Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Győr – MFK Zvolen 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta – Aalborg 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC Blau-Weiss Linz
Středa 31.01.2018, 15:00 • SCM Složiště, umělá tráva • Přípravný zápas

80
    Velká šance střídajícího Jackela, který na zadní tyči zavíral situaci a trefil tyč!

77
    Hromadné střídání hostů, ze hřiště odešli Hartl, Krainz, Hinum, Kerschbaumer a Schagerl, nahradili je Blutsch, Brandstätter, Jackel, Oppong a Skřivánek.

75
    Pěkné přenesení hry Čavoše doprava na Šplíchala mohlo být základem gólové akce, ale Jakub Pešek z dobrého místa napálil skákající míč nad branku.

64
    Za vzájemnou roztržku dostávají žlutou kartu Pešek a Kerchsbaumer.

41
    Škaredý zákrok Felixe Huspeka na Batioju oceněn žlutou kartou.

33
    Ivo Táborský provedl pokutový kop dost lehkovážně, střela letěla pro brankáře do optimálního prostoru a Hankič míč vyrazil.

32
    Pikkarainen fauloval ve vápně Batioju a je tu penalta pro Dynamo!

28
    Roh Lince nadělal domácímu brankáři řadu starostí. Křížek neměl moc prostoru, ale vyrazil balon jen nad sebe. Nadvakrát nakonec situaci vyřešil, ale nic jistého to nebylo.

17
    Do třetice Roman Wermke! Po rohovém kopu si křídelník domácích přiťukl míč, připravil si jej na střelu a jeho ráně chyběly centimetry!

13
    Obrovská šance Dynama nekončí gólem! Táborského citlivý oblouček dostihl, ač faulován, první Batioja, pasem za obranu oslovil Wermkeho, který ale sám před brankářem selhal. Obloučkem neuspěl ani dorážející Čavoš.

Pavel Kortus ml.

Branky:

Karty:   64. Pešek (CEB) – 41. Huspek (LNZ), 64. Kerschbaumer (LNZ)

Neproměněná penalta: 33. Táborský (CEB), brankář Hankič zneškodnil

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Křížek – Řezáč, Kladrubský, Havel, Pouček – Wermke, Čavoš, Hašek, Puchel – Batioja, Táborský. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Jáša, Havel. Vondra – Šplíchal, Pařízek, Čavoš, Pešek – Švantner, Moravec.
    Náhradníci: Staněk – Jáša, Vondra, Švantner, Pařízek, Moravec, Pešek.

FC Blau-Weiss Linz: Hankič – Kerschbaumer (77. Jackel), Huspek, Rodnei, Pikkarainen – Hinum (77. Blutsch), Krainz (77. Oppong), Haudum, Schagerl (77. Skřivánek) – Templ, Hartl (77. Brandstätter).
    Náhradníci: Horner – Blutsch, Brandstätter, Jackel, Oppong, Skřivánek.