FC Ferreira – Feirense 2:1 (kon.) | Portimonense – Rio Ave 4:1 (kon.) | Belenenses – Benfica 1:1 (kon.)
CF OS Belenenses
1:1 (0:0)
Benfica Lisabon
Pondělí 29.01.2018, 22:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:12. (23:58:50)

To byl zápas! Dnešní utkání nabídlo velice zajímavou podívanou zejména ve druhém dějství. Nejdříve hostující Jonas neproměnil pokutový kop, což mělo fatální důsledky. Soupeř se totiž pár minut před koncem dostal do vedení, načež v poslední minutě přeci jenom srovnal krok již zmiňovaný Jonas.

90+8
    90+7. JONAS - 1:1

90+7
    Benfica právě vstřelila branku!
    Neskutečné, v poslední minutě hosté srovnávají krok! K exekuci přímého kopu se postavil JONAS, který nesmírně přesnou ránou prostřelil Mendese.

90+3
    Přenesení hry na naběhnuvšího Almeidu bylo o kapánek delší a míč skončil až za brankovou čárou.

90+2
    Domácí hráči velmi dobře napadajíc rozehrávku a fotbalisté Benficy se nemohou příblížit k Mendesovi.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

87
    Utkání se nám rázem dostává do úplně jiné situace. Benfica má pouze několik minutek na vyrovnání.

86
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, domácí se totiž dostávají do vedení! NATHAN napřáhl zhruba z dvaadvaceti metrů a jeho projektil skončil až v brance.

86
    Mendes nakonec bude moci pokračovat ve hře a ihned bude muset odkopávat od své svatyně.

86
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Haris Seferović.

85
    Hra je opět přerušena, neboť na zemi zůstal ležet domácí brankář Mendes. Na hrací plochu spěchá lékařský personál.

84
    Chaby zkoušel střílenou nabídku oslovit některého ze svých kolegů, míč ale pouze proskákal malým vápnem.

83
    Hodně hraniční zákrok na Pizziho byl nakonec posouzen jako dovolený a hra se tak stěhuje před Varelu.

82
    Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Benfica zvýšila tempo a domácí mají velké problémy s bráněním.

81
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Bruno Pereirinha, přichází André Geraldes.