Braga – Aves 2:0 (kon.) | Estoril – Tondela 3:0 (kon.) | Moreirense – Porto 0:0 (kon.)
GD Estoril Praia
3:0 (2:0)
CD Tondela
Úterý 30.01.2018, 20:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo
    72. Allano LIMA - 3:0

72
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Zhruba dvacet minut před koncem je definitivně rozhodnuto! Poslední hráč Tondely si v kritický okamžik špatně zpracoval míč, ke kterému se snadno dostal Bruno Gomes de Oliveira Conceição a v situaci dva na brankáře ještě přihrál ALLANU LIMOVI, který pohodlně doklepl balón do sítě. Pomezní nejprve mával ofsajd, ale videorozhodčí původní verdikt změnil.
    45. Lucas EVANGELISTA - 2:0

45
    Těsně před odchodem do šaten Estoril přidává druhý gól! Yordan Osorio odkopl míč jen kousek před inkriminované pokutové území, kde stál LUCAS EVANGELISTA a nádhernou střelou zpoza vápna zakroutil míč mimo dosah brankáře Ramose.
    5. Pedro RODRIGUES - 1:0

5
    Domácí se na přelomu páté a šesté minuty dostávají do brzkého vedení! PEDRO RODRIGUES přijal míč na ose hřiště a vyslal ze své pravačky přízemní střelu, která nenápadně prošla až za záda Ramose, jenž se ke své levé tyči dostatečně nenatáhl.