Podbrezová – Pohronie 1:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 7:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vltavín 3:1 (kon.)

Vltavín právě vstřelil branku!
    Hosté této příležitosti využívají a snižují na rozdíl dvou branek! Na rohový kop si naběhl DOMINIK TICHÝ, který balón usměrnil do domácí svatyně! Vůbec první střela, která mířila na Šedu!

47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Neskutečný vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky! Neuběhly ještě ani dvě minuty, domácí přidávají další přesnou trefu! Prosadil se znovu NIKOLAJ KOMLIČENKO, který těžil z dobrého pasu Klobásy. Domácí fotbalista poté balón poslal kolem gólmana Koblence.

46
    Stejně jako vstup do první půle, vychází domácím i vstup do té druhé! Hned v první minutě přichází druhá branka, NIKOLAJ KOMLIČENKO si naběhl na centr Přikryla a vzápětí skóroval!

3
    Hned ve třetí minutě se prvoligový favorit dostává do vedení! JAN CHRAMOSTA využil přihrávky od Mareše, následně přehodil hostujícího brankáře!

Štěpán Slovák

Branky: 3. Chramosta, 46. Komličenko, 47. Komličenko – 84. Tichý

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Vejmola – Souček, Křapka, Král, Fabián – Jánoš – Přikryl, Matějovský, Mareš, Chramosta – Šašinka
    I. poločas: Šeda – Křapka, Klíma, Král, Souček – Valenta – Přikryl (66. Pauschek), Hubínek, Ladra, Klobása – Komličenko