Čerepovec – Kazaň 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 3:4 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Riga – Soči 3:4 (0:3 po s.n.)
Spartak Moskva
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 08.01.2018, 15:00 • VTB Ice Palace, Moskva • KHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek pondělí! (17:28:59)

Československá stopa

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:58
    Robin Hanzl (NIZ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:29

Je konec! Hokejisté Spartaku Moskva poráží Nižněkamsk 3:2 a připisují si do tabulky důležité tři body, které jsou v boji o play off ohromně cenné. Dnes zvítězil především šťastnější tým, vždyť hostům byly na základě videa odvolány hned dva góly, které by znamenaly vyrovnání na 3:3. Poprvé se tak stalo na konci druhé třetiny, kdy se rozhodčím zřejmě nelíbil ležící hráč Nižněkamsku v brankovišti a ve třetí části pak zásahu Bikmullina předcházel centimetrový ofsajd.

59:57
    Domácí vyhazují a tenhle zápas vyhrají!

59:27
    Makarov pospíchá na střídačku, hosté v šesti!

59:09
    Tohle se hostům nepovedlo! Po špatné rozehrávce je jim odpískáno zakázané uvolnění!

59:01
    A je tu už poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Domácí posílají puk ze své obranné třetiny, Makarov zatím zůstává v brance.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí výborně blokují střely soupeře.

57:30
    Hosté po zisku puku rychle otočili směrem dopředu. Hanzl ale neadresoval přesnou přihrávku Galimovovi.

56:45
    Velký závar před domácí brankou, ale ani Alexej Volgin neprostřelil obranný val Spartaku!

56:14

56:02
    Puk vylétl z domácího obranného pásma, hosté přesilovku zřejmě nevyužijí!

55:45
    Alexandr Bryncev měl před sebou na levé straně dost prostoru, netrefil však branku.

55:22
    Dennis Everberg se ze strany natlačil před domácí branku, ale nepřekonal Bespalova.

54:52
    Domácí se osvobodili.

54:20
    Od modré čáry střílel Oleg Piganovič, Bespalov byl na místě.

54:13
    Alexandr Osipov nešťastně odehrál puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry. Hosté budou hrát přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Stoa (V. Lajunen, Chochlačov), 27. Leščenko (Kalinin, Chochlačov), 29. Stoa – 11. Jeglič (Everberg), 28. Fazylzjanov (P. Kulikov)

Spartak Moskva: Bespalov (Truškov) – Kalinin (C), Kolcov, V. Lajunen, Kulik, Judin, A. Osipov, V. Sorokin – Stoa, Chochlačov (A), Radil – Leščenko, Děrgačov, Podšendjalov – Mirnov, V. Komarov, A. Voronin (A) – Orlov, A. Kuzněcov, Cyplakov – Talalujev.
    Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (I. Ježov) – E. Gustafsson, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov (C), Volgin, An. Sergejev, Fazylzjanov – Sexton (A), R. Hanzl, E. Galimov – Everberg, Chajrullin, Jeglič – Bikmullin, Jakimov, Šafigullin – Porjadin, P. Kulikov, Arkalov.

Rozhodčí: Fraňo, Vasiljev – Badyl, Goljak