Vítkovice – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – Sparta | 1:4 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 3:1 (kon.) |
Liberec – Olomouc | 3:0 (kon.) |
Philadelphia – Tampa | 1:5 (kon.) | | | New Jersey – Nashville | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Minnesota | 6:3 (kon.) |
Montreal – Carolina | 5:6 (kon.) | | | Florida – Washington | 2:4 (kon.) | | | Detroit – Chicago | 1:5 (kon.) |
Ottawa – Boston | 2:3 (kon.) | | | St. Louis – Colorado | 3:1 (kon.) | | | Dallas – Toronto | 1:4 (kon.) |
Edmonton – Calgary | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Arizona – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Anaheim – Winnipeg | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Vegas – NY Islanders | 1:2 (kon.) | | | Vancouver – Buffalo | 0:4 (kon.) | | | San Jose – NY Rangers | 5:6 (kon.) |
Jokerit – Riga | 2:4 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 7:3 (kon.) |
HC Plzeň – Slavia | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Salzburg | 2:1 (kon.) |
Mountfield HK – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 10:1 (kon.) |
Letňany – Warriors Brno | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Žďár n/S – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Sparta – Vítkovice | 6:2 (kon.) |
Olomouc – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Třinec | 3:6 (kon.) |
HC Litvínov – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Sparta – Vítkovice | 3:2 (po pr.) | | | Kladno – Kometa Brno | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Třinec | 3:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 6:4 (kon.) | | | K. Vary – Jihlava | 3:4 (kon.) |
Zlín – Mountfield HK | 0:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Zvolen | 4:3 (kon.) | | | Poprad – Nové Zámky | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Košice | 5:2 (kon.) |
Detva – Nitra | 2:3 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Skalica – Osmos Bratislava | 5:2 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 12:2 (kon.) |
Dubnica – Spišská N. Ves | 7:2 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Uh.Brod – Vel. Meziříčí | 1:5 (kon.) | | | Mělník – PZ Kladno | 4:5 (kon.) |
konec
BK Havlíčkův Brod
3:6
(1:1, 1:2, 1:3)
HC Oceláři Třinec
58:41
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Adámek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:59
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Rybáček – 2 min., podražení).
|
|
28:56
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pejchal – 2 min., hákování).
|
|
19:10
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pokorný – 2 min., faul kolenem).
|
|
07:34
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Čmiel – 2 min., podražení).
|
|
01:19
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Chovaniak – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
4. Kohout (Petržilka, Adam), 34. Tecl (Dvořák, Cachnín), 45. Pejchal (Krejčí) – 1. Geidl (Matěj, Adámek), 28. Čmiel (Matěj, Geidl), 36. Čmiel (Geidl, Michálek), 47. Havránek (Adámek), 55. Havránek (Konderla), 57. Čmiel (Geidl, Chovaniak)
Rozhodčí: Jiří Ondráček – Vladislav Bernard, Marcel Mikoviny
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Rachůnek (Arbelovský) – Dudycha, Dvořák, Pejchal (A), Krejčí, Adam, Matula – Křehlík, Cachnín (A), Tecl (C) – Petržilka, Kohout, Hromádka – Kulhánek, Vaňous, Dudek – Pokorný, Rybáček, Košťál
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Bulava, Chovaniak, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek (A), Krč, Tomanek, Matěj, Indrst (C), Geidl, Mikler, Rybníkár, Stebel, Čmiel
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Bulava, Chovaniak, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek (A), Krč, Tomanek, Matěj, Indrst (C), Geidl, Mikler, Rybníkár, Stebel, Čmiel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Ondráček – Vladislav Bernard, Marcel Mikoviny
Diváci:
Dominik Adam