Jablonec – Liberec 1:1 (kon.) | Pardubice – Znojmo 1:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Val. Meziříčí 5:1 (kon.)
Brno – Skalica 1:0 (kon.) | Prostějov – Poprad 0:5 (kon.)
FK Frýdek-Místek
5:1 (3:1)
TJ Valašské Meziříčí
Středa 17.01.2018, 11:00 • UMT Stovky • Tipsport liga • Skupina D

Za půl hodiny se můžete těšit na další utkání. Ve Stovkách se utkají týmy Popradu a Prostějova. Za nějakých dvacet minut tedy napočtenou. (12:39:00)

Utkání končí po jednoznačném průběhu jasným vítězstvím Frýdku-Místku. Ten si vytvořil náskok již v první půli a nebýt střelecké nemohoucnosti, dokázal by zvítězit ještě vyšším rozdílem. Valašské Meziříčí v turnaji končí s hrozivým skóre 6:19 za tři utkání. Domácí tým bude ještě usilovat o final four.

90

90
    Ten byl nevyužit, ale je tu opět další možnost pro frýdecké.

89
    Po rychlém frýdeckém kontru následuje další roh pro domácí.

86
    Prozatím slušné utkání, co se týče žlutých karet, se blíží svému konci. Očekávaný průběh se vůbec během hry nezměnil. Valmez tahá za kratší konec systémem start-cíl.

83
    Kombinace kolem velkého vápna hostí nakonec končí nepřesným centrem útočníka domácích.

80
    Další pohledná kombinace domácích, která vrcholila střelou do Michuta po efektním uvolnění patičkou jednoho z domácích borců.

79
    Roh také pro hosty, kteří si tuto standardní situaci vyzkoušeli teprve podruhé v utkání, ale nakonec z něj nevytěžili nic. Po odraženém míči se k exekuci střely dostal Byrtus, ale mířil vysoko nad.

77
    Velká šance na šestý gól pro Frýdek-Místek. Šumský prostrčil na Dudu, kterému v náběhu chyběl krok k lepšímu zakončení technickou ranou podél Michuta.

76
    Ten ale nakonec končí faulem na Byrtuse a volným kopem pro Valašské Meziříčí.

76
    Roh číslo sedm pro domácí.

75
    Pohledná akce hostí končí nakonec střelou z vrcholu šestnáctky, která šla ale vedle frýdecko-místecké branky.

74
    Střela jednoho ze záložníků hostů skončila pouze v náručí domácího brankáře.

73
    Celkové střely na branku jsou teď 15:5 pro domácí, což jasně hovoří jednak o převaze Frýdku-Místku, a také o obrovském navýšení této statistiky oproti první půli. Tam totiž vystřelil za celou dobu pouze třikrát. Nyní počítáme 12 pokusů a to nám ještě zbývá necelých dvacet minut.

70
    Dobrý pas Šumského z pravé strany končí zablokovaným zakončením Dudy. Bude to další rohový kop pro Frýdek-Místek. Budou se domácí radovat znova?

69
    Aut pro Frýdek-Místek v blízkosti vápna hostí byl nakonec odvrácen jasným odkopem stopera hostí.

67
    Nudnější pasáž druhého poločasu ukončila slabší střela jednoho z útočníků domácích, která ale brankáře Valachů nemohla ohrozit.