Daniel Cormier (USA) - Volkan Özdemir (SUI) | Vítěz: D. Cormier - TKO (kon.) | | | Stipe Miocic (USA) - Francis Ngannou (CMR) | Vítěz: S. Miocic - na body (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: André Greipel (Lotto-Soudal) (kon.) |
New England Patriots - Jacksonville Jaguars | 24:20 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Ženy 1000 metrů, Erfurt | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 3000 metrů, Erfurt | Vítěz: I. Blondinová (CAN) (kon.) |
MS v letech - týmový závod HS235, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Planica | Vítěz: K. Parmakoskiová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Planica | Vítěz: A. Poltoranin (KAZ) (kon.) |
Závod družstev, skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Závod družstev, běh 4x5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ukrajina - Polsko | 3:1 (kon.) | | | Švýcarsko - Rusko | 2:2 (kon.) |
Bělorusko - Česko | 5:3 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (po sn.) (kon.) |
konec
SP - SuperG žen, Cortina d'Ampezzo
Vítěz: L. Gutová (SUI)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Lara Gutová (SUI) 1:14,78
2. Johanna Schnarfová (ITA) +0,14
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,27
4. Anna Veithová (AUT) +0,31
5. Tina Weiratherová (LIE) +0,33
6. Lindsey Vonnová (USA) +0,37
7. Tamara Tipplerová (AUT) +0,50
8. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,51
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,90
10. Michelle Gisinová (SUI) +0,97
11. Corinne Suterová (SUI) +1,06
12. Joana Hählenová (SUI) +1,15
13. Priska Nuferová (SUI) +1,19
14. Tessa Worleyová (FRA) +1,30
15. Cornelia Hütterová (AUT) +1,41
16. Romane Miradoliová (FRA) +1,49
17. Jennifer Piotová (FRA) +1,53
18. Tiffany Gauthierová (FRA) +1,54
19. Jacqueline Wilesová (USA) +1,58
20. Marta Bassinová (ITA) +1,66
21. Laurenne Rossová (USA) +1,96
22. Lisa Hörnbladová (SWE) +2,32
23. Alice McKennisová (USA) +2,38
24. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +2,50
24. Nadia Fanchiniová (ITA) +2,50
26. Nina Ortliebová (AUT) +2,59
27. Michaela Wenigová (GER) +2,75
28. Ricarda Haaserová (AUT) +2,94
Startovní listina
1. Johanna Schnarfová (ITA)
2. Ricarda Haaserová (AUT)
3. Anna Veithová (AUT)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Lindsey Vonnová (USA)
7. Lara Gutová (SUI)
8. Nadia Fanchiniová (ITA)
9. Tina Weiratherová (LIE)
10. Tiffany Gauthierová (FRA)
11. Cornelia Hütterová (AUT)
12. Corinne Suterová (SUI)
13. Sofia Goggiaová (ITA)
14. Joana Hählenová (SUI)
15. Nicole Schmidhoferová (AUT)
16. Mikaela Shiffrinová (USA)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Tessa Worleyová (FRA)
19. Stephanie Venierová (AUT)
20. Jasmine Fluryová (SUI)
21. Anna Hoferová (ITA)
22. Tamara Tipplerová (AUT)
23. Jennifer Piotová (FRA)
24. Ramona Siebenhoferová (AUT)
25. Laura Gaucheová (FRA)
26. Nicol Delagová (ITA)
27. Priska Nuferová (SUI)
28. Romane Miradoliová (FRA)
29. Christine Scheyerová (AUT)
30. Laurenne Rossová (USA)
31. Nadine Festová (AUT)
32. Stacey Cooková (USA)
33. Nina Ortliebová (AUT)
34. Lisa Hörnbladová (SWE)
35. Jacqueline Wilesová (USA)
36. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
37. Alice McKennisová (USA)
38. Michaela Wenigová (GER)
39. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
40. Alexandra Colettiová (MON)
41. Alice Merryweatherová (USA)
42. Marta Bassinová (ITA)
43. Meike Pfisterová (GER)
44. Laura Pirovanová (ITA)
45. Barbara Kantorová (SVK)
46. Nathalie Gröbliová (SUI)
47. Breezy Johnsonová (USA)
48. Verena Stufferová (ITA)
49. Federica Sosiová (ITA)
50. Valérie Grenierová (CAN)
51. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
52. Candace Crawfordová (CAN)
53. Kira Weidleová (GER)
54. Greta Smallová (AUS)
55. Lin Ivarssonová (SWE)
56. Carmina Pallasová (AND)
57. Denise Feierabendová (SUI)
58. Ania Monica Caillová (ROU)
1. Lara Gutová (SUI) 1:14,78
2. Johanna Schnarfová (ITA) +0,14
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,27
4. Anna Veithová (AUT) +0,31
5. Tina Weiratherová (LIE) +0,33
6. Lindsey Vonnová (USA) +0,37
7. Tamara Tipplerová (AUT) +0,50
8. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,51
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,90
10. Michelle Gisinová (SUI) +0,97
11. Corinne Suterová (SUI) +1,06
12. Joana Hählenová (SUI) +1,15
13. Priska Nuferová (SUI) +1,19
14. Tessa Worleyová (FRA) +1,30
15. Cornelia Hütterová (AUT) +1,41
16. Romane Miradoliová (FRA) +1,49
17. Jennifer Piotová (FRA) +1,53
18. Tiffany Gauthierová (FRA) +1,54
19. Jacqueline Wilesová (USA) +1,58
20. Marta Bassinová (ITA) +1,66
21. Laurenne Rossová (USA) +1,96
22. Lisa Hörnbladová (SWE) +2,32
23. Alice McKennisová (USA) +2,38
24. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +2,50
24. Nadia Fanchiniová (ITA) +2,50
26. Nina Ortliebová (AUT) +2,59
27. Michaela Wenigová (GER) +2,75
28. Ricarda Haaserová (AUT) +2,94
Startovní listina
1. Johanna Schnarfová (ITA)
2. Ricarda Haaserová (AUT)
3. Anna Veithová (AUT)
4. Michelle Gisinová (SUI)
5. Federica Brignoneová (ITA)
6. Lindsey Vonnová (USA)
7. Lara Gutová (SUI)
8. Nadia Fanchiniová (ITA)
9. Tina Weiratherová (LIE)
10. Tiffany Gauthierová (FRA)
11. Cornelia Hütterová (AUT)
12. Corinne Suterová (SUI)
13. Sofia Goggiaová (ITA)
14. Joana Hählenová (SUI)
15. Nicole Schmidhoferová (AUT)
16. Mikaela Shiffrinová (USA)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Tessa Worleyová (FRA)
19. Stephanie Venierová (AUT)
20. Jasmine Fluryová (SUI)
21. Anna Hoferová (ITA)
22. Tamara Tipplerová (AUT)
23. Jennifer Piotová (FRA)
24. Ramona Siebenhoferová (AUT)
25. Laura Gaucheová (FRA)
26. Nicol Delagová (ITA)
27. Priska Nuferová (SUI)
28. Romane Miradoliová (FRA)
29. Christine Scheyerová (AUT)
30. Laurenne Rossová (USA)
31. Nadine Festová (AUT)
32. Stacey Cooková (USA)
33. Nina Ortliebová (AUT)
34. Lisa Hörnbladová (SWE)
35. Jacqueline Wilesová (USA)
36. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
37. Alice McKennisová (USA)
38. Michaela Wenigová (GER)
39. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
40. Alexandra Colettiová (MON)
41. Alice Merryweatherová (USA)
42. Marta Bassinová (ITA)
43. Meike Pfisterová (GER)
44. Laura Pirovanová (ITA)
45. Barbara Kantorová (SVK)
46. Nathalie Gröbliová (SUI)
47. Breezy Johnsonová (USA)
48. Verena Stufferová (ITA)
49. Federica Sosiová (ITA)
50. Valérie Grenierová (CAN)
51. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
52. Candace Crawfordová (CAN)
53. Kira Weidleová (GER)
54. Greta Smallová (AUS)
55. Lin Ivarssonová (SWE)
56. Carmina Pallasová (AND)
57. Denise Feierabendová (SUI)
58. Ania Monica Caillová (ROU)
1. Lara Gutová (SUI) 1:14,78
2. Johanna Schnarfová (ITA) +0,14
3. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0,27
4. Anna Veithová (AUT) +0,31
5. Tina Weiratherová (LIE) +0,33
6. Lindsey Vonnová (USA) +0,37
7. Tamara Tipplerová (AUT) +0,50
8. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,51
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,90
10. Michelle Gisinová (SUI) +0,97
11. Corinne Suterová (SUI) +1,06
12. Joana Hählenová (SUI) +1,15
13. Priska Nuferová (SUI) +1,19
14. Tessa Worleyová (FRA) +1,30
15. Cornelia Hütterová (AUT) +1,41
16. Romane Miradoliová (FRA) +1,49
17. Jennifer Piotová (FRA) +1,53
18. Tiffany Gauthierová (FRA) +1,54
19. Jacqueline Wilesová (USA) +1,58
20. Marta Bassinová (ITA) +1,66
21. Laurenne Rossová (USA) +1,96
22. Lisa Hörnbladová (SWE) +2,32
23. Alice McKennisová (USA) +2,38
24. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +2,50
24. Nadia Fanchiniová (ITA) +2,50
26. Nina Ortliebová (AUT) +2,59
27. Michaela Wenigová (GER) +2,75
28. Ricarda Haaserová (AUT) +2,94
Závod byl ovlivněn počasím, start byl o několik set metrů snížen a přesto mnoho závodnic nedokončilo. Po dvou těžkých pádech nakonec pořadatelé závod předčasně ukončili po odjetí 44 závodnic. Do té doby 13 sjezdařek nedokončilo, několik nenastoupilo a v konečných výsledcích tak figuruje pouze 28 závodnic, které super G úspěšně dojely.