Ostrava B – Vítkovice 0:3 (kon.) | Vyšehrad – Příbram 2:2 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:2 (1:0)
FK Příbram
Neděle 14.01.2018, 11:00Přípravný zápas • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

3
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Třetiligový celek se dostává hned v úvodu duelu do vedení. Autorem gólu se stal FILIP DROBÍLEK.

22
    Příbramští táhli útok po pravé straně, proti přesile však křídelník přišel o míč.

24
    S rohovým kopem Vyšehradu si příbramský brankář dokázal poradit.

25
    Domácí však zůstávají usazeni před brankou soupeře, mají k dispozici sérii rohů.

27
    Zatím pokračují fotbalisté Vyšehradu v kombinaci na vlastní polovině a nikam nespěchají.

29
    Teď domácí rozehrávali přímý kop, nadvakrát byl však míč odvrácený do bezpečí.

31
    Domácí jsou nyní aktivnější. Dva střílené centry z pravé strany ale zamýšleného adresáta nenašly.

32
    Hostům se povedlo uklidnit hru. Teď zase oni drží míč ve své moci.

34
    Teď už do pokutového území hostů přilétly dva centry, neujal se však žádný.

35
    Domácí operující před vápnem soupeře si zkusili vymodlit přímý kop, rozhodčí ale jejich přáním nevyhověl.

37
    Iniciativa na kopačkách hráčů Příbrami, avšak bez větší šance.

39
    Nevyšla snaha ale ani na druhé straně. Vyšehradští faulovali poté, co na pravé straně ztratili míč.

41
    Brankář Vyšehradu teď ovšem skvěle zlikvidoval nebezpečný pokus z hranice vápna. U své tyče byl včas.

43
    Příbram v závěru poločasu tlačí a je lepším týmem.

45

Máme za sebou první poločas, domácí se trefili už ve třetí minutě a po většinu poločasu byli lepší. Hosté se trochu probudili až v závěru.

46

47
    Příbram kombinuje v blízkosti vápna soupeře.

50
    Domácí už vedou o dva góly! Balon za obranu dostal FILIP DROBÍLEK a z ostrého úhlu propálil brankáře Příbrami.

52
    K míči se dostal na hranici vápna Černý, jeho pokus byl zablokován.

54
    Klesa to zkusil z dálky, ale nebyl úspěšný.

56
    Příbram právě vstřelila branku!
    ROSTISLAV JANDERA si zpracoval míč, posunul si ho na střelu a umístil k tyči.

58
    Černý se zkusil probít do vápna, ale proti přesile neuspěl a o míč přišel.

60
    Domácí zkouší uklidnit hru a kombinují s balonem na kopačkách.

62
    Už to vypadalo na nadějný únik pro Černého, byl však chycen v ofsajdu.

64
    Po pěkné akci se Drobílek dostal ke střílenému centru z pravé strany, ale ve vápně úž úřadovali Příbramští.

66
    Vyšehrad jinak opět drží míč na kopačkách a čeká na příležitost.

68
    Hosté rozehráli roh nakrátko, ale o míč záhy přišli.

70
    Další roh Příbrami, tentokrát přišel centrovaný míč. Opět v pohodě odvrácen.

72
    Danoski vedl akci svého týmu po levém křídle, nicméně stříleným centrem nikoho nenašel.

74
    Jandera odcentroval před bránu domácích, k odraženému míči se dostal Pinc, ale se střelou dlouho váhal takže o míč přišel.

76
    Příbram tlačí a vytváří si střelecké pozice. V další z nich byl Ric, ale z ostrého úhlu mířil nad.

78
    Černý uvolnil Pince, ale ten se neprosadil. Jeho pokus byl zablokován.

80
    Příbram pokračuje v útoku a obléhá vápno soupeře.

82
    Opět hosté zkusili uvolnit Černého, ale ten byl nachytán v ofsajdu.

84
    Ric se uvolnil na pravém křídle a vypálil těsně vedle vzdálenější tyče.

86
    Mohlo být vyrovnáno! Míč si na střelu navedl Danoski a trefil spojnici břevna a tyče.

87
    Přece jenom je vyrovnáno. V obraně Vyšehradu vznikly veliké zmatky. Brankář Havránek neměl míč ve své moci, bek následně promáchl při odkopu, čehož využil ZORAN DANOSKI a dokázal srovnat.

88
    Vyšehrad po dlouhé době v útoku, ale kvalitní centr do vápna byl odvrácen.

90

Příbram se ve druhé půli zlepšila a za bojovnost byla odměněna dvěma góly znamenajícími vyrovnání. (12:42:10)