Daniel Cormier (USA) - Volkan Özdemir (SUI) | Vítěz: D. Cormier - TKO (kon.) | | | Stipe Miocic (USA) - Francis Ngannou (CMR) | Vítěz: S. Miocic - na body (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: André Greipel (Lotto-Soudal) (kon.) |
New England Patriots - Jacksonville Jaguars | 24:20 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Ženy 1000 metrů, Erfurt | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 3000 metrů, Erfurt | Vítěz: I. Blondinová (CAN) (kon.) |
MS v letech - týmový závod HS235, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Planica | Vítěz: K. Parmakoskiová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Planica | Vítěz: A. Poltoranin (KAZ) (kon.) |
Závod družstev, skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Závod družstev, běh 4x5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ukrajina - Polsko | 3:1 (kon.) | | | Švýcarsko - Rusko | 2:2 (kon.) |
Bělorusko - Česko | 5:3 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (po sn.) (kon.) |
konec
SP - závod družstev, skoky HS118, Chaux-Neuve
Vítěz: Norsko
44
|
Nor Jan Schmid skočil 112 metrů a uzavřel skokanskou část týmové soutěže. Norsko je v čele o 29 vteřin!
|
|
41
|
Ilkka Herola skočil skvělých 115 metrů a Finsko uskakuje Francii na rozdíl 34 vteřin.
|
|
33
|
Poslední skok ze třetí sérii obstaral Jarl-Magnus Riiber, který dolétl do vzdálenosti 115 metrů! Norsko přebírá průběžné vedení o 35 vteřin.
|
Startovní listina
1. Timofej Borisov (RUS)
2. Han Hendrik Piho (EST)
3. Wojciech Marusarz (POL)
4. Ben Berend (USA)
5. Armin Bauer (ITA)
6. Francois Braud (FRA)
7. Go Jamamoto (JPN)
8. Eero Hirvonen (FIN)
9. Franz-Josef Rehrl (AUT)
10. Vincenz Geiger (GER)
11. Jörgen Graabak (NOR)
12. Vitalij Ivanov (RUS)
13. Kail Piho (EST)
14. Adam Cieslar (POL)
15. Stephen Schumann (USA)
16. Raffaele Buzzi (ITA)
17. Jason Lamy Chappuis (FRA)
18. Jošito Watabe (JPN)
19. Arttu Mäkiaho (FIN)
20. Lukas Klapfer (AUT)
21. Eric Frenzel (GER)
22. Espen Andersen (NOR)
23. Vjačeslav Barkov (RUS)
24. Karl-August Tiirmaa (EST)
25. Pawel Slowiok (POL)
26. Jasper Good (USA)
27. Aaron Kostner (ITA)
28. Antoine Gerard (FRA)
29. Hideaki Nagai (JPN)
30. Leevi Mutru (FIN)
31. Bernhard Gruber (AUT)
32. Fabian Riessle (GER)
33. Jarl Magnus Riiber (NOR)
34. Erněst Jachin (RUS)
35. Kristjan Ilves (EST)
36. Szczepan Kupczak (POL)
37. Ben Loomis (USA)
38. Alessandro Pittin (ITA)
39. Maxime Laheurte (FRA)
40. Akito Watabe (JPN)
41. Ilkka Herola (FIN)
42. Wilhelm Denifl (AUT)
43. Johannes Rydzek (GER)
44. Jan Schmid (NOR)
1. Timofej Borisov (RUS)
2. Han Hendrik Piho (EST)
3. Wojciech Marusarz (POL)
4. Ben Berend (USA)
5. Armin Bauer (ITA)
6. Francois Braud (FRA)
7. Go Jamamoto (JPN)
8. Eero Hirvonen (FIN)
9. Franz-Josef Rehrl (AUT)
10. Vincenz Geiger (GER)
11. Jörgen Graabak (NOR)
12. Vitalij Ivanov (RUS)
13. Kail Piho (EST)
14. Adam Cieslar (POL)
15. Stephen Schumann (USA)
16. Raffaele Buzzi (ITA)
17. Jason Lamy Chappuis (FRA)
18. Jošito Watabe (JPN)
19. Arttu Mäkiaho (FIN)
20. Lukas Klapfer (AUT)
21. Eric Frenzel (GER)
22. Espen Andersen (NOR)
23. Vjačeslav Barkov (RUS)
24. Karl-August Tiirmaa (EST)
25. Pawel Slowiok (POL)
26. Jasper Good (USA)
27. Aaron Kostner (ITA)
28. Antoine Gerard (FRA)
29. Hideaki Nagai (JPN)
30. Leevi Mutru (FIN)
31. Bernhard Gruber (AUT)
32. Fabian Riessle (GER)
33. Jarl Magnus Riiber (NOR)
34. Erněst Jachin (RUS)
35. Kristjan Ilves (EST)
36. Szczepan Kupczak (POL)
37. Ben Loomis (USA)
38. Alessandro Pittin (ITA)
39. Maxime Laheurte (FRA)
40. Akito Watabe (JPN)
41. Ilkka Herola (FIN)
42. Wilhelm Denifl (AUT)
43. Johannes Rydzek (GER)
44. Jan Schmid (NOR)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka