New Jersey – Detroit 0:3 (kon.) | Toronto – Colorado 2:4 (kon.) | Minnesota – Ottawa 3:1 (kon.)
Chicago – Tampa 0:2 (kon.) | Arizona – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 1:2 (po pr.)
New Jersey Devils
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Detroit Red Wings
Úterý 23.01.2018, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

52:41
    Gustav Nyquist zahákoval Stafforda a věnuje tak domácím přesilovou hru. Reklamní přestávka.

42:11
    Pavel Zacha střílel z levé strany. Mrázek puk vyrazil ke Staffordovi, jemuž zabránil v dorážce Henrik Zetterberg, který fauloval. Je tu přesilovka domácího týmu.

33:46
    Nick Jensen si přidržel Milese Wooda a odchází na trestnou lavici.

31:32
    Máme tu pro změnu vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za hákování obdržel Ben Lovejoy.

28:57
    Jenže Larkin si pomohl sevřením kotouče v rukavici a tak se vrací na trestnou lavici!

26:33
    Přesilovku si zahrají také domácí. Dylan Larkin je potrestán za sekání.

22:15
    Za držení protihráče odchází na trestnou lavici Pavel Zacha. Hosté si zahrají první přesilovku v utkání.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Bertuzzi (D. Larkin, Athanasiou), 39. Booth (Ericsson, Frk), 52. D. Larkin (Athanasiou, Jensen)

New Jersey Devils: Schneider (Appleby) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Hischier, Bratt – Stafford, Zajac (A), Ma. Johansson – Noesen, Zacha, Wood – J. Hayes, Boyle (A), Coleman.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, DeKeyser, Ericsson, Hicketts, Kronwall (A), Jensen – Bertuzzi, D. Larkin, Athanasiou – Nyquist, Zetterberg (C), Mantha – Frk, Nielsen, Tatar – Witkowski, Turgeon, Booth.

Rozhodčí: McIsaac, Skilliter – Mach, Nagy

Diváci: 13847