Stíhací závod mužů, Ridnaun-Val Ridanna | Vítěz: A. Loginov (RUS) (kon.) | | | Stíhací závod žen, Ridnaun-Val Ridanna | Vítěz: Ch. Chevalierová (FRA) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide | (kon.) | | | Sjezd mužů, Ga-Pa | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide | Tessa Worleyová (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopané | Vítěz: Polsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Seefeld | Vítězové: L. van der Graaffová (SUI), S. Caldwellová (USA) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS109, Seefeld | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Seefeld | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
konec
SP - obří slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide
Tessa Worleyová
8
|
Na startu je závodnice ze Slovenska, Petra Vlhová.
|
Konečné pořadí
1. Tessa Worleyová (FRA) 2:10,81
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,07
3. Meta Hrovatová (SLO) +1,45
4. Simone Wildová (SUI) +1,49
5. Ana Drevová (SLO) +1,59
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,84
7. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,97
8. Petra Vlhová (SVK) +2,09
9. Bernadette Schildová (AUT) +2,13
9. Federica Brignoneová (ITA) +2,13
11. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,20
12. Ricarda Haaserová (AUT) +2,22
13. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +2,26
14. Tina Robniková (SLO) +2,38
15. Wendy Holdenerová (SUI) +2,58
16. Elena Curtoniová (ITA) +2,87
17. Mélanie Meillardová (SUI) +3,59
18. Estelle Alphandová (SWE) +3,73
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,79
20. Lara Gutová (SUI) +3,83
21. Frida Hansdotterová (SWE) +4,10
22. Camille Rastová (SUI) +4,28
23. Leona Popovićová (CRO) +5,14
24. Emi Hasegawaová (JPN) +5,18
25. Ana Buciková (SLO) +5,61
26. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +6,34
27. Eva-Maria Bremová (AUT) +6,93
28. Valérie Grenierová (CAN) DNF
29. Marta Bassinová (ITA) DNF
30. Tina Weiratherová (LIE) DSQ
Startovní listina
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Viktoria Rebensburgová (GER)
3. Federica Brignoneová (ITA)
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
5. Mikaela Shiffrinová (USA)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Petra Vlhová (SVK)
9. Simone Wildová (SUI)
10. Wendy Holdenerová (SUI)
11. Ana Drevová (SLO)
12. Bernadette Schildová (AUT)
13. Stephanie Brunnerová (AUT)
14. Meta Hrovatová (SLO)
15. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
16. Ricarda Haaserová (AUT)
17. Tina Robniková (SLO)
18. Irene Curtoniová (ITA)
19. Emi Hasegawaová (JPN)
20. Lara Gutová (SUI)
21. Estelle Alphandová (SWE)
22. Tina Weiratherová (LIE)
23. Camille Rastová (SUI)
24. Ana Buciková (SLO)
25. Kristin Lysdahlová (NOR)
26. Leona Popovićová (CRO)
27. Valérie Grenierová (CAN)
28. Mélanie Meillardová (SUI)
29. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
30. Eva-Maria Bremová (AUT)
1. Tessa Worleyová (FRA) 2:10,81
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,07
3. Meta Hrovatová (SLO) +1,45
4. Simone Wildová (SUI) +1,49
5. Ana Drevová (SLO) +1,59
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,84
7. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,97
8. Petra Vlhová (SVK) +2,09
9. Bernadette Schildová (AUT) +2,13
9. Federica Brignoneová (ITA) +2,13
11. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,20
12. Ricarda Haaserová (AUT) +2,22
13. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +2,26
14. Tina Robniková (SLO) +2,38
15. Wendy Holdenerová (SUI) +2,58
16. Elena Curtoniová (ITA) +2,87
17. Mélanie Meillardová (SUI) +3,59
18. Estelle Alphandová (SWE) +3,73
19. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,79
20. Lara Gutová (SUI) +3,83
21. Frida Hansdotterová (SWE) +4,10
22. Camille Rastová (SUI) +4,28
23. Leona Popovićová (CRO) +5,14
24. Emi Hasegawaová (JPN) +5,18
25. Ana Buciková (SLO) +5,61
26. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +6,34
27. Eva-Maria Bremová (AUT) +6,93
28. Valérie Grenierová (CAN) DNF
29. Marta Bassinová (ITA) DNF
30. Tina Weiratherová (LIE) DSQ
Startovní listina
1. Tessa Worleyová (FRA)
2. Viktoria Rebensburgová (GER)
3. Federica Brignoneová (ITA)
4. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
5. Mikaela Shiffrinová (USA)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Petra Vlhová (SVK)
9. Simone Wildová (SUI)
10. Wendy Holdenerová (SUI)
11. Ana Drevová (SLO)
12. Bernadette Schildová (AUT)
13. Stephanie Brunnerová (AUT)
14. Meta Hrovatová (SLO)
15. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
16. Ricarda Haaserová (AUT)
17. Tina Robniková (SLO)
18. Irene Curtoniová (ITA)
19. Emi Hasegawaová (JPN)
20. Lara Gutová (SUI)
21. Estelle Alphandová (SWE)
22. Tina Weiratherová (LIE)
23. Camille Rastová (SUI)
24. Ana Buciková (SLO)
25. Kristin Lysdahlová (NOR)
26. Leona Popovićová (CRO)
27. Valérie Grenierová (CAN)
28. Mélanie Meillardová (SUI)
29. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
30. Eva-Maria Bremová (AUT)
Vojtěch Řádek