Štafeta mužů 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Norsko (kon.) |
Kombinace mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) | | | Kombinace mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: V. Muffat-Jeandet (FRA) (kon.) |
Kvalifikace lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: D. Tande (NOR) (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
konec
SP - běh 10 km klasicky, Val di Fiemme
Vítěz: J. Graabak (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Jörgen Graabak (NOR) 25:56,4
2. Johannes Rydzek (GER) +18,3
3. Lukas Klapfer (AUT) +18,4
4. Jan Schmid (NOR) +18,6
5. Akito Watabe (JPN) +21,3
6. Espen Andersen (NOR) +24,2
7. Fabian Riessle (GER) +28,3
8. Eero Hirvonen (FIN) +31,1
9. Eric Frenzel (GER) +33,5
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) +51,1
11. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:06,7
12. Ilkka Herola (FIN) +1:08,0
13. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:10,4
14. Antoine Gerard (FRA) +1:10,8
15. Wilhelm Denifl (AUT) +1:11,1
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:19,9
46. Miroslav Dvořák (CZE) +4:19,9
48. Ondřej Pažout (CZE) +5:00,2
1. Jörgen Graabak (NOR) 25:56,4
2. Johannes Rydzek (GER) +18,3
3. Lukas Klapfer (AUT) +18,4
4. Jan Schmid (NOR) +18,6
5. Akito Watabe (JPN) +21,3
6. Espen Andersen (NOR) +24,2
7. Fabian Riessle (GER) +28,3
8. Eero Hirvonen (FIN) +31,1
9. Eric Frenzel (GER) +33,5
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) +51,1
11. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:06,7
12. Ilkka Herola (FIN) +1:08,0
13. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:10,4
14. Antoine Gerard (FRA) +1:10,8
15. Wilhelm Denifl (AUT) +1:11,1
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:19,9
46. Miroslav Dvořák (CZE) +4:19,9
48. Ondřej Pažout (CZE) +5:00,2
1. Jörgen Graabak (NOR) 25:56,4
2. Johannes Rydzek (GER) +18,3
3. Lukas Klapfer (AUT) +18,4
4. Jan Schmid (NOR) +18,6
5. Akito Watabe (JPN) +21,3
6. Espen Andersen (NOR) +24,2
7. Fabian Riessle (GER) +28,3
8. Eero Hirvonen (FIN) +31,1
9. Eric Frenzel (GER) +33,5
10. Jarl Magnus Riiber (NOR) +51,1
11. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:06,7
12. Ilkka Herola (FIN) +1:08,0
13. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:10,4
14. Antoine Gerard (FRA) +1:10,8
15. Wilhelm Denifl (AUT) +1:11,1
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:19,9
46. Miroslav Dvořák (CZE) +4:19,9
48. Ondřej Pažout (CZE) +5:00,2