledal přihrávkou Barona, ten ale z těžkého úhlu netrefil bránu.

15:49
    Oddechový čas si vzal třinecký trenér.

15:29
    Akci po ose Przyczko, Buryan, Blahut zakončil posledně jmenovaný nepřesnou střelou po zemi vedle branky.

14:51
    Havrda stříleným pasem z pravé strany zahrozil před třineckou bránou, místo míče skončil v třinecké bráně Fichtner.

14:20
    Po rohu Rotta pálil v prvním případě Fichtner po zemi do gólmana Sikory, ve druhém vysoko nad bránu.

13:14
    Vidíme spoustu nepřesností na obou stranách, až se na to skoro nedá dívat.

11:40
    Švec nepříliš razantní střelou z druhé vlny ani nepostrašil Sikoru.

11:27
    Buryan zastavil akci soupeře rukou a nad domácími visí hrozba desetimetrového kopu.

10:41
    Buryan přihrál do běhu Blahutovi, ten však nedal do míče velkou razanci. Kirov si s lehkou střelou třineckého hráče poradil.

10:27
    Po souboji s Bažantem zůstal na zemi Buryan.

09:47
    Opluštil utekl sám na bránu a gólman Kirov vyrazil míč rukou na hranici brankoviště! Sudí ruku brankáři nepíská.

08:59
    Standardní situaci hosté gólem nezakončili.

08:27
    Samek fauloval na hranici brankoviště Kotka a Třinečtí už mají na svém kontě čtyři fauly.

07:41
    Po rohovém kopu se opřel z druhé vlny do míče Przyczko, Kirov jeho ránu vyrazil na tyč a dobíhající JAN BLAHUT už neměl problém vrátit balón zpět do sítě! Asistence: Filip Przyczko – 1:0.

06:53
    Žampa se uvolnil na pravé straně a přízemní střelou pouze usměrnil míč do boční sítě třinecké branky.

05:35
    Fichtner po křížném pasu orazítkoval břevno třinecké brány!

05:27
    Havrdovu střelu z přímého kopu vytěsnil Sikora vedle pravé tyče.

03:32
    Po rohu střílel z druhé vlny Przyczko a gólman Kirov vyboxoval míč vedle branky.

03:17
    Przyczkovu přihrávku před bránu odvrátil na roh Bialek.

02:00
    Třinec je od prvních minut aktivnější, ale zatím jsme gól neviděli ani v jedné brance.

00:01

SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Blahut, Hudzieczek, Opluštil, Csikán, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Polášek, Nieslanik.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Sochůrek) – Bejda (C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Tvrzník, Fichtner, Kořínek, Rott, Kotek.

Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka, Markovský.

Dobrý večer z města oceli. V nedaleké WERK Aréně probíhá snaha Ocelářů přiblížit se k čelu hokejové tabulky. Tady v hale STaRS se domácí hráči pokusí odpoutat z poslední pozice. Soupeřem jim bude jedenáctá Česká Lípa, která má pouze o dva body více za jedno vítězství a tři remízy. Utkáním vás provede Igor Mainka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
    Branky: 8. Blahut (Przyczko), 27. Baron (Polášek) – 19. Fichtner (Havrda), 21. Rott (Fichtner), 26. Fichtner (Havrda), 37. Kirov, 38. Rott

Karty:   26. Polášek (TRI), 30. Przyczko (TRI), 33. Opluštil (TRI) – 32. Havrda (CLI)