Hodonín – Michalovce 20:30 (kon.) | Trenčín – Veselí n/M 23:24 (kon.) | Poruba – Olomouc 24:11 (kon.)
HK Hodonín
20:30 (8:17)
Iuventa Michalovce
Sobota 20.01.2018, 15:00MOL liga žen • 14. kolo

Je dobojováno. Domácí celek dnes předvedl dobrý výkon, za který se rozhodně nemusí stydět. S vedoucím týmem soutěže prohrál o deset branek, ve druhé půli na Michalovce nestačil o jediný gól. Hodonín tak zůstává bez body, hostující házenkářky budou i po tomto kole na prvním místě. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:03:26)

Konec zápasu. (20:30)
    60
    V posledních vteřinách přichází třicátá branky hostujících hráček, víc už se nejspíše nestane. (20:30)
    60
    Hodonín dnes nehraje vůbec zle, v tuto chvíli je skóre druhého poločasu vyrovnané, trefila se Budayová. (20:29)
    59
    Poláchová se nakonec probila až k zakončení, které směřovalo na bližší tyčku! (19:29)

59
    Rychlý výpad končí brankou, Michalovce navyšují svůj náskok. (18:29)

59
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Diana Poláchová). (18:29)

58
    Celek Iuventa Michalovce si v tuto chvíli vyžádal čas na poradu! (18:28)
    58
    Šest minut jsme čekali na další branku. Ta přišla po tvrdé střele Kalinové z nějakých devíti metrů! (18:28)

57
    Favorit už chtěl do rychlého kontru. Ještě předtím však přišel faul na brankovišti. (17:28)

56
    Těch nepřesností je dnes na obou stranách opravdu hodně, rozehrávat budou domácí. (17:28)

56
    Zblokovaný pokus, Michalovce rychle rozehrály, jenže i hostující tým teď ztratil míč. (17:28)

55
    Více než tři minuty už čekáme na další přesný zásah. Nedočkaly jsme se ani po útoku slovenského celku. (17:28)

54
    Rozhodčí teď pískají proti hostujícím hráčkám, Hodonín postupuje do útoku. (17:28)

54
    Střelecký pokus končí vedle branky, hostující brankářka rychle rozehrává. (17:28)

53
    Nyní přišel rychlý kontr, jenže střela se od tyče odrazila do zámezí, rozehrávat bude Hodonín. (17:28)

52
    Další dva neúspěšné útoky na obou stranách, míč pro slovenského favorita. (17:28)
    52
    Tu si vzala na starost Trehubová Fiľková, která se díky tvrdé ráně nemýlila! (17:28)